Beidzot biju POZITĪVAJĀ

18. jūlijs 2011 16:00
692

Šogad beidzot arī es biju viena no laimīgajiem Pozitivus festivāla apmeklētājiem. Secinājums- nākamgad braukšu atkal! Festivāla nosaukumam atbilstoši noskaņoti cilvēki, laba mūzika un draugi! Ko vēl vairāk var vēlēties, lai nedēļas nogale būtu izdevusies, vai ne?

 


 

Šķiet, ka festivāla rīkotāji bija padomājuši teju par visu. Jau dodoties uz Salacgrīvu pa ceļam bija dažādas atrakcijas un atpūtas punkti, kur cienāja ar kafiju un citiem brīnumiem. Rezultātā jau turpceļš pirms gala mērķa sasniegšanas bija kā piedzīvojums.

 

Tā kā nemīlu īpaši teltī gulēt, tika izlemts nakšņot mašīnā, nevis telšu pilsētiņā. Labi gan, ka mūsu automobilis bija ar „garo dibenu” un tās dažas stundas nakts miera (patiesāk jau būtu rīta miera) nebija jāpavada embrija pozā. Izskatījās, ka daudzi darīja tāpat kā mēs, jo mašīnu stāvlaukums – drīzāk jau pļava­– bija pārvērsta par telšu pilsētiņai līdzīgu mašīnu pilsētiņu.

 

Pasākuma atmosfēra tieši tāda un vēl feināka, kādu man solīja draugi un paziņas, kuriem bija tā laime viesoties iepriekšējos četros festivālos. Apmeklētāji smaidīja, ar prieku piedalījās dažādās atrakcijās un bez pārdomām labprāt palīdzēja viens otram. Interesantu un funkcionālu izklaidi bija izdomājuši Tele2: iespēju uzlādēt mobilo telefonu minoties ar divriteni. Un mīties gribētājus tālu nebija jāmeklē- kad pašai piekusa kājas, izlīdzēja gan sava draugu kompānija, gan arī vien tikko iepazīti cilvēki. Rezultātā, vakara gaitā ik palaikam apstājoties papļāpāt ar kādu, ko bija saticis kāds no mūsu nelielās kompānijas, vairs nebija īsti skaidrs, kurš ir pazīstams draugs vai kolēģis un kurš ir tikko iepazīts domu biedrs.

 

Jā, un galvenais, kāpēc tapa pasākums- mūzika. Tiešām nav vārdam vietas, kāda enerģija un saviļņojums, kad uzstājās Hurts! Atklāju arī jaunas pērles, kuras pirms tam nebiju ievērojusi- Marks Ronsons ar grupu man bija jaunums. Nākamajā rītā youyube tika sīki un smalki izpētīta šī mūziķa līdzšinējā daiļrade.

 

Domāju, ka neviens, kurš kādreiz ir bijis Pozitivus ne mirkli nav šādu rīcību nožēlojis. Lai arī biļetes nav no lētajām, tas tomēr ir tā vērts! Grūti atcerēties, kad pēdējo reizi vienā nedēļas nogalē tika gūts tik daudz pozitīvisma, enerģijas, jaunu un vecu kontaktu!

 

 

Līva Virse, speciāli www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Arī tu šogad biji Positivus festivālā? Kādas ir tavas atsauksmes?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 18. jūlijs 2011 17:12

Nekad gan neesmu bijusi "Positivusā", bet šķiet, ka gājis interesanti! Redzēju, cik daudz mašīnu pirmajā festivāla dienā stāvēja sastrēgumā Juglā, tādēļ domāju, ka apmeklētāju noteikti bija daudz un jautrības tāpat! :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā