Dzīves laimīgākā diena- blogu konkursa kopsavilkums

nosiguldas
nosiguldas 19. augusts 2011 08:00
524

Katram dzīvē ir vismaz viena laimīgākā diena un man ļoti patika doma, ka īstenībā, kas ir teicis, ka katra diena nevar būt pati laimīgākā. Un patiesi laimīgāko dienu laikam tomēr nevar ieplānot, tā vienkārši tāda ir.

 

 

Man ir patiess prieks, ka dalījāties ar mani un pārējiem, ar saviem jaukākajiem brīžiem. Paldies Jums visām. Bet tagad solītais pārsteigums.

 

Pēc izjūtām un noskaņojuma man vistuvāk ir Aranzas notikuma apraksts. Patiesi Mīlestībai ir liels spēks un reizēm vajag tikai vēja pieskārienu un visas it kā snaudošās izjūtas atkal atgriežas.

 

Hiperkeri - man vienmēr lasot tavu viedokli par tēmām un arī aprakstu  ir licies, ka tu esi romantiska drosminiece. Kas var būt labāks par nedaudz sapņotāju ar mazu odziņu.

 

Veesma - reāla dzīve un reālas izjūtas, tas ir tavs moto, ir tāds teiciens, ka tavās rokās viss atdzīvojas. Vērtības, kas padara katru dienu par pašu laimīgāko ir reālas un arī man ļoti tuvas.

 

Kintija - Tu esi sapņotāja, tev ir neredzami spārni un saulesstariņš, kas smaida kopā ar tevi. Tu proti saskatīt to pašu vērtīgāko visā, ko skar tavs skats, tapēc katra tava diena ir pati laimīgākā.

 

UN TAGAD PAR PĀRSTEIGUMU. KATRU NO JUMS GAIDĪS MANS SVEICIENS SIEVIEŠU KLUBĀ, IETEICAMS TAM BRAUKT PAKAĻ DIEZGAN NEKAVĒJOŠI. KAS TAS BŪS, KATRAI KAUT KAS SAVS, KO MAN GRIBĒTOS UZDĀVINĀT TIKA JUMS.

 

CERU, ka Sieviešu klubs arī man pievienosies ar savu simpātijas balvu.

 

SIEVIEŠU KLUBA SIMPĀTIJA! 

 

Protams, ka arī Sieviešu Klubs pievienojas ar savu dāvaniņu. Šoreiz simpātijas balvu par blogu "Mana dzīves laimīgākā diena" sūtām mūsu lasītājai un blogotājai Veesmai. Dāvinām tev Sieviešu Kluba DVD "Esi skaista ikdienā". Pēc savas dāvaniņas uz Sieviešu Kluba redakciju (Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvs) vari nākt pakaļ jebkurā darba dienā no plkst. 9 līdz 17. 

 

 

PALDIES ARĪ MŪSU MĪĻAJAI BLOGOTĀJAI NOSIGULDAS! VIŅAS IDEJA BLOGU KONKURSAM BIJA FANTASTISKA! :) 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
skyline 20. augusts 2011 05:56

žēl, ka mans blogs te netika iekļauts.
apsveicu meitenes!!! (F)

veesma 19. augusts 2011 13:39

Paldies par konkursu. :)

veesma 19. augusts 2011 13:39

Liels paldies, es jau tik sen kāroju to DVD, redz tomēr, ja kaut ko ļoti gribas, tas piepildās.

nosiguldas 19. augusts 2011 11:49

tavs pārsteigums ir ziedošš tapēc nekavējies to saņemt, šovakar tas jau tevi gaidīs sieviešu klubā.

hiperkeri 19. augusts 2011 11:38

super,super,super! sveicu visas foršās,laimīgās meitenes:) domāju,ka tikai ar šiem blogiem,iespējams,esam uzlabojuši pasaulīt mazmazliet:)

heima 19. augusts 2011 10:00

(F)Apsveicu, es tā arī nesaņēmos uzrakstīt,bet bija jauki palasīt jūsu blogus:)

19. augusts 2011 09:48

Apsveicu meitenes..!! (F)

kintijasieviesuklubslv 19. augusts 2011 09:43

paldies tev par jauko konkursu! un apsveicu, meitenes ;)