Blogu konkurss “Tāda es esmu”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. oktobris 2019 13:01
1067

Mūsdienu sabiedrībā sievietei ir jāspēlē dažādas lomas – mātes, meitas, sievas, mājsaimnieces, biznesa lēdijas, ballīšu lauvenes u. c. Reizēm galvā rodas tāda putra, ka pati īsti nesaproti, kas tu esi – sievišķīga būtne vai robots, kas prot gandrīz visu. 

Sieviešu Klubs sadarbībā ar izrāžu apvienību “Pannas Teātris” rīko blogu konkursu “Tāda es esmu”. 

Par ko rakstīt blogus? Šajā blogu konkursā gaidīsim publikācijas par tevi un tavām attiecībām ar sievišķību. Bet tev ir absolūta brīvība bloga noformēšanas ziņā. Tas var būt blogs par skaistumkopšanu, modi, mājsaimniecības lietām, attiecībām ar sevi un citiem. Visas iespējas radoši un sievišķīgi izpausties. 

Blogus gaidīsim līdz 9. oktobrim! 

Konkursa uzvarētāja saņems 2 ielūgumus uz teātra izrādi “Tāda es esmu”.

Ņem vērā, ka izrāde notiks jau 10. oktobrī (kinoteātrī K Suns)!

20191003125942-71819.jpg 

Komēdija „Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Tajā tiek atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikt pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance: vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu? Vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru? Skūt vai epilēt? Masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem? Botulīns vai jau skalpelis? Bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē krēmiem un dubļu maskām, diētām un gēla nagiem, tauku atsūkšanai un pareizajam lūpu krāsas tonim. Nereti aiz šī ārējā slāņa sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas, starp citu, neslēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai pienāks situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā…

Savukārt vīriešiem izrādes veidotāji atgādina – par mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav. Sieviete ir labākais, kas Latvijā ir. To jums izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele, un izrāžu apvienības „Panna” komanda. 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies