Draugi, mīļotie, draudzenes, mīļotās....

Kerstyna
Kerstyna 14. maijs 2014 12:12
2948

Ilgu laiku domāju par draudzību, starp vīrieti un sievieti.Daži stāv un krīt par to, ka tas ir reāli, un iespējami, un nepieciešami utt. Tas ir par draudzību vienkārši starp vīrieti un sievieti, bet kā ir ar pāri? Ar cilvēkiem, kurus saista intīmas saiknes? Par šo jautājumu esmu līdz baltām pelītēm izstrīdējusies ar savu mīļoto. 
  Es domāju, ka draudzība starp  vīrieti un sievieti var pastāvēt tikai tad, ja starp viņiem nav  it nekādas seksuālās intereses, pat ne milimikrona daļiņas. Jo, ar draugiem neguļ. Var būt ļoti tuvi un draudzīgi mīļākie, bet ne draugi. Sievietei īsts draugs vīrietis var būt tikai gejs. 
Pie draugiem bieži  iet meklēt glābiņu un atbalstu, ja dzīvē iet grūti, ja ir problēmas ar otro pusi. Bet es negribu, ka mans mīļotais mani redz tādu, kādu redz manas draudzenes - noraudājušos viņa dēļ un nelaimīgu, es taču nevaru krist viņam ap kaklu un vaimanāt: " Tu mani padari tik ļoti nelaimīgu, man ir depresija, man nepatīk, ka tev ir citas sievietes draudzenes utt." Es nevaru viņam teikt, ka šodien uz ielas redzēju savu absolūto vīrieša ideālu, varat tikai iedomāties, ar ko tas beigtos. Es nevaru teikt, ka uzcirtu sarkanās kurpes kājās un sajutos uzreiz tik neaptverami seksīga un apmierināta ar sevi, ka vīrieši uz ielas atskatās un smaida. Draudzenei es to varu pateikt, bet ne jau savam mīļotajam.
Un vai draudzība vienmēr ir īsta draudzība? Varbūt viena vai otra puse ar it kā draudzēšanos patur savā tuvumā kādu " rezerves variantu" , ja pajūk esošas attiecības?
Kas no tā var sanākt? Šāds draudzības veids – ir „visnetīrākais” un vissavtīgākais, tā nav draudzība tradicionālā izpratnē.  Bieži vien rodas jautājums, vai tā vispār ir draudzība? 
Ja rezervē turētais  to atklāj, tad šāda veida draudzības bieži vien beidzas ar strīdiem un saišu saraušanu.  Viss var nokārtoties tikai tādā gadījumā, ja „rezerves variants” attiecas uz abām pusēm.

 Varbūt esmu staigājošs anahronisms, bet es tomēr uzskatu, ka  ir draugi un ir mīļotie, nav UN .

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 15. maijs 2014 20:06

uhh,Noelle,apsveicu!! Tavas attiecības aug SK acu priekšā:) (vismaz cik es pamanīju:D:D) Man patiess prieks,super:):)

VIT@ 14. maijs 2014 21:48 Kerstyna

oj oj oj... greizsirdīgie ir īpaša suga 8-|

Kerstyna 14. maijs 2014 19:23 VIT@

Ir tomēr jābūt kaut kādai brīvai telpai arī. un kāda draudzība, ja ir greizsirdīgs pat uz manām draudzenēm....

VIT@ 14. maijs 2014 18:49 Kerstyna

kā tas ir domāts, viss jādara kopā?
Man arī draugs ir tapis par vīru.

Kerstyna 14. maijs 2014 18:11

Mana vecākā bērna tēvs no mīļotā tapa par draugu. Mana jaunākā bērna tēvs ir pārliecināts, ka ir jādraudzējas unviss jādara kopā... Man ir iebildumi šajā sakarā.

Noelle 14. maijs 2014 12:25

Lai gan savulaik biju pārliecināta, ka draudzība starp vīrieti un sievieti nav nekāds mīts, bet, ka tāda pilnīgi noteikti var pastāvēt, pašas pieredze tomēr pierādīja, ka "draudzība starp vīrieti un sievieti var pastāvēt tikai tad, ja starp viņiem nav it nekādas seksuālās intereses, pat ne milimikrona daļiņas". :) Drīzi precēšos ar savu "draugu" :)