Drēbes, smaržas, mūzika kā otrā āda

hiperkeri
hiperkeri 5. maijs 2010 01:36
538

Esmu novērojusi sevī un savās draudzenēs,ka nav īsti normāla diena bez ierastiem,sev vispār par labu atzītiem rituāliem. Tādiem kā garderobes izrakšana līdz īstajam outfit, deguna palutināšana ar pāris maģiskiem smaržu pilieniem uz kakla,delnām..Man vēl ir mūzika. Kļūstu tramīga,ja esmu bez tās un ,piemēram,sabiedriskajā transportā dzirdu kāda "tuc-tuc", tāpēc iesaku jums savu mūziku:)

 

Šāda instrumentālā mūzika vienmēr mudina kustēties līdzi un nenormāli pozitīvi uzlādē. Tā vien ikdienas solis ir tādā "groovy" ritmā :)

Lai laba diena!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 5. maijs 2010 09:11

Man rīti sākas vienādi - pabaroju dēlu, sakārtoju dzīvokli, kas no iepriekšējā vakara palicis "savandīts", izmazgāju grīdu (kopumā tas aizņem kādas 30-40 min). Pa to laiku mazais aizmieg, un tad var sākties MANS rīts! Izbaudu dušu, iesmērējos ar iecienīto ķermeņa losjonu, uzkrāsosjos, saģērbjos. Tad seko kafijas krūze. Esmu uzlādējusies dienai! :)