Dod sliktām domām putna spārnus

nosiguldas
nosiguldas 30. oktobris 2013 13:21
1989

Kapēc viņa izdarīja, to, pie kā es esmu vainīga. Kapēc man neveicas..........

Tādu jautājumu ir tik daudz. Var sevi šaustīt no rīta līdz vakaram. No tā ir slikts garastāvoklis, viss kaitina, visi liekas slikti, bet patiesībā visa vaina ir tikai pašā.

Sliktas domas un sāpes  ir jāprot izprast un palaist kā putnus. Neturot tos sevī un neļaujot sevi grauzt no iekšpuses. Katrai rīcībai vai vārdam var nemaz nebūt noteikta mērķa, tāpat nejauši pateikts vārds ne vienmēr liecina par to, ka pasaules gals ir klāt.

Ilgus gadus es sevi mocīju ar šīm domām, līdz satiku kouča pasniedzēju, kas mani iemācīja, kā pārvarēt šādas sajūtas un atbrīvoties no negatīvām domām. Patiesībā ir ļoti laba sajūta, ka tu nemeklē sevī to, ko nemaz nevar atrast. Nevar būt vienādi cilvēki, nekad nebūs tā kā tu visiem būsi labs un galu galā tā ir mana dzīve un mani mērķi un man nav jāuztraucās ko par to teiks apkārtējie.

Laiku pa laikam nākas dzirdēt kādu griezīgu piezīmi, ko tagad uztveru ar smaidu, jo katram ir savs iemesls kapēc tā izturēties. Ir daudzas cilvēka īpašības, kas vada viņu darot ko nepatīkamu citam. Bieži tas rodas no nespējas vienkārši no sirds izrunāties, bet dzīve tomēr ir tik īsa, lai to tērētu nepatīkamām sajūtās un domām.

Reizēm ir nepieciešams spert pirmo soli, bet, kas to darīs, jo gan viens, gan otrs uzskata, ka vaina nav viņā. Var gadiem uzturēt labas attiecības un tad vienkārša vārdu apmaiņa un viss.  Paiet laiks un sen jau aizmirsies, kapēc tā ir sanācis, bet attiecības no tā nemainīsies.....

Nav ideālu cilvēku un nav vienādu viedokļu,tā ir patiesi laba atziņa. Iespējams šodiena ir tā diena, kad ir vērts sākt visu no jauna, piezvanīt māsai, aizsūtīt vēstuli draudzenai, vai sms kaimiņienei un viss noskaidrosies.

Vēlāk būs iemesls kopā pasmieties par to, cik nenozīmīgi sīkumu gandrīz Jūs ir izšķīruši ar jums nozīmīgiem cilvēkiem.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 31. oktobris 2013 16:05

PALDIES ,sirsnīgs paldies par šādu blogu!!!

nosiguldas 30. oktobris 2013 14:34

:)

VesmaSk 30. oktobris 2013 14:16

:)