Diskusija: Kam Tu gribētu līdzināties?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. februāris 2015 00:00
3717

Laikam jau daudzām no mums jau no pašas bērnības viens no pirmajiem piemēriem, kam gribētos līdzināties, ir mūsu mammmas- mēs pārņemam viņas uzvedību, ķermeņa valodu un vēlamies būt līdzīgas it visā.

 

Laiks rit un tāpat kā mēs pieaugam, mainās arī apkārtējā vide un cilvēki mums apkārt, kas zināmā mērā izmaina arī mūsu uztveri un, iespējams, arī elkus.

 

Kam Tu tagad vēlētos līdzināties? Vai ir kāds tēls, dzīva būtne vai varbūt aktieris, kam Tu vēlētos līdzināties? Pastāsti!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 20. februāris 2015 20:24 hiperkeri

(Y)(party)

hiperkeri 20. februāris 2015 20:09

ou,jā,arī es no Olsenām iedvesmojos frizūru ziņā- viņas visās tajās filmās likās nu tiiik stilīgas,kad es biju maza:D(ps.mēs sanākam vienaudzes:D:D:D), bet citādā ziņā- Beyonce. Un dienzgan daudzās jomās un niansēs.

vecsprofils 20. februāris 2015 11:37

O jā, cik sevi atminos, tad noteiktos vecuma periodos bija un ir noteiktas "role model". Man vienmēr likās interesantāk pašpikot šo to no personāžiem un slavenībām, nekā līdzināties apkārt esošiem cilvēkiem. Tādā veidā veidojot sevi, bet paķerot līdzi noteikta posma "role model" labākās īpašības vai ģērbšanās nianses. Interesanti, ka te ietilpst arī vīriešu dzimuma pārstāvji. Piemēram, Malders no X-Failiem, ļoti patika viņa domāšanas veids, viņa raksurs un izturēšanās, centos pasmelties no viņa. Skallijā man patika rudie mati un frizūra kopumā, arī vienu brīdi staigāju ar tādu frizūru. Tad vēl no vīrieša dzimuma personāžiem - Šerloks Holms. Biju baigā detektīve, asprāte un centos visu visur uzost un atrisināt ;) Bija periods, kad patika māsas Olsenas, smēlos stilu un frizūras no viņām, arī pozēšanu bildēs, jo tas sakrita ar periodu, kad parādījās pirmie pieejamie digitālie un pirmie soc. tīkli. Vēl bija brīdis, kad baigi patika Nikola Kidmena Mūlenrūžā, atceros, ka tad man bija 15 gadi un nopirku arī sarkanus svārkus kā Kidmenai. Vēl Natālija Oreiro no seriāla Mežonīgais Enģelis. Joprojām ļoti pievelk viņas personāžs šajā seriālā, pašpuikas un sievišķības sajaukums!
Tagad uztveru sevi jau par vairāk nobriedušu un noformējušos jaunu sievieti, bet tik un tā, protams, pastāv favorīttēli un slavenības, kuras ietekmē manu personības veidošanos. Sajūsmā esmu no Grāfa Monte-Kristo, no tā tēla, no tā vieduma, gudrības, tās mākas sevi pasniegt.
No aktrisēm favorītos ir Brižita Bardo, kura deva tādu kā grūdienu uz savas sievišķības atklāšanu un pareizi vien bija, paldies jāsaka tiem, kuri vērsa manu uzmanību salīdzinājumā tieši ar viņu.
Sajūsmā esmu no filmas La Dolce Vita un aktrises Anitas Ekberg. Tas vieglums, tā groteska, sievišķība un šarms!
Dziedātāja Mylene Farmer, kura apbur ar savām dziesmām, viņas balss ir tik jutekliska, dziesmas ir dvēseliski pievilcīgas, seksapīlas, tapat kā viņas drosmīgais un ekstravaganti seksapīlais tēls uz skatuves. Ir ko pasmelties, ielikt daļiņu sevī :)
Tā veidojas tā sava personība, sajaucot gan sevi, gan paņemot no saviem favorītiem to labāko :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam