Dzīve kā brauciens autobusā

pece
pece 12. oktobris 2013 17:09
1683

Iedomājos, kā var vienkāršoti vizualizēt dzīvi.

 
Brauciens autobusā. Neviens nezin, vai autobusam ir vadītājs. Daži pasažieri domā, ka ir. Daži uzskata, ka ir pat vairāki. Citi ir pārliecināti, ka vadība tiek veikta no ārpuses. Vēl citi nez kāpēc turas  pie domas, ka paši vada autobusu. Vēl jau ir iespēja, ka to nevada neviens, varbūt tas tomēr brauc pa sliedēm, varbūt vienkārši kaut kā tenterē.
 
To ceļu, kas ir priekšā, pasažieri neredz, vien kaut ko miglainos spoguļos, kas var izrādīties arī tikai kino ekrāns. Tā nu visi brauc. 
 
Varbūt kaut kur ir pietura, kāds iekāpj. Varbūt kāds mēģina izkāpt. Laiku pa laikam kāds tiek izmests. Visi zin, ka kaut kad izmetīs arī viņu, bet ir ilūzija, ka izdosies aizbraukt līdz galapunktam vai vismaz ļoti tālu. Jautājums gan, vai vispār pastāv galapunkts. 
 
Kad kādu grasās izmest vai izmet, vai kad kāds izkrīt no braucošā autobusa, jo autobuss jau neapstājas tādu nieku dēļ, daži līdzbraucēji pamāj ar roku, daži grib iet līdzi, cits sabēdājas, ka sols blakus palicis tukšs un tālāk vismaz laiku jābrauc vienam, līdz kāds apsēdīsies tukšajā vietā, vēl citi novēršas vai izliekas, ka neko nav pamanījuši, vairums tiešām arī nepamana.
 
Un tā nu mēs te visi braucam....
 
Šo rakstīja mana māsa, esot šajā mūsu kopīgajā ceļā. Sava taisnība tur ir. Tagad kādu laiku mums būs katrai savs ceļš....
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotte 15. oktobris 2013 14:50

(F)

Kerstyna 12. oktobris 2013 22:14

Paldies, ka dalies.... (hug)

Linduchy 12. oktobris 2013 17:54

Ļoti skaisti uzrakstīts, ar patiesu jēgu, kaut arī skumju...
(hug)(hug)(hug)

VIT@ 12. oktobris 2013 17:29

Nav vārdu ko aprakstīt, cik ļoti viegli šo bija izlasīt. Zinot stāstu skumji jā, bet skaisti vārdi, salīdzinājumi un pārdomas par blakussēdētajiem. Paldies, ka dalījies!