Draudzeņu rituāls, gaidot Ziemas saulgriežus

Linduchy
Linduchy 21. decembris 2018 11:25
1725

Ikviena sieviete kaut kur dziļi iekšienē ir vairāk vai mazāk raganiņa. Sievietēm saikne ar ezotērisko pasauli ir šūnu līmenī iekodēta, ja tā var izteikties.

Arī mani vīrs šad un tad mēdz nosaukt par raganu – reizēm tas ir domāts pozitīvā ziņā, bet reizēm – ne tik ļoti. Bet tas jau ir no viņa paša atkarīgs - vai mājās būs labā feja vai nikna ragana. :D

Decembrī manās rokās nonāca Aijas Austrumas Rituālu grāmata – iesācējas ceļvedis mazajā maģijā. Sevi es noteikti pieskaitu pie iesācēju pulka, jo rituālu izpildīšana nav gluži mana ikdiena, tomēr, ja tā rūpīgi padomā, arī ikdienā tiek izpildīti vairāki rituāli, taču šoreiz stāsts nebūs par tiem.

20181221111835-26231.jpg

Tuvojoties Ziemas saulgriežiem un gada izskaņai, es sapratu, ka šogad esmu veltījusi ļoti, ļoti maz laika draudzībai. Darbu Himalaji, saspringti termiņi, sadzīviskas būšanas un nebūšanas – protams, var teikt, ka tā ir tikai aizbildināšanās, jo laiku var atrast vienmēr, ja labi grib. Nu, man kaut kā šogad ar to laika plānošanu nepadevās īsti labi, tāpēc draudzība tika atstāta novārtā. Lai labotu šo situāciju, nolēmu, ka vismaz gada nogalē ir jāpaspēj satikt savas mīļās draudzenes.

Braucot mājās, vilcienā šķirstīju Rituālu grāmatu un domāju, ka šo var izmantot kā pamatu jaukai un nedaudz maģiskai draudzeņu sanākšanai.

Laika izvēle rituāla veikšanai

Izpētīju grāmatas saturu, lai vienotos ar sevi, kādu rituālu varētu veikt kopā ar draudzenēm. 

Grāmatā ir diezgan detalizēti aprakstīts, kad labāk veikt noteiktus rituālus. Kādi rituāli būtu labāk veicami augoša vai dilstoša Mēness fāzē. Minēti arī īpašie datumi, kuros var veikt rituālus. Īss špikeris mazajām raganiņām, lai rituāls būtu iedarbīgāks.

Ņemot vērā, ka tuvojās Ziemas saulgrieži un arī pilnmēness, kas enerģētiskā ziņā ir īpaši spēcīgs laiks rituālu veikšanai, nolēmu, ka kopā mēs varam veikt uguns rituālu vēlmju piepildīšanai.

Sagatavošanās rituāla veikšanai

Vietas sagatavošanai ir liela nozīme. Grāmatas autore iesaka veikt rituālus svētvietās (grāmatā arī ir aprakstīts, kā tās atrast), taču tos var veikt arī piemājas pagalmā vai istabā.

Es nolēmu par labu rituāla veikšanai istabā, jo skaidri apzinājos, ka nedēļas vidū, nogurušas pēc darba, mēs nebūsim spējīgas doties kaut kur tumsā, aukstumā, lai kurtu uguni un izpildītu visas pārējās rituāla padarīšanas.

Lai spēcinātu rituāla iedarbību, maksimāli centos ievērot Rituālu grāmatā rakstītos ieteikumus. Sāku ar mājokļa uzkopšanu. Izpētīju plauktus, lai tajos nebūtu sabojātas mantas. Atbrīvojos no nevajadzīgām lietām. Kad uzkopšana bija galā, atvēru vaļā visus logus un durvis, iekvēpināju maģisko augu kvēpeklīti (informāciju, kā to pagatavot, cik un kādus augus izvēlēties, arī var atrast grāmatā). Nedaudz uztraucos, vai nesāks kaukt dūmu detektori, taču viss bija labi – atvērtie logi ļāva brīvi plūst gan dūmiem, gan enerģijai.

Kad mājoklis bija attīrīts gan fiziskā, gan enerģētiskā līmenī, devos uz pirti, lai sagatavotu arī savu ķermeni rituāla veikšanai. Tā gan nebija tradicionāla lauku pirtiņa ar visu pēršanos un peldēšanos āliņģī, tomēr arī Hotel Jūrmala SPA saunu un baseinu komplekss, manuprāt, ir gana labs, lai attīrītos un atslābinātos. Galvenais jau ir tas, kā tu sevi noskaņo. Un Wellness Oasis saunu un baseinu centrs Jūrmalas viesnīcā man līdz šim nav licis vilties – tvaika pirts, sāls pirts un aromaterapijas pirts ir lieliskas.

Vakarā sagaidīju draudzenes atpūtusies uz uzlādējusies ar pozitīvu enerģiju. Īsi pirms viņu atbraukšanas vēl paguvu uzcept piparkūkas – lai mājā valdītu silta un mājīga ziemas atmosfēra.

20181221112117-18634.jpg

Vakaru sākām ar īpašu sieviešu tēju. Yogi Tea Women’s Balance (Sieviešu līdzsvara tēja) ļauj līdzsvarot sievišķo un vīrišķo enerģiju, saglabāt dabisko dzīves ritmu un gūt enerģiju. Garšīga, nedaudz saldena - lieliski piemērota draudzeņu vakaram vai baudīšanai vienatnē.

20181221112219-24286.jpg

Sarakstījām uz lapiņām savas vēlēšanās. Katrai no mums ir savas vēlēšanās, kuras piepildīšanos mēs ļoti gaidām. Rakstot savu vēlēšanos uz lapiņas, aicināju meitenes īpaši piedomāt un vizualizēt domās savu vēlēšanos.

20181221112251-93288.jpg

Kad vēlmes tika uzticētas papīram, iekūrām mūsu rituālo uguni, kurai sākumā ziedojām dažas ēdamlietas. Un tikai tad, kad uguns bija pabarota, ļāvām liesmām ieskaut arī mūsu vēlmju zīmītes. Vērojām, kā uguns ieskauj sarullētās zīmītes. Šo brīdi pavadījām klusumā, taču katra no mums domās mīļi lūdza uguntiņai aktivizēt vēlēšanās enerģiju, lai piepildās.

20181221112330-26955.jpg

Papīra lapiņas pārvērtās pelnos, izdega arī pārējie augi rituālajā ugunskurā. Ļāvām liesmai pašai nodzist. Un beigās izteicām pateicību gan uguntiņai par vēlmju uzklausīšanu un pieņemšanu.

20181221112358-94356.jpg

Ticu, ka draudzībai un sieviešu enerģijai ir spēks. Ticu, ka jau tuvākajā laikā katra no mums sagaidīs savas vēlēšanās piepildīšanos.

Lai maģisks saulgriežu laiks! Lai patiesās vēlmes piepildās!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies