Dienas jautājums- Kā Jūs vērtējat jauno raidījumu Ievas pārvērtības?

mazaa raganina
mazaa raganina 17. februāris 2011 00:00
2275

Vakar ar lielām cerībām gaidīju sen reklamēto Ievas pārvērtību raidījum pa TV3.

 

Mani ļoti interesē viss ap modi un apģērbu hobija līmenī.

 

Sagaidīju raidījumu un...vīlos.Pagaidām vēl grūti noformulēt, kas īsti nepatika, iespējams, ka stilistu attieksme, likās maz praktisku ieteikumu, pats raidījuma pasniegšanas veids.Kaut kā negāja man pie sirds.

 

Iespējams, ka mani ir ,,samaitājis" raidījums, ko skatos pa 1Baltijas kanālu,,Modnij prigovor". Cenšos noskatīties katru šo raidījumu, jo šajā raidījumā ir ko redzēt, dzirdēt un no kā mācīties,turklāt pozitīvisms un labs garastāvoklis garantēts. 

 

Ja kādam interesē varu piedāvāt paskatīties raidījumu i-netā!

 

Kādas Jūsu domas?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 18. februāris 2011 08:30

ivetta
Tajā raidījumā katrai sievietei, tiek pateikts miljons komplimenti.Nekad nepateiks, lūk Jums resns vēders, to nevar vilkt.Gluži otrādi, tas pasniegšanas veids ir tik smalkjūtīgs un sievietei dod tādu lidojuma sajūtu.Atkārtošos, bet man fascinē raidījuma pozitīvisms. Vasiļjevs-kas par cilvēku, ar viņu noteikti būtu bezgala interesanti aprunāties.

17. februāris 2011 21:55

Man arī patīk Modnij prigavor, skatos jau vairāk kā gadu, kopš sāku auklēt jaundzimušo. Vakardienas Ievas pārvērtības man likās nožēlojamas švakā satura dēļ. Žēl man to dalībnieci. Biju šokā par jaunizveidoto frizūru. Sākotnēji tā likās īsta katastrofa, bet gala rezultātā, kad dalībniece to bija paspējusi jau "izkratīt", kopējais tēls man ļoti patika. Sieviete izskatījās patiešām ļoti skaisti :) Es tikai ierosinātu balvā dot dāvanu karti par lielāku summu, vismaz 500Ls.

spaara 17. februāris 2011 20:46

Paldies, makvins, ka pastāstīji par Modnij prigovor- šodien pirmoreiz noskatījos internetā vienu raidījumu un man patika, tiešām sakarīgs raidījums, Vasiļjevs jau balagānā nepiedalītos :)

Ivetta 17. februāris 2011 19:28

makvins, varu tikai piekrist. Arī šodien skatījos. Ir liels pretstats

ruudza 17. februāris 2011 18:32

Pirmais raidījums nepatika...piekrītu,ka modes dizaineres izskatījās augstprātīgas un ar nievājumu skatījās uz šova pirmo dalībnieci.Jebkurā gadījumā- no malas izskatījās viss uzspēlēts un samākslots.Patīkamāk būtu skatīties raidījumu ar sirsnīgāku pieeju pārmaiņām...esam katra citāda un ne visas skrien pakaļ modei un pēdējām svaigākajām" biezajos" veikalos izmestajām lupatām.Citas prioritātes.Arī friziera darbs mani nesaistīja-vajadzības gadījuma pie viņa negrieztos. Pirmie" kucēni" skaitās "slīcināmie" ...gan jau ar raidījumu tāpat.

mazaa raganina 17. februāris 2011 18:19

mantra
Zini,man patiešām ir ar ko salīdzināt, arī šodien skatījos Modnij prigovor, to pozitīvismu vajadzētu pamācīties.

mantra 17. februāris 2011 16:39

Neviens tur neņirgājās, es to raidījumu redzēju - mierīgi un ļoti korekti izteica savas domas un padomus. Jums visiem vajag nomierināt prātu, lai kaut kur saskatītu arī pozitīvo.

smukaa 17. februāris 2011 15:54

Aizstaaveeshu abas stilistes!Jaa,varbuut bija par sherpu,bet..vinjas daudz ko ieteica,ko vajag vilkt,ko nee (protams,melnaa bluuze boulingaa man bija nepatiikams paarsteigums!Taadu bluuzi var uzvilkt tikai sievietes ar mazaam kruutiim,jo tas ielaidums rada optisku iluuziju..).
patika,ka matiem atrada iisto kraasu,jo taadaam dzeltenaam galvaam staigaa vairaak kaa puse Lv un domaa,ka nu ir blondas un skaistas..

17. februāris 2011 15:48

Es esmu ļoti vīlusies un šokēta, un ir pat neērti stilistu vietā, kā viņas tā varēja pazemot un izturēties pret cilvēku, varēja taču visu savādāk teikt, nevis tikai izņirgāties, bet padomu tikpat kā nekādu!

17. februāris 2011 15:47

Stilistes ar savu attieksmi un komentāriem pazemoja raidījuma dalībnieci, tas viss izklausījās augstprātīgi un zemiski.
Te ieskats ko domā plašāka publika par šo
http://www.calis.lv/forums/tema/18111040-ievas-parvertibas/
Interesanti kā tagad jūtas pašas stiliste, laikam ļoti apmierinātas ar savu varoņdarbu!

kima 17. februāris 2011 13:37

Es ar nepacietību gaidīju šo raidījumu, jo cerēju, ka būs interesants. Pat doma bija pieteikt savas mammas uz pārvērtībām. Noskatoties vakardienas sēriju sajutu vilšanos, man nepatika ne raidījuma vadītāji, kā arī friziera darbs. Tad labāks man šķita raidījums pa LNT.

Cerīte 17. februāris 2011 13:17

Patiesībā TLC rādītajā šovā esmu dzirdējusi ka labās drēbes atdod labdarībai,bet sliktās izmet.Īstenībā lielu jēgu tam neredzu-nav gan redzēts raidījums ,kur tie paši varoņi satiekami pēc 2-3 gadi un ir visu iegaumējuši un tik labi izskatās.K āda jēga ir nopirkt pāris drēbju komplektus un tad palaist-sak,peldi mīļā ,kā nu māki.Bez tam būtu jāņem vērā ari sievietes materiālais stāvoklis-un ja nu viņa var atļauties tikai 10 Ls mēnesī tam skaistumam-varbūt ir jēga pat aizvest uz ''Degām'' un parādīt,ko tur var atrast.Vai čaklām rokdarbniecēm dot idejas -kur lētāk dabūt un kā ari pašai ko pārvērst unuzlabot.Ja cilvēkam ir nauda labi apģērbties nav problēma-par lielu naudu Tevi jebkurā lielveikalā apģērbs....../P.S.Man naudas pietiek,bet šie raidījumi man liekas kā tāda ''zīmēšanās''-skatiet un apskaudiet./

kalliope 17. februāris 2011 13:15

jā, 'what not to wear' pakaļdarinājums, ar oriģinālu nesalīdzināt (Amerikā gan pavisam cits vēriens - ne 200 Ls), bet, manuprāt, labāks kā bija LNT - tur gan bija pilnīgi un galīgi nebaudāms..
un pie friziera arī brīvprātīgi neietu - labpatiktos, lai matus man griež tā, lai piestāv manai sjas formai utt. nevis pēc noskaņojuma :D

17. februāris 2011 13:11

Ideja jau nav slikta,bet domāju ka vajag citas vadītājas!Ļoti kaitina ka viss tik samāksloti un taisīts pakaļ amerikāņu pārvētībām!Un jā būtu ļoti interesanti,ja citos raidījumos parādītu kā paŗvēr'tibu dalībniece izskatītos pēc 2 nedēļām!

17. februāris 2011 12:10

Ļoti, ļoti nepatika vadītāju attieksme. To visu taču var pateikt arī citādāk, neizturoties pret cilvēku kā nejēgu.

Dita

pikadilija 17. februāris 2011 12:09

mani ar nesajusminaja raidijums, nez pat tad pa LNT labak patika...
un stilistu attieksme tiesham briesmiiga....
gaidisim nakamo, varbut kaut kas mainas :)

mazaa raganina 17. februāris 2011 11:48

Vadītājs:modes mākslinieces Indra Miklāva un Anita Altmane(ar sprogainiem matiem).

mazaa raganina 17. februāris 2011 11:45

golda
Sveicināta klubiņā!Es arī mīlu Modnij prigovor un vadītājs Vasiļjevs ir pats labsirdības un sirsnības iemiesojums!!!Vispār no tā raidījuma staro labestība, iedrošinājums un visparastākajai sievietei iedveš pašapziņu.
Man likās nekorekti ,ka stiliste(ar īsākajiem matiem) nievājoši izteicās par varones izvēli, nu nedrīkst tā izteikties kameras priekšā.Bail pat domāt, ko viņa saka par savām klientēm draudzenēm pie vīna glāzes.

Ilze_Liekmane 17. februāris 2011 11:43

Es vīlos frizierī - manuprāt, sievetes matu griezums pilnīgi neatbilda matu struktūrai. Viss pārējais pa smuko. Tik tā sprogainā stiliste izskatās drusku neprofesionāli/nepārliecinoši - tirlīgi :) Par apģērbu piekrītu, ka ir jāģērbas atbilstoši vecumam :) Apģērba došana labdarībai, man piem. sagādā baudu, jo skapī parādās vieta kam jaunam :) Ja jau pārvērtības, tad pa smuko un pamatīgi.

banderoso 17. februāris 2011 11:38

Kad viņa paņēma to zeltīti brūno blūzi man arī bija pirmā doma - Dieva dēļ, liec to nost, tā vel vairāk padarīs tavu seju sarkanu un ķermeni resnu! Es nedomāju, ka es domās par viņu ņirgājos. Stilistēm bija taisnība, labi varbūt vajadzēja pateikt kaut kā delikātāk.

17. februāris 2011 11:29

Mati izskatījās, kā uzlikti uz bluķi un ar cirvi nocirsti.Stilistes ņirgājās,kad sieviete izvēlējās to blūzi ,viena no viņam pateica ,jā un redzēs vēl vairāk kunkukuļus.Pašai blūze mugurā,ka varētu tēlot sikspārni.

Noelle 17. februāris 2011 11:27

Neskatījos, taču pēc reklāmas izskatījās, ka būs mēģinājums atdarināt pa Discovery Travel&Living demonstrēto 'What Not To Wear", bet to nu atdarināt diez vai izdotos...

Par to drēbju izmešanu - domāju, ka tas gan ir tikai šovam. Ticu, ka oriģinālajā (manis minētajā raidījumā) viņi patiešām izmet drēbes, taču tur dalībniekam tiek piesķirti 5000 USD jaunas garderobes iegādei (beigās arī parasti parāda, cik daudz jaunas lietiņas cilvēks ir iegādājies, pamatojoties uz raidījumā iegūtajām zināšanām un stilistu ieteikumiem).

17. februāris 2011 11:21

Pāris reizes biju skatījusies raidījumu pa LNT - Nepatika!! Šo nemaz neskatījos...Un laikam labi ka tā, jo lasot komentārus, neko svarīgu neesmu garām palaidusi :)
ivetta - piekritīšu viņas teiktajam, Latvijā RETI ir kāds LABS raidījums :( Nav bauda skatīties...

wildberry 17. februāris 2011 11:13

FUI,galīgi nepatika,kaut gan kad rādija pa LNT tad daudz daudz labāk patika,bet vakardienas raidījums pa TV3 galīgi garām!
1)Likās ka tās stilistes ņirgājas par sievieti
2)Pašas saģērbušās it kā ietu ķekatās
3)nekādu noderīgu padomu
4)Frizūra varēja būt daudz,daudz skaistāka-likās ka aizmugurē mati vnk saņemti astē un nogriezti.
Ceru ka nākošais raidījums būs labāks!

smukaa 17. februāris 2011 10:58

Nedaudz labaak bija par LNT raidiijumu..
Pati nepiedaliitos,jo pirmkaart izmet visas dreebes (bet varu sadereet,ka katrai sievietei ir kaads miiljs apgjeerba gabals,ko neneesaa,bet nevar izmest) un kaa bija LNT raidiijumaa,gandriiz visaam nogrieza matus un briesmiigaa oranzhaa kraasaa kraasoja!Nee,paldies,neesmu gatava shkjirties no saviem garajiem matiem tikai taapeec,lai citi teiktu,vot,shito paartaisiija..

1 2