Dvēseles spogulis

nosiguldas
nosiguldas 8. septembris 2010 14:37
544

Vai kādreiz esat pievērsušas uzmanību rasas lāsei, kas lēni slīd līdz lapas malai. Tā ir dzidra, viņā spoguļojas varavīksne un silda saulīte. Uzpūšot vējam tā viegli trīc, cik trausla un neaizsargāta tā ir. Tā ir ar mūsu dvēseli. cik bieži tai sāp, cik bieži tā raud, kad priecājas zini tikai tu.

 

Sauc to ,kā gribi, par savu otro es, par intuīciju, tā vienkārši esi īstā tu. Reizēm ievainojama, reizēm skaudīga un ļauna, reizēm laimīga un starojoša. Tā "tu" parasti skaļi nerunā, viņai ir dota spēja ar tevi sarunāties ar sajūtām.

 

Cik bieži mēs apstājamies un ieklausamies sevī, laikam jau salīdzinoši reti, jo pretējā gadījumā netiktu darītas lietas par kurām vēlāk jānožēlo. Kad sāp tev, sāp arī viņai, viņa neprot raudāt, tikai dziļi ieskatoties acīs, tavi draugi saka, ka tavas acis ir skumjas un raud bez asarām.

 

Kad tevi piemeklē īstas bēdas, sāpes nāk no tevis, tās ir tik skaudras, ka tevi pārņem vēsas trīsas, varbūt tieši viņa zin, kas ir tas galvenais, ko nedrīkst pazaudēt, bez kā tu nevari dzīvot.

 

Es zinu, kas ir dvēseļu saderība. Tas ir iekšējs neredzams pavedienu kamols, kas tur kopā tuvus cilvēkus, kas viens par otru domājot, viens otru sargā. Var strīdēties, sarunāt daudz vārdus, kas vēlāk nav paņemami atpakaļ, bet tā ir tikai viena puse, otra ir tā neredzamā ar kuru mēs vienalga esam vienoti. Es esmu te, bet tu tur tālu citā zemē, es skatos debesīs, vai uz koku galotnēm es zinu, ka tu mani dzirdi un jūti.

 

Kā jūtas Tava dvēsele?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
madmozele 10. septembris 2010 10:12

Mans dvēseles stāvoklis ir ļoti dažāds un nepronozējams,es mācos dzīvot saskaņā ar sevi.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam