Cilvēki blakus, kas iedvesmo

VesmaSk
VesmaSk 26. jūlijs 2017 10:11
2277

Vai esi kādreiz meklējusi kaut ko un pēcāk, pēc ilgiem meklējumiem, atskārtusi, ka meklētais ir - pašā acu priekšā? Un vai esi aizdomājusies, ka katrs cilvēks, kurš jauši vai nejauši ienāk tavā dzīvē, nāk, lai kaut ko tieši tajā brīdī tev dotu, kaut ko iemācītu, lai palīdzētu, lai iedvesmotu? Mūs veido un pilnveido tieši šādi cilvēki….

Lūk, mani šī brīža iedvesmotāji:

Iedvesma priecāties par dzīvi - Dullā Draudzene

20170726095804-23736.jpg

Mana Dullā Draudzene ir tā, ar kuru ne tikai kopā vīns ir dzerts un kopā smiets, bet ar kuru esam arī nopietni sastrīdējušās – līdz pat klusumam pusgada garumā. Tā reizēm rūdās draudzība. Un tikai laiks parāda, cik stipra tā ir. Mēs esam viena otrai – es viņai un viņa – man. Es atbalstu viņu grūtos brīžos un viņa sniedz savu plecu man. Mana Dullā Draudzene ir tā, kas mani pamanījās paraut sev līdzi savās avantūrās un dot jaunu iedvesmu dzīvei ik reizi, kad mana depresija atkal parādīja zobus - divas jautrības un rosības pilnas dienas Jaunpiebalgā ar dvēseliskām sarunām lakstīgalu un miglas pilnā naktī pie Gaujas, izbrauciens uz Smilteni pie foršākajām un jautrākajām rokdarbu meitenēm Ilzes un Ingas, spontānā ideja par tikšanos Siguldā un Turaidas muzeja izstaigāšanu, maza pasēdēšana Rīgas kafejnīcā ar Late Chai Mango (šis bija kas jauns un ļoti garšīgs!), jautrā vīna degustācija 4 stundu garumā Aizputē pie foršā Mārtiņa un vēl, un vēl…

Paldies, ka Tu man esi, Dullā Draudzene! :)

 

Iedvesma iemīlēt sevi tādu, kāda esmu -Betonētājs

20170726095852-91108.jpg

„Tu esi ļoti SKAISTA… klausi, ko saku „

„ domā pozitīvi…baudi dzīvi,…vairāk smaidi”

Betonētājs ir ļoti vīrišķīgs. Viņam ir skumjas acis un skarba dzīves pieredze. Ar Betonētāju var pārrunāt visu. Arī sieviešu apakšveļas izvēli. Var parunāt par vīriešiem un sievietēm, par attiecībām Par dzīvi. Viņš ir kā laba draudzene, bet tikai – viņš. :) Ar viņu var pajokoties, papļāpāt un viņš reizēm ir tas, kas pasaka kaut ko tik mīļu un jauku, ka saprotu – jā, laikam tas ir tas, kas vajadzīgs – neliels uzmundrinājums un iedvesma pelēki lietainā dienā.

Mīļš Tu man, Betonētāj! :)

 

Iedvesma kustēties - Skrējējs

20170726100049-61020.jpg

Suņanagla kaut kur un baigais gudrītis. Skrējējs. Viņš skrien. Daudz skrien. Reizēm šķiet, ka viņš visu savu dzīvi noskrien. Ar Skrējēju var labi pakasīties un uz viņu ir viegli dusmoties. Nesaprotu, kādā veidā, bet Skrējējs ir iedvesmojis mani kustēties. Tagad katru vakaru eju apmēram 5 km garā un stundu ilgā ātrā pastaigā pa mežu. Un es pat esmu atkal pēc 10 gadu pauzes uzkāpusi uz riteņa un pievārējusi pirmajā reizē veselus 20 kilometrus (mans nabaga dupsis!). Man bail pat domāt, ko es vēl varētu sākt darīt…

Paldies Tev, Skrējēj! :)

 

P.S. Visas iesaukas ir manis izdomātas, bet cilvēki – īsti, divi no tiem – tikai virtuālajā vidē iepazīti.

Divi foto no manu iedvesmotāju personiskā arhīva (ar viņu laipnu atļauju), trešais – no interneta plašumiem izrauts.

Vasaras iedvesmas konkurss

20170319094751-96374.jpg

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 27. jūlijs 2017 13:04

(Y) Labzss :)

VesmaSk 27. jūlijs 2017 12:51 hiperkeri

Tieši laiks jau ir tas, kas parāda - būs tur kaut kas vai nebūs. :)

hiperkeri 27. jūlijs 2017 10:33

IZrādās,kādam citam arī tā ir bijis, runājot par draudzības rūdīšanu.
Man ar pirms dažiem gadiem bija smagā intervencija ar draudzenēm,kuras reāli satiku tikai vienreiz gadā. Pašķīrāmies un sagājām kopā:) Un tas tik uz labu:)

ofelija 26. jūlijs 2017 16:12

Man patika taas iesaukas!:D
Labi uzrakstiits!!!!

Linduchy 26. jūlijs 2017 15:09

Forši, ka ir cilvēki-iedvesmotāji, kas neļauj atslābt, uztur tonusu gan dvēselē, gan miesā :D (Y)