Darbs ar sevi: atlaižam pagātni

Sanjazz
Sanjazz 7. jūlijs 2015 23:22
4017

Jau par iepriekšējo blogu domāju vai vajag rakstīt un publicēt, bet vajadzēja...pirmkārt pašai vieglāk domas salikt kā nākas rakstot, otrkārt tieku pie viedokļiem kas reizēm ir kā sāls brūcē(jo SK meitenes vienmēr bijušas tiešas- ar dunci sirdī ne aknās :D ), bet tas ir tas ko vajag un trešķārt neviens un nekad man neiestāstīs ka es viena tāda ar leiputriju galvā....Tāpēc ceru ka mani blogi vēl kādai līdzēs tikt skaidrībā ar sevi ne tikai mani!

 Tas tā ievadam lai saprotat kāpēc atkal klabinu taustiņus un veidoju savu savārstījumu, jo liekas domas kā nākas uzrakstīt vēl neesmu apguvusi!

 Lai savestu kārtībā savu domāšanu un iekšējo pasauli manu prāt primāri ir jāsāk ar pagātnes atlaišanu...ir jāmāk piedot, nožēlot un atlaist... un nevis tā vienkārši, bet skaļi pasakot- Es piedodu!

Pie tā šodien strādāju arī es... Sāku ar to ka iznīcināju visu kas jau 10 gadus kā bija lieks un viemkārši aizņēma mājas un manu domu enerģiju... Sadedzināju bildes kur manāmas ex attiecības, atbrīvojos no visa kas galbāja tā laika enerģiju... Ja godīgi tad palika pat vieglāk, īsti neesmu sapratusi kāpēc bet iekšēji sajūta vieglāka ...

Tam sekoja piedošana pāri darītajiem...ejot pastaigā skaļi un skaidri izrunāju to kam un par ko piedodu...

Kā arī skaļi nožēloju to ka pati esmu darījusi cilvēkiem pāri...

 

Pēc paveiktā jau sajūtas bija daudz labākas un radās sajūta ka esmu atradusi pareizo ceļu pa kuru nu teciņiem soļot... Galvenais nesteidzoties un visu izvērtējot kā nākas!

 

Kā jums liekas, pagātne iespaido nākotni?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 9. jūlijs 2015 11:07

Viss ko Tu dari, domā un jūti jau ir pagātne, tādēļ vien var teikt, ka pagātne ietekmē nākotni!
Bet par to piedošanu - ne tas, cik skaļi, klusi vai publiski tas tiks pateikts, ir būtiski, bet gan tas, vai Tu iekšēji tiešām un no visas sirds sajutīsi šo piedošanu. Tikai tad piedošana sniegs gaidīto atbrīvošanās sajūtu.