Bizness, kas dod spēku man un palīdz tiem, kas ir man apkārt

nosiguldas
nosiguldas 23. marts 2012 14:54
607

Vai zināt, kas ir nodarbe, kas dod gandarījumu, katra diena ir patīkamu pārsteigumu pilna, katra tikšanās ir skaists noslēpums - tā ir mana biznesa ideja.

Latvijas sievietes atšķiras ar to, ka uz ielas tev reti kāda smaida pretī, biežāk redzamas norūpējušās, nopietnas, noskumušas vai niknas būtnes, kas skrien savu ikdienas soli un neredz neko, kas notiek apkārt.

Bet iespējams to var mainīt.

Mums visriņķī ir daudz iedvesmojošas dāmas, kas ar savu spēku, šarmu ir izcīnījušas vietu skarbajā biznesa pasaulē. Un viņas noteikti man piekritīs, ka ne katra var būt biznesmene un tikai retajai ir ielikts šūpulī būt īstajā vietā un īstajā laikā.

Kādu brīdi atpakaļ, man pašai uz to brīdi neapzinoties,  nonācu īstā sieviešu pasaulē. Mana nodarbošanās prasa nedaudz no mākslas, nedaudz no psiholoģijas, nedaudz no pedagoģijas un protams uzņēmējdarbības.

Es pagaidām tam veltu tikai pāris stundas nedēļā, bet ar katru dienu arvien biežāk aizdomājos, ka vēlētos radīt īpašu vidi sievietēm, kur viņas varētu kaut uz stundu aizmirst par ikdienas rūpēm. Varētu satikt sev līdzīgas, vai dāmas, kas viņas iedvesmotu jauniem izaicinājumiem.

Katra reize, kad tiekos ar dāmām un stāstu lietas, kuras reizēm ir pat zināmas tikai nedaudz piemirsušās, vai ļauju viņām justies nedaudz māksliniecēm, vai pasapņot par skaistu ceļojumu, jeb atcerēties pirmo mīlestību, saņemu neaprakstāmu gandarījumu, jo laiks paskrien vēja spārniem, ir jauki pavadītas pāris stundas un man pretī raugas mirdzošas acis. Viņas smaida un laiku pa laikam paslepus skatās spogulī. Tajos brīžos iedomājos, ka gribētu ar vien vairāk redzēt tādas jaukas dāmas un es taču varu to izdarīt.

Ir tikai daži - bet!

  • nekad neesmu bijusi tieši saistīta ar biznesu
  • ir tikai nojausma par procesiem
  • un pilnīgi nepieņemama ir negodīga konkurence
  • UN PROTAMS - nedaudz bail.

Neskatoties uz to ir apņēmība un ja būs lemts, tas notiks!

Piedalies ekspress blogu konkursā "Mans sapņu bizness" arī tu! Pasteidzies, tas notiek tikai šodien!

Vairāk par konkursu uzzini šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilze_Liekmane 23. marts 2012 15:13

:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā