Austrumu kolēģe

čau - čau
čau - čau 5. novembris 2014 14:33
2097

Ne pārāk ilgu laiku atpakaļ paralēli studijām biju iekārtojies nelielā haltūrā saistītā ar tehnisko nodrošinājumu nelielā firmā, kas nodarbojas ar valodu apmācību. Firmā pārsvarā strādāja sievietes, tādēļ dauz sīkumu bija jāpalīdz izdarīt - jāpārvieto šādas tādas mēbeles, datori, spuldzīšu maiņa un tādā garā. Bija patīkami dzirdēt, ka esmu uzaicināts uz darba pasākumu, lai gan kolektīvu īpaši nepazinu. Pasākums uz visu dienu un nakšņošanu un uz firmas rēķina - grūti būtu atrast iemeslus, lai neaizbrauktu.

Jau autobusā braucot uz aktīvo atpūtas vietu, sapratu, ka saziņa būs diezgan interesanta, jo ne visas kolēģes saprata manu dzimto valodu, labākajā gadījumā angļu, retāk krievu, tā nu daudz dialogu vismaz no manas puses veidojās uz zīmju valodas bāzes. Bija arī daži kungi, bet tie bija kolēģu vīri, vai arī virs pusmūža vīrieši ar dzīves biedrenēm. Atbraukuši uz atpūtas namu, iepazīstinājām katrs nedaudz ar sevi. Ieintrigēja viena neliela auguma, toties visnotaļ glīta Ķīniešu valodas pasniedzēja - Meilin. Viņas vecākiem palaimējies emigrēt no ķīnas un visu mūžu nodzīvojusi Eiropā. Nespēju noticēt, ka viņai ir 35 gadi - viņas izskatās nekas neliecināja, ka varētu būt vairāk par maksimums 23. Nebiju domājis, ka man kādreiz varētu simpatizēt aziātes, lai gan īpaši arī nebiju saskāries ar šīs rases sievietēm. Lai arī augumā neliela, toties pieguļošā minikleita izcēla viņas slaidi līkumotās auguma formas un garie ogļu melnie mati piesedza viņas muguras izgriezumu.

Aktīvās atpūtas daļā bija uzdevums ar mērķī mešanu. Izskatījās, ka viņai nav dzīvē nācies saskarties ar tādu uzdevumu un nolēmu nedaudz parādīt tehnikas pamatus, kuras viņa ar prieku atkārtoja. Vienā brīdī bijām tik tuvu, ka viņas tvirtais dibens nejauši pieskārās manai bikšu priekšai. Tikai pēc sekundes atskārtu, ka tas vis nebija nejauši, kad viņas plauksta noglāstīja manu mantību. Biju vairāk kā nedaudz pārsteigts, un spēju tikai apmulsis smaidīt, jo neko tādu, ko viņa spētu saprast, tajā brīdī nespēju pateikt. Toties viņas acīs varēja redzēt kvēlu mednieces aizrautību. Pirmo reizi mūžā jutos tā nomedīts. Pārējos uzdevumus paveicām kopā viegli sasmaidoties...

Tas izteica vairāk kā jebkuri vārdi var izteikt. Vakariņu galdu papildināja vīna krājumi, kas kas visiem krietni palīdzēja pārvarēt valodas barjeru. Sākās arī skaļas diskusijas starp franču un portugāļu valodas pasniedzējām, kura valoda ir ausij tīkamāka, bet tas viss bija kaut kur tālu prom. Man blakus vakaru pavadīja Meilin. Tas bija vienīgais vārds, kuru tiktāl biju iemācījies ķīniešu valodā. Viņas ķermeņa valoda mani uzvilka arvien vairāk, kas arī atspoguļojās manā bikšu priekšā. Gandrīz apgāzu vīna glāzi, kad viņas roka pie mielasta galda maigi satvēra manu locekli un dāvāja tam gādīgu glāstu un mājienu, ka ir jāpamet saviesīgais pasākums. Viņa aiz rokas veda mani uz savu istabiņu. Istabiņā tika iedegta svece, kas blāvi izgaismoja istabu, atspoguļojot mūsu ķermeņu aprises.

Skūpstoties glāstījām viens otra ķermeni un izģērbām viens otru. Kas viņai bija par ķermeni! Formīgas krūtis un dibens, no kura žēl atraut plaukstas. Viņa noguldīja mani gultā uz muguras un lika nojaust, ka man viņai jāuzticas. Lēna lūpu slīdēšana pār locekli un izjusta sēklinieku masāža gandrīz lika man eksplodēt. Pārvietojos, tā, lai izveidotos 69. poza un ilgi nebija jāgaida, kad viņas caurumiņš ir gatavs kam vairāk par mēles un lūpu pieskārieniem. Blāvajā sveču gaismā vēroju, kā viņa pagriežās pret mani un satver manu locekli, pieliekot to pie caurumiņa. Mans ne īpaši mazais loceklis lēnām slīdēja viņā. Viņas caurumiņš bija tik ciešs, ka varēju just katru viņas ķermeņa kustību. Kad iegāju viņā līdz galam, viņa spalgi iebļāvās un sāka lēnām kustēties. Mans loceklis jutās kā brutāli saspiests, tajā pašā laikā gādīgi aprūpēts. Viņas ķermenis tik līgani kustējās, kamēr maigi masēju viņas formīgās krūtis, no kurām bija izspiedušies mazie, cietie krūšu galiņi. Un viņas mati, atliecot galvu, uz blakus sienas radīja absolūti nepārprotamas ēnu spēles. Pēc neilga laika viņas vaidi liecināja, ka tuvojas orgasmam, kas mani tik ļoti uzvilka, ka arī es biju nodzīts līdz baltkvēlei. Viņas orgams saspieda locekli spēcīgi, kā vēlēdamies no tā izspiest katru sulas lāsi. Katra muskuļu saraušanās bija kā geizera izvirdums. Pēc brītiņa ieejot turpat numuriņa dušā mani gaidīja vēl viens patīkams pārsteigums. Meilin pienākusi no mugurpuses man ar vienu roku satvēra manu locekli, un ar otru manus sēkliniekus veica glāstus, kas ātri vien lika manai mantībai būt kaujas gatavībā. Devāmies uz gultu, kur viņa nometās četrāpus vēroja mani. Lēnām ienācu viņā un atkal izjuto to fantastisko ciešumu, ko dāvāja viņas caurumiņš. Pēc laiciņa ritmiskās kustības pārauga spēcīgos triecienos, kas liecināja par mūsu orgasmu. Pamostoties jutu, kā Meilin masē manu mantībū un jau pēc neilga brīža tai uzleca virsū. Dienasgaismā viņas ķermenis bija vēl uzbudinošāks, toties kustības nebija zaudējušas savu kaisli. