Centrs "Miervidi" aicina uz Sat Nam Rasyan semināru!

21. maijs 2012 00:00
561

Lai palīdzētu katram apjaust un izprast savu Patieso Es, centrs Miervidi 23., 24. un 25.maijā piedāvā Sat Nam Rasyan semināru Jerome Shankar Duffel vadībā. Piedalies arī tu!

Pavasaris ir pārmaiņu laiks, kad ķeramies klāt lielajai revīzijai, vai tas būtu mūsu drēbju skapis, gadiem krātas un noputējušas mantas pagrabā, skaistas, bet pāris reizes izmantotas servīzes trauku skapī.

Pavasaris ir laiks, kad lielāku uzmanību pievēršam arī savai veselībai, savām sajūtām, savam Es.

Lai palīdzētu katram apjaust un izprast savu Patieso Es, centrs Miervidi 23., 24. un 25.maijā piedāvā Sat Nam Rasyan semināru Jerome Shankar Duffel vadībā.

Sat Nam Rasyan ir vairāk kā 1000 gadus sena māksla dziedināt sevi un citus atrodoties meditatīvā stāvoklī shunya (tā ir apziņa, kas ir tukša no vērtējuma, nosodījuma, viedokļiem, tikai būšana, esība).

Šo mācību meistars savam māceklim nodeva pilnīgā klusumā bez sarunāšanās. Senatnē katrā paaudzē bija tikai viens meistars, kurš ar savas apziņas pieskāriena palīdzību spēja palīdzēt ļoti daudziem.

Šobrīd dzīvojošais meistars Guru Dev Singh Khalsa šo mācību ir padarījis atklātu, lai pēc iespējas plašākam cilvēku skaitam būtu iespēja palīdzēt citiem un pašiem saņemt dziedināšanu.

Sat Nam Rasyan procesā tiek izmantots noteikts meditatīvs apziņas stāvoklis, kurā praktiķis strādā ar savām paša iekšējām sajūtām un apziņu, un pavisam viegli pieskaras pacientam.

Tieši procesa laikā, kurā praktiķis nostiprina savu apzinātību un paaugstina savu jūtību pret savām izjūtām – tiek atslābināti pacienta sasprindzinājumi un ierosināts līdzsvars.

Sat Nam Rasayan tehnika

Sat Nam Rasayan ir ļoti spēcīga un precīza tehnika:

  • netiek sūtīta un saņemta nekāda enerģija;
  • netiek uzņemtas citu slimības un problēmas;
  • netiek izmantota maģija un tml.;
  • šī mācība ir brīva no dogmām un reliģijām.

Ar Sat Nam Rasayan var palīdzēt risināt:

  • stresa, depresijas un emocionālas nelīdzsvarotības situācijas;
  • nervu un psihisko saslimšanu gadījumus;
  • dažāda veida galvas sāpes;
  • garīgas problēmas;
  • aktuālās un hroniskās fiziskās saslimšanas.

Sat Nam Rasayan meditatīvais lauks atbrīvo enerģētiskos blokus un sasprindzinājumus, tā ietekmē izzūd pretestība.

Dalībnieku iepriekšējā pieredze

Semināros var piedalīties dalībnieki bez iepriekšējās pieredzes. Pirmajā norises vakarā instrukcijas vairāk tiek veltītas dalībniekiem, kuriem nav iepriekšējas pieredzes vai tā ir neliela.

Otrajā un trešajā semināra vakarā instrukcijas tiek vairāk orientētas uz dalībniekiem ar iepriekšēju pieredzi. Dalībnieki ar pieredzi tiek aicināti arī uz pirmo vakaru un dalībnieki ar nelielu pieredzi tiek aicināti arī uz otro un trešo semināra vakaru.

Vairāk par semināru lasīt šeit>> 

Vairāk par Kundalini jogas centru lasi šeit!>> 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Vai tu kādreiz esi bijusi uz Sat Nam Rasyan semināru? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies