Ceturtdienas sarunas par ceļošanu!

Autors: KRX, 2013. gada 3. aprīlis, 00:00:00
Ceturtdienas sarunas par ceļošanu!

Par spīti daudziem negribīgiem skatieniem pa logu un žēlām nopūtām, ka pavasaris noteikti ir aizgājis mums garām un pašlaik rit 63.februāris (kā zināms, mums tagad ir febrīlis, pēc tam gaidam febraiju, febrūniju, febrūliju utt.), ļoti gribētos parunāties par vasaru un ceļojumiem!

Ar straujiem soļiem tuvojas populārākais atvaļinājumu laiks (nemaz neprotestējiet - tas tūlīt, tūlīt būs klāt!) :) Arī man šogad pēc Līgo pirmo reizi mūžā būs ĪSTS atvaļinājums 2 vai 3 nedēļu garumā (vēl nevaru izdomāt). Apkārt jau manāmas arvien biežākas sarunas par vēlamajiem galamērķiem šovasar. Daži nu tik atgriezušies no Lieldienu ceļojumiem. Dzirdama gan Horvātija, gan Ungārija, gan Itālija, gan Vācija, gan tepat Lietuva un arīdzan mūsu pašu Latgale / Kurzeme / Vidzeme / Zemgale.

Kāds mērķē apvienot ceļojumu ar kādu lielāka mēroga pasākuma apmeklējumu - mūzikas festivālu u.c. Kāds vēlas sajusties "viens kā pirksts" svešumā. Kāds vēlas pabarot mūsu latgaļu odus pie kāda ezera. Kāds vēlas pabarot savu skapja zvēru "mannavkovilkt". Kāds vēlas pieskarties Mocarta dzimtās pilsētas bruģim. Cits alkst apdegt saulē un saņemt Dienvidu vīriešu uzslavas.

 

Ļoti daudz ko, protams, izšķir šim pasākumam atvēlētais finansējums. Reizēm gan tas daudz neatšķirsies no komfortablas atpūtas Latgalē un aizraujoša ceļojuma uz Itāliju, nakšņojot ekonomiskākos studentu mitekļos. Varbūt kāds vispār dod priekšroku starptautiskajai kustībai - ja nemaldos "CouchSurfing" - kad iespējas sadraudzēties ar citzemju iemītniekiem un nakšņot bezmaksas.

 

Kādi ir jūsu šā gada ceļojumu plāni?

Kā jūs izvēlaties galamērķi?

Kā nosakat budžeta apmēru?

Kā ar bērniem - ņemiet līdzi vai tā ir tikai pieaugušo "darīšana"? :)

Kas ir jūsu "sapņu zeme"?

 

Svarīgākais tēmas jautājums:

Ko jūs no savas pieredzes, noteikti iesakat apmeklēt, redzēt, piedzīvot?

 

Uzsāc dienas sarunas arī tu, iesūti savu sarunu tematu rītdienai....