Dienas sarunas: kolektīvā iepirkšanās – kopā lētāk!

pece
pece 19. jūlijs 2012 09:00
768

Šobrīd ir saradušies dažnedažādi kolektīvās iepirkšanās saiti un domāju, ka tikai retais nav pamēģinājis kā tas ir - iegādāties kāroto preci vai pakalpojumu par lētāku cenu. Kāda ir jūsu pieredze?

Par to, kāpēc šīs preces un pakalpojumus cilvēki pērk, nav noslēpums un ir diezgan saprotams. Gan cena pievilcīga, gan var iegūt kāroto, ko citādi neatļautos, gan arī savu reizi kādam uzdāvināt kaut ko foršu.

Teorētiski es saprotu kāpēc uzņēmumi piedāvā savas preces un pakalpojumus – tā teikt iepazīstieties un kļūstiet par mūsu patstāvīgajiem klientiem!

Bet dzīvē dažreiz ir nācies saskarties ar pakalpojumu nepieejamību norādītajā laika periodā vai tā neatbilstību gaidītajai kvalitātei. Var jau būt, ka reizēm gaidu par daudz, bet man nudien negribas pēc tam atgriezties vietā, kur nepamet sajūta, ka pakalpojumu sniedz kaut kā nebūt.

Kāda ir jūsu pieredze?

Arī Tu vari ieteikt sev interesējošus tematus, par kuriem parunāties dienas sarunās, un vienlaikus arī tik pie balviņas>>

Lai sākas sarunas! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 19. jūlijs 2012 23:26

Fotogrāfijas iesaku izgatavot fotolukss.lv -
pati tur vienmer izgatavoju! Bildes atsūta pa pastu, jāmaksā kad saņem un lielais plus ir tas, ka par piegādi nav jāmaksā (tas ir ērti, ja fotosalons nav blakus, piemēram lauku pilsētās)///

pikadilija 19. jūlijs 2012 23:02

es arii esmu daudz izmantojusi un par laimi nav bijusi negativa pieredze, bij vienreiz ka nopirku datora paliktni ar ventilatoru, bet beigas atnaca taads ramis ar ventilatoru, sazvaniju pakalpojuma sniedzeju izskaidroju ka paliktnis nav ramis un bildee bj arii pilns paliktnis, neko pretii neteica, teica ka atskaitis atpakalj naudu un taa saucamo paliktni atstaja man :D ta nu metajs majas... bet es parasti arii paskatos, kas pa firmu, un bieži ari salidzinu cenas, jo ir bijushi piedavajumi ka zinu ka parasti maksaa letak neka noradits. tapec paskatos un tikai tad njemu :) man patik ka taada lieta ir.

sandero 19. jūlijs 2012 16:19

Esmu tikai par šiem piedāvājumiem. Pati esmu vairākkārt izmantojusi šādu iespēju. Ne tikai sporta klubam, bet arī piemēram apmeklējot boulingu vai izgatavojot fotogrāfijas. :)

keisiii 19. jūlijs 2012 15:04

Es pārsvarā pērku kuponus uz suši, vīni utt. - tas ir bijis ok. Bet ir gadījies arī, ka nopērku kādu mantu un aizmirstu izņemt, jo to nevar izdarīt uzreiz, bet tikai pēc nedēļas. Tādā sakarā šādus piedāvājumus vairs neņemu vispār. Un par pakalpojumiem - pati neesmu ņēmusi, bet no draudzeņu komentāriem - frizētavas - kā kura, vaksācija - viennozīmīgi garām, drausmīgs process, masāžas utt. - kā kuro reizi (kā teikt - kā palaimējas)

spaara 19. jūlijs 2012 14:32

Man vislabāk patīk pirkt biļetes uz pasākumiem, piemēram, Ksunī līdz augusta beigām var skatīties labas filmas par 0,99 Ls (ja ir iepirkti kuponi).
Bet uz vaksāciju ar kuponu gan vairs neiešu, vienreiz meistare un pakalpojums gadījās tik briesmīgi, ka man ir paniskas bailes atkal iegrābties :D

Lapsaa 19. jūlijs 2012 13:27

Es esmu izmantojusi, patīk :) - patiešām izdevīgi
Iegādājos teorijas apmacibu pa 5ls autoskolai
Biļetes uz ledus festivalu
Vēl man uzdāvināja šokolādes masāžu vīrs, tur iegādātu... Tas ir TAAADS kaifs :)

annete 19. jūlijs 2012 12:09

Esmu no "retajām" (kā minēts rakstā), kura nav vēl izmantojusi šādu iespēju. Nav bijusi nepieciešamība. Kāda tā shēma īsti ir?

