DZIMŠANAS DIENA

Autors: Ciao, 2017. gada 16. februāris, 19:47:37
DZIMŠANAS DIENA

Katru gadu tuvojoties dzimšanas dienai, es kļūstu  “īpaši jūtīga”. Vēlme uzturēties cilvēkos, izklaidēties pazūd. Ļoti stresainu šo laiku padara radinieku,  draugu un kolēģu jautājumi – kā svinēsi dzimšanas dienu; ballīte būs utt. ?

Nevēlos ieņemt cimperlīgu pozu un paziņot, ka dzimšanas diena nav svarīga.. Man ir svarīgs savs dzimšanas dienas datums, taču nozīme, kādu tai piešķiru un veids kā izvēlos svinēt ir atšķirīgs. Turklāt šai burvīgajai dienai jāsagādā tik daudz prieka jubilāram, nevis nogurumu un stresu par rosolu bļodām un nenovāktiem traukiem pēc ballītes!

Šoreiz piedāvāju versijas kā svinēt Dzimšanas dienu un iegūt jaunas emocijas.

  1. Doties uz sen gribētu koncertu

Šāda dāvana var būt rūpīga plānošana, jo koncertu var sanāk apvienot ar ceļojumu citā valstī. Balvā neaizmirstamas sajūtas un patīkams emocionāls  pārdzīvojums.

  1. Vakariņas dārgā / ekskluzīvā restorānā

Piemēram, restorānā Vincents, vai līdzīgi. Arī garšas baudas ir svētki. Esmu ievērojusi , cilvēkiem nav žēl iztērēt daudz naudas lūztošiem galdiem, taču atļauties sev dārgu ēdienu profesionāla pavāra pavadībā gan.

  1. SPA diena

Šī ir īpaša diena gan jubilāram, gan jubilāra mammai. Manuprāt lielisks veids kā pavadīt šo dienu baudās kopā ar savu pašu pašu foršāko mammu pasaulē. Pirtis, saunas, baseini, aromātiskās masāžas un sejas jaunības eliksīri. Jūs esat tā vērtas. Skaistums vienmēr ir modē, bezē kūciņas lai paliek citiem.

  1. Slēpošana

Arī ziemas jubilāri var baudīt lieliskas sajūtas. Ar tuvākajiem došanās uz kalnu. Piedzīvojums, kam vienmēr var būt  turpinājums.

  1. Nedēļas nogale ārzemēs

Ņemot vērā mūsdienu avio biļešu cenu pieejamību un viesnīcu piedāvājumus, ir vērts paņemt špikeri no Holivudas filmām. Neaizmirstams vīkends, piemēram, Milānā? Ekskursijas, romantika un gelatto.

  1. Pikniks pie jūras, mežā, kalnos utt

Pilns grozs ar labumiem + vīna pudele un mīļākie cilvēki līdzās…šādam piknikam piestāv jebkāds mēnesis, jābūt tikai labam laikam (sirdī)

  1. Atteikties no svinībām. Tā vietā iegādāties kārotu dārgu dāvanu.

Kāpēc nē? Kažoks, zelta rota, vintage mēbele, Dior somiņa  utt

Būt egoistam savā Dzimšanas Dienā ir svarīgi!

 

https://vitakoci.org/