Divējāda daba: baudu it kā brīvas meitenes vakaru

hiperkeri
hiperkeri 6. septembris 2011 07:00
840

Ahhhh,meitenes (varu vien nopūsties par sevi). Ja es būtu iesākusi rakstīt to blogu,ko no rīta taisījos jums rakstīt,tas būtu kārtējāis- uz pasaules riebeklībām vērstais,taču tagad es gluži vienkārši ieelpoju laimi un mieru:)

 

 

Pagājusi mana pirmā diena,kad dzīvojos pa Rīgu,pa savām mājām-atklāju,ka manā telefonā diezgan daudz vietas aizņem video klipiņi ar savu mīļo sadzīviski smieklīgās ainiņās:D

 

Gribēju jums apvaicāties-kad jums pēdējo reizi bija tāds mirklis,kad jūs varat (it kā) ieelpot savu faktiski brīvās meitenes vakaru,kuru,kā izrādās , pavadāt smejoties,domājot vai pārdzīvojot par saviem mīļajiem??

 

Man tas neliekas traucējoši,taču tikai tagad aptveru,cik daudz citi cilvēki,ja tā var teikt,ir saindējuši(labā nozīmē) manu ikdienu un galvu:)

 

Un te nu atkal-pašķiroju savā galvā domas,kas patīk-paturu-kas ne-laižu,lai iet!:)

 

Mans vakars ir burvīgs,ja neņem vērā to,ka mokos ar saldumu paģirām-ilgu laiku nodzīvoju bez saldumiem (mana sejas āda izskatījās jau krietni labāk!!! par to man riktīgs prieks:) ),taču nedēļas nogalē nācās aizbraukt uz Limbažu pusi,kur mani sacienāja ar `Cielaviņu`-teiksim tā-sākumā ķermenim rodas pretestība pret kaut ko tiiiik saldu,tad-pieradums,un pēc tam-apmētība nu jau ar dubultu slodzi:D:DTad nu šodien gribējās iegrauzt pa cepumiņam (dienas pirmajā pusē),un visu otro dienas daļu es cenšos sevi turēt rāmī un grauzt žāvētus ābolīšus,lai man uz nakti nesāktos Sugar-rush jebšu -cukura trakums:D

 

Tas ir atsevišķas diskusijas temats,neizplūdīšu.

 

Tagad jau jūtos dikti paklausīga un ļoti,ļoti turēšos arī turpmāk,lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti!!

 

Un kā jums klājas?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 6. septembris 2011 16:36

kad redz,ka bez viņiem ir labāk,tad tās lietas kļūst nopietnas un skats-apņēmīgāks:D

pikadilija 6. septembris 2011 14:06

ja tiesi tā kā saka smukaa, labak mazlietiņ apest aizliekto augli un nomierināties, nekā domāt ka gribās un ta ka noraujas ta pamatiigi....
tikai man ir problema ar to "Mazleitiņ" apēd... nu nemaku apēst vienu kabaliņu no sokolādes, ja ēdu ta tāfelītu uz reiz :D :D :D

man šķiet mums te jātaisa tievētāju klubiņš, kur varam pačatot, atbalstīt viena otru un uzmundrinat grūtāka brīdī... man ar mērķitis līdz ziemassvetkiem -10kg , bet iesakuma priecašos ja redzēšu -7kg :)

smukaa 6. septembris 2011 13:02

Tā nav mana metode:D Tā iesaka dietologi;)
Jo,ja sev visu laiku aizliedz,tad agri vai vēlu pienāks tāds brīdis,kad "norausies" no ķēdes un izrīsi visu saldumu veikalu ROFL

kintijasieviesuklubslv 6. septembris 2011 12:54

man patīk tavs paņēmiens :)

smukaa 6. septembris 2011 12:13

Es neatsakos no saldumiem,jo tad rodas vēl lielāka kāre pēc saldumiem!Ja gribās,ko garšīgu,apēdu vienu bulciņu vai kādu šokolādes cepumu (bet tikai 1!!!) un viss;)

vespo 6. septembris 2011 11:36

es no vakardienas esmu uzlikusi sev mērķi samazināt saldumu lietošanu uzturā, vakar apēdu divus cepumus, parasti es apēdu noteikti uz pusi vairāk un vēl kādu šokolādi. šodien plānoju iztikt vispār bez šādiem našķiem, to vietā uzturā lietošu augļus. ceru izturēt šādi vismaz divas nedēļas un tad jau domāju, ka vairs pat neprasīsies neko tādu neveselīgu. :)

banderoso 6. septembris 2011 11:17

Man palīdz hroma tabletes, kauras regulē cukura daudzumu asinīs ;)

6. septembris 2011 11:03

Kā tev izdevās atturēties no saldumiem? :) Man laikam par maz gribasspēka...

kintijasieviesuklubslv 6. septembris 2011 10:03

pirmie rezultāti jau ir tagad :) bet tavs atbalsts ir ļoti palīdzošs! paldies par to :)

hiperkeri 6. septembris 2011 09:38

jau kaut kas paredzēts?;)
domāju,pirmie rezultāti jau būs pēc pirmās nedēļas :)
zini,man baigais prieks par Tevi!!!

kintijasieviesuklubslv 6. septembris 2011 09:29

es jau arī peldēšanu apvienoju ar kustību terapiju Sieviešu Klubā, pie fizioterapeites Kristīnes Stalīdzānes. tagad tā sāksies divas reizes nedēļā. domāju, ka pirmajiem rezultātiem ir jābūt jau uz 18. novembri :)

hiperkeri 6. septembris 2011 09:01

ohooooooooooooooo
respect!:)
Pareizi dari-peldot tiek masēti visi muskuļi,taču papildus efektam vajadzētu arī pie reizes vingrot-tā tās lietas notiksies ātrāk un efektīvāk. pusgadu tā nogāju-zini,nav tik traki! vineu dienu pasvīsti vingrojot,otru dienu sāpes noņem peldot..tāda ļoti aktīva nedēļa sanāk,bet tad nav jāuztraucas par to,ka tu varētu kaut ko lieku apēst,jo viss aiziet slodzē.
es arī.gribu sākt vingrot!:)
mums parasti tā peldēšana bija 60minūtes,tas 2x nedēļā,un tad3x vingrošana(pilates,kombinējot ar elastības un izturību veicinošiem vingrojumiem)-kā kuro reizi jutos,visbiežāk 2x pa 40min un pirmdienās-1,5h trenniņš:)
gāja riktīgi labumā-pēc pusgada jau bija redzams rezultāts;)

kintijasieviesuklubslv 6. septembris 2011 08:50

mans izaicinājums vēl lielāks - esmu sadomājusi veikt varoņdarbu - kailfotosesiju :) bet līdz tam gribu izskatīties tāda, lai pati sev patīku :) tad nu būs ko ņemties :) par sportošanu, šogad ar skriešanu kaut kā noslinkoju. toties esmu sākusi aktīvi peldēt. vakar nopeldēju 50 minūtes, knapi dzīva pārvilkos mājās :D šodien jūtami muskuļi

hiperkeri 6. septembris 2011 08:45

nu iespaidīgi gan!!!
Jau esi nopirkusi kleitu,kurā gribēsi `iespīlēties`?:)
Cik saprotu,tas ir garants,ka tik tiešām sevi turēsi grožos! starp citu,ja vēlies no rītiem pasportot-paskriet pa Rīgu,tad count me in!! es nupat nosvēros-51,3kg,laiks to dzīvmasu papildināt ar 2 kg muskuļu masas-vismaz tāds ir mans vidējais gada rādītājs,lai es gan uz ziemassvētku ballēm,gan sagaidot vasaru,būtu formīgāka:D:D

kintijasieviesuklubslv 6. septembris 2011 07:59

Vaii, par cielaviņu saprotu! no tāda garduma jau nudien nevar atturēties! bet, ja tas stiprina, arī es cenšos neēst pārāk daudz saldumu. man kopš piektdienas jauns mērķis - mīnus 13 kg :) iespaidīgi, ne? :)