Sieviešuklubs.lv 19. jūlijs 2012 10:34

Es pati pagaidām vēl neesmu iepirkusies nevienā no šiem portāliem, bet reiz saņēmu dāvanā brīnišķīgu fotosesiju, kas bija pirkta vienā no tiem! Jāsaka, neskatoties uz to, ka izmantoju kuponu, attieksme no fotogrāfes puses nebija ne nelaipna, ne pavirša kā tas dažkārt dzirdēts. Es tiku pie skaistām bildēm! :)

pece 19. jūlijs 2012 10:31

Man pašai ir bijusi gan ļoti laba pieredze, gan tāda ne visai. Jā, ir salons, kur tagad pie vajadzības iepērku dāvanas pa tiešo arī bez atlaidēm, jo pakalpojumu kvalitāte tik ļoti patika, ka joprojām esmu sajūsmā. Bet ir tādi, kurus vairāk neizmantotu gan!

maardza 19. jūlijs 2012 10:24

Esmu pirkusies šadā veidā ļoti dzudz-sākot no dažādām lietām līdz ar dažādām procedūrām un varu teikt tikai to,ka tas viss bijis ļoti izdevīgi un kvalitāte ļoti laba!!!!! Beidzamais pirkums bija kā dāvana-šokolādes masāža- dāvanas saņēmējs bija ļoti priecīgs un pateicīgs par šo iespēju un teica,ka tas tiešām bijis kaut kas labs!!!! Pati arī esmu izmantojusi dažādas procedūras-nevar par kvalitāti sūdzēties! Vienīgi tas,ka vietas gan jāmeklē ,jo uzņēmumi tādā veidā sev taisa reklāmu-tieši domāju par mazāk dzirdētiem un zināmiem-bet kvalitāte ir laba!!!!

Ivetta 19. jūlijs 2012 10:12

Ļoti reti, bet, jā, esmu iepirkusies šādā veidā. Bet nevisai patīk tas, ka vairums piedāvājumu ir Rīgā, pa retam Liepājā. Piemēram kādreiz interesētu iegādāties lētāk vīnus, kas bieži manāmi piedāvājumos, suši, kosmētikas līdzekļus... Varētu tā minēt vēl kādas lietas...
Par kvalitāti neko daudz nevaru spriest. Salonus neesmu izmantojusi, medicīnas pakalpojumus arī ne...
Šobrīd mājās tiek lietotas divas ziedes, smēres - vazelīns un cinka krēms ar rīcineļlu. Par kvalitāti grūti spriest, jo pirms tam vazelīnu netiku lietojusi. To pārsvarā lietoju pēdām. Neteiktu, ka baigi mīkstina. Firma? Neesmu pat piefiksējusi un nav arī tik apķērīga, lai atcerētos.
Nja, ir arī gadījies kādu pakalpojumu nopirkt, bet tā arī nav izmantots... Tas vairāk attiesas uz kafejnīcu, ēstuvju piedāvājumiem. Kādreiz ar draudzeni nodomājam - o, jā, ņemam! Bet kaut kādu nezināmu iemesla pēc neatrodas laiks aiziet... Ak, un viena picērija... tā sevi noreklamēja... Bet pēc tās bija tāda vilšanās. Pica nesakožama un negaršīga. Skaitās picērija, kur picas kā no Itālijas. Smiekli nāk :D :^)

19. jūlijs 2012 09:15

šādos portālos pērku tikai tos pakalpojumus un mantas, kuras jau iepriekš biju izmēģinājusi, piem. abonementu fitness klubā, procedūra noteiktā skaistumkopšanas salonā, kuru jau apmeklēju utt. jo kad ļavos kārdinājumam un pērku no nezināmiem pakalpojumu sniedzējiem, gandrīz katru reizi nācies vilties, piem. masāža salonā, kur iepriekš neesmu bijusi, bija īsākā, kā solīts, gana zema kvalitātē un solārijs, kura apmeklējums bija iekļauts piedāvājumā, bija netīrs un ar ļoti vecām lampām. nu tā.