Dzīve, deja, noskaņa un dziesma

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. jūnijs 2014 00:00
3656

Noskaņa, kas pievelk cilvēkus. Es esmu apmierināts ar savu izskatu, mīlu sevi un pieņemu sevi tādu kādu mani ir radījis, Dievs, Jēzus Kristus.

Kas atgrūž? Pretējas noskaņas un tās ir; kauns no sevis, tātad, nāks tie, kuri kaunēsies. Dusmas uz sevi; tātad, nāks tie, kuri dusmosies. Nav laika..., tātad, nāks tie, kuri līdīs pāri tai  galvai, kura tā domā.

Kas ir veiksme? Tā ir pateicība. Mana veiksme – mans sargeņģelis, viņš ir vienmēr man bijis līdzās un būs.

Ko gūstam?
Noderīgu pieredzi. Saskarsme ir skola.  Jo vairāk iegūst viens no otra kā PERSONĪBAS, jo ilgākas attiecības

Deja, tā ir partneru skola. Cik brīvi jūtamies? Vīrietis vada, bet sieviete, to vada ar savu attieksmi.Attieksme, tā ir iekšējā brīvība. Kompleksi, tās ir barjeras, ko dejā jūt. Kā jūtamies, tādi ir ar mūsu kompleksi.

Ja nav saderības, tad, satikušies divi kompleksi, tie ir tie, kas atgrūž. Ja būtu savādāk, tad nesatiktos, bet ja satiktos, tad svinētu  Jāņus līgo dziesmās.

Neprot dziedāt? Tas nevar būt..jo tur komplekss mīt, ko citi teiks, vēl ietekme zudīs......

Ivars Vrubļevskis


Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
juvenis 13. jūnijs 2014 18:34

Esmu vīrietis. Inteliģents. Brīvs. Par ko runa. Patīk būt kailam sievietes klātbūtnē. Pakļaušos meiteņu iegribām. Es neuzbāžos. Būšu priecīgs par jebkādu interesi. Liels loceklis. Meitenes drīkst aiztikt.