Diskusija: Vai esi tēlojusi orgasmu?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. novembris 2013 00:00
6066

Nav noslēpums, ka sieviete, ja to vēlas, var perfekti notēlot savu orgasmu! Tieši tāpēc tā vienmēr ir bijusi kā mīkla, ko cenšas izpētīt arī zinātnieki. Izrādās, kaut kādu statistiku viņiem ir izdevusies sastādīt.

Havardas universitātes psihologs Džastins Lehmillers nonācis pie secinājuma, ka sieviete savā dzīvē 20% no visām seksa reizēm notēlo šo ekstāzes brīdi, raksta www.elitedaily.com.

 

Nav ko brīnīties, jo izrādās, ka vīrieši spēj sasniegt kulmināciju 70% gadījumos visām seksa reizēm.

Interesanti, ka tās sievietes, kuras atzina, ka bieži notēlo orgasmu, neslēpa, ka kaut reizi ir arī krāpušas savu partneri. No otras puses, tur nav ko brīnīties, jo,

ja gultā nav saskaņa, šī labpatika tiek meklēta ārpus attiecībām.

Bet, ja runājam par orgasmu, censties to sasniegt ir ne tikai patīkami, bet arī veselīgi! Kā apgalvo Ņūdžersijas Rutgeras universitātes neiroloģijas katedras profesors Berijs Komisaruks, kad sievietes izjūt orgasmu, viņu smadzenēm jākontrolē viss ķermenis, kamēr krustvārdu mīklas minēšana nodarbina vien mazu smadzeņu reģionu, raksta dailymail.com.

«Prāta spēles un uzdevumi nodarbina mūsu smadzenes, bet tikai niecīgā apjomā, kamēr orgasms aktivizē visu,» apgalvo Komisaruks.

Akadēmiķis savos pētījumos pierādīja arī to, ka orgasms spēj bloķēt sāpes. «Pēc orgasma smadzenēm pieplūst milzīgs daudzums asiņu un skābekļa, kas ir vienkārši lieliski!» domā neirologs.

Pastāsti, kāda tev ir pieredze ar orgasma tēlošanu?Avots:tvnet.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam