Diskusija: Vai esi tēlojusi orgasmu?

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2013. gada 26. novembris, 00:00:00
Diskusija: Vai esi tēlojusi orgasmu?

Nav noslēpums, ka sieviete, ja to vēlas, var perfekti notēlot savu orgasmu! Tieši tāpēc tā vienmēr ir bijusi kā mīkla, ko cenšas izpētīt arī zinātnieki. Izrādās, kaut kādu statistiku viņiem ir izdevusies sastādīt.

Havardas universitātes psihologs Džastins Lehmillers nonācis pie secinājuma, ka sieviete savā dzīvē 20% no visām seksa reizēm notēlo šo ekstāzes brīdi, raksta www.elitedaily.com.

 

Nav ko brīnīties, jo izrādās, ka vīrieši spēj sasniegt kulmināciju 70% gadījumos visām seksa reizēm.

Interesanti, ka tās sievietes, kuras atzina, ka bieži notēlo orgasmu, neslēpa, ka kaut reizi ir arī krāpušas savu partneri. No otras puses, tur nav ko brīnīties, jo,

ja gultā nav saskaņa, šī labpatika tiek meklēta ārpus attiecībām.

Bet, ja runājam par orgasmu, censties to sasniegt ir ne tikai patīkami, bet arī veselīgi! Kā apgalvo Ņūdžersijas Rutgeras universitātes neiroloģijas katedras profesors Berijs Komisaruks, kad sievietes izjūt orgasmu, viņu smadzenēm jākontrolē viss ķermenis, kamēr krustvārdu mīklas minēšana nodarbina vien mazu smadzeņu reģionu, raksta dailymail.com.

«Prāta spēles un uzdevumi nodarbina mūsu smadzenes, bet tikai niecīgā apjomā, kamēr orgasms aktivizē visu,» apgalvo Komisaruks.

Akadēmiķis savos pētījumos pierādīja arī to, ka orgasms spēj bloķēt sāpes. «Pēc orgasma smadzenēm pieplūst milzīgs daudzums asiņu un skābekļa, kas ir vienkārši lieliski!» domā neirologs.

Pastāsti, kāda tev ir pieredze ar orgasma tēlošanu?Avots:tvnet.lv