Drēbes, smaržas, mūzika kā otrā āda

hiperkeri
hiperkeri 5. maijs 2010 01:36
548

Esmu novērojusi sevī un savās draudzenēs,ka nav īsti normāla diena bez ierastiem,sev vispār par labu atzītiem rituāliem. Tādiem kā garderobes izrakšana līdz īstajam outfit, deguna palutināšana ar pāris maģiskiem smaržu pilieniem uz kakla,delnām..Man vēl ir mūzika. Kļūstu tramīga,ja esmu bez tās un ,piemēram,sabiedriskajā transportā dzirdu kāda "tuc-tuc", tāpēc iesaku jums savu mūziku:)

 

Šāda instrumentālā mūzika vienmēr mudina kustēties līdzi un nenormāli pozitīvi uzlādē. Tā vien ikdienas solis ir tādā "groovy" ritmā :)

Lai laba diena!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 5. maijs 2010 09:11

Man rīti sākas vienādi - pabaroju dēlu, sakārtoju dzīvokli, kas no iepriekšējā vakara palicis "savandīts", izmazgāju grīdu (kopumā tas aizņem kādas 30-40 min). Pa to laiku mazais aizmieg, un tad var sākties MANS rīts! Izbaudu dušu, iesmērējos ar iecienīto ķermeņa losjonu, uzkrāsosjos, saģērbjos. Tad seko kafijas krūze. Esmu uzlādējusies dienai! :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā