DZIMŠANAS DIENA

Ciao
Ciao 16. februāris 2017 19:47
2403

Katru gadu tuvojoties dzimšanas dienai, es kļūstu  “īpaši jūtīga”. Vēlme uzturēties cilvēkos, izklaidēties pazūd. Ļoti stresainu šo laiku padara radinieku,  draugu un kolēģu jautājumi – kā svinēsi dzimšanas dienu; ballīte būs utt. ?

Nevēlos ieņemt cimperlīgu pozu un paziņot, ka dzimšanas diena nav svarīga.. Man ir svarīgs savs dzimšanas dienas datums, taču nozīme, kādu tai piešķiru un veids kā izvēlos svinēt ir atšķirīgs. Turklāt šai burvīgajai dienai jāsagādā tik daudz prieka jubilāram, nevis nogurumu un stresu par rosolu bļodām un nenovāktiem traukiem pēc ballītes!

Šoreiz piedāvāju versijas kā svinēt Dzimšanas dienu un iegūt jaunas emocijas.

  1. Doties uz sen gribētu koncertu

Šāda dāvana var būt rūpīga plānošana, jo koncertu var sanāk apvienot ar ceļojumu citā valstī. Balvā neaizmirstamas sajūtas un patīkams emocionāls  pārdzīvojums.

  1. Vakariņas dārgā / ekskluzīvā restorānā

Piemēram, restorānā Vincents, vai līdzīgi. Arī garšas baudas ir svētki. Esmu ievērojusi , cilvēkiem nav žēl iztērēt daudz naudas lūztošiem galdiem, taču atļauties sev dārgu ēdienu profesionāla pavāra pavadībā gan.

  1. SPA diena

Šī ir īpaša diena gan jubilāram, gan jubilāra mammai. Manuprāt lielisks veids kā pavadīt šo dienu baudās kopā ar savu pašu pašu foršāko mammu pasaulē. Pirtis, saunas, baseini, aromātiskās masāžas un sejas jaunības eliksīri. Jūs esat tā vērtas. Skaistums vienmēr ir modē, bezē kūciņas lai paliek citiem.

  1. Slēpošana

Arī ziemas jubilāri var baudīt lieliskas sajūtas. Ar tuvākajiem došanās uz kalnu. Piedzīvojums, kam vienmēr var būt  turpinājums.

  1. Nedēļas nogale ārzemēs

Ņemot vērā mūsdienu avio biļešu cenu pieejamību un viesnīcu piedāvājumus, ir vērts paņemt špikeri no Holivudas filmām. Neaizmirstams vīkends, piemēram, Milānā? Ekskursijas, romantika un gelatto.

  1. Pikniks pie jūras, mežā, kalnos utt

Pilns grozs ar labumiem + vīna pudele un mīļākie cilvēki līdzās…šādam piknikam piestāv jebkāds mēnesis, jābūt tikai labam laikam (sirdī)

  1. Atteikties no svinībām. Tā vietā iegādāties kārotu dārgu dāvanu.

Kāpēc nē? Kažoks, zelta rota, vintage mēbele, Dior somiņa  utt

Būt egoistam savā Dzimšanas Dienā ir svarīgi!

 

https://vitakoci.org/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 19. februāris 2017 11:09

Pirmām kārtām- sirsnīgi sveicu! Lai kāda tā sajūta būtu, tomēr zini, ka daudziem rūpi un ir tā vēlme padarīt tieši Tavu dienu īpašu. Lai caur ballīti,klusumu,luksusu vai vienkāršām lietām:)
Otrkārt- paldies par idejām! Nogale Milānā skan ārkārtīgi kārtinoši::)

Linduchy 18. februāris 2017 09:43 LosOjosVerdes

Ballīte uz jahtas bija superforša (inlove):*

Ciao 18. februāris 2017 08:09 LosOjosVerdes

Man reiz organizēja ballīti uz jahtas, ľooti patika(L)

Ciao 18. februāris 2017 08:05 ofelija

Hahahaaa taisnība par telefoniemROFL

LosOjosVerdes 17. februāris 2017 22:57

Esmu rīkojusies 'vairākus gadus pēc kārtas kā esi minējusi savos punktos. Tiesa, pēdējais punkts man nekad nav bijis aktuāls. Esmu gan devusies ceļojumā, gan nedarījusi neko, gan vienkārši baudījusi vīnu ar vīru divatā utt. Bet pagājušajā gadā atkal pēc 8 gadu pārtraukuma uzaicināju meitenes uz ballīti uz jahtas. Bija forši. Cerams:) Šogad esmu gatava lielākam pasākumam. Nē, rosolu negatavošu, jo tādu nekad negatavoju, bet kādu dārza ballīti gan man gribētos sarīkot. Katrā dzīves posmā savs.

ofelija 17. februāris 2017 20:44 VIT@

Tagad es nezinu,kaa buutu,jo cilveeki ir pavisam savaadaaki...
To es juutu arii seit,kad atbrauc viira radi-seezam pie vakarinu galda un beerni "spaida savus telefonus"-tik loti taalu no taa,ko izjutu vecos laikos,kad taa saruna radinieku starpaa tiesaam kaut ko noziimeeja.

Ciao 17. februāris 2017 20:22 Linduchy

(Y) pacenties kārtīgāk!!! ROFL

Ciao 17. februāris 2017 20:21 ofelija

Ja Tu dzīvotu Latvijā , rīkotu radu un draugu ballītes?
Es bieži aizdomājos par to, bet dzīvojot Latvijā atskaitot vecmammu neviens tādas ballītes nerīko un slikti par to nejūtas nemaz... mēs atrodam iemeslu satikties, tai nav jābūt konkrētai dzimšanas dienai ;)

Linduchy 17. februāris 2017 19:15

Es 100% par egoistisku attieksmi savā dzimumdienā. Man gan bieži vien nesanāk to īstenot, bet es cenšos :D (Y)

ofelija 17. februāris 2017 18:50 VIT@

Man vairaak un vairaak liekaas,ka taas tradiicijas muusu dienaas saak "aiziet".Skatos uz saveejiem deeliem-vini vairs netaisa taas balles kopaa ar radiem!
Atceros vecos laikus,kad mammas,vecmammas utt vienmeer tika aizcinaatas !Taas bija taas reizes,kad mana mamma un viira mamma satikaas .Man toreiz patika tie saieti,bet tagad dziive ievirzijusies citaas sliedees un manu radu apkaart nav!Laikam tiesi taapeec ,ka tie pazinas apkaart,kas man ir ,man nav tik tuvi ,kaa tie "vecie draugi"no Latvijas laikiem,tas sviniibas manii neizsauc to emociju!

Ciao 17. februāris 2017 18:39 Kerstyna

lūk, Tu esi pieminējusi ko ļoti svarīgu... tās ir tradīcijas, kas ir iesakņojušās :) Kā pieradināti visi, tā arī notiek ;)

Kerstyna 17. februāris 2017 15:08

Nu jāāā.... Tas ir skaisti, kā blogā :) Man dzimšanas diena ir ar vārdadienu vienā dienā, tā kā ciemiņi var parādīties jebkurā laikā, bet es jau gadiem piekopju tradīciju "spāņu taverna" :D Ko paši atnesīs, to ēdīs No manis galds pie kā apsēsties un atmosfērs :) Un vispār, kopš man ir bērni, es savu vecuma maiņu sajūtu viņu dzimšanas dienās, ne savējā.

Ciao 17. februāris 2017 12:56 pece

Ja dzimšanas dienas ir pasākums, kurā ģimene var socializēties un gūt pozitīvas emocijas, tad saprotu, ko vēlies pateikt.

pece 17. februāris 2017 12:47 VIT@

Jā un nē. Kopīgas pozitīvas emocijas un socializācija ir svarīga. Protams, arī ikdienā savs darbs jāiegulda.

Ciao 17. februāris 2017 12:39 pece

attiecības ir jākopj katru dienu, dzimšanas dienas svinēšana pie liela galda, vai nē ar to nav nekāda sakara ;)

pece 17. februāris 2017 12:30

Mēs tik ļoti reizēm mēdzam koncentrēties uz "es", labākajā gadījumā "mēs - divi", atstājot pārējās attiecības nekoptas un pašplūsmā, ka bieži vien attopamies par vēlu ... Ne visi protams.....

Ciao 17. februāris 2017 10:30 pece

ļoti sarkastiski un dziļdomīgi.. fanīgākais, ka problēma nav DIOR somiņā :D

Ciao 17. februāris 2017 10:29 Cerīte

Ideāli(Y) Mums ar var pēkšņi piteeikties ciemiņi, bet tas noteikti nav ar rosola bļodām un līdzīgi. Vienkārša pasēdēšana pie siera un vīna glāzes ar silly klačiņām. Šogad atpūtos riktīgi turku HAMAM un izbaudīju masāžas..omg kas par kaifu! Ļoti iesaku , patiks :) Kādas ir atsauksmes par Dīkļu pili?

pece 17. februāris 2017 10:04 VIT@

Ļoti vienkārši - labāk jauks vakars kopā ar mīļajiem cilvēkiem, nekā jauna Dior somiņa.

Cerīte 17. februāris 2017 10:01

Jau vairākus gadus dzimšanas dienā abi ņemam darbā brīvu/abās dzimšanas dienās/ un kaut kur aizbraucam uz pāris dienām-pagājušā gadā uz Dikļu pili ar nakšņošanu un Kerēvičas koncertu,šogad uz Siguldu uz spa.Bet brālis jau atbrauc pēc tam-paēdam kūku un paklačojamies.

Ciao 17. februāris 2017 09:44 pece

Kā Tu to domāji?

pece 17. februāris 2017 09:41

Sevis lutināšana ir ļoti laba lieta, bet attiecības daudz vērtīgākas par jebkuru materiālu labumu.

Ciao 17. februāris 2017 08:41 ofelija

Taisnība, ciemiņam ir būt viegli. Bet ja tā filosofiski skatās tad dzimšanas dienai nav nekā kopīga ar daudziem. Atskaitot gaviļnieka radītājus:)

ofelija 16. februāris 2017 20:17

Kaarteejais blogs,kur nav ne japieliek ,ne jaaatnem!
Esmu naakusi pie sleedziena,dzimsanas dienu svineesana sagaadaa vairaak prieka cieminiem,kaa man pasai!Vienu reizi gadaa es varu buut egoiste un tad tas arii ir manaa dzimsanas dienaa.
Vislielaako baudu sagaadaa tiesi tas,ka varu izveeleeties tiesi to,ko veelos es. Taa emocija ir zelta veertiibaa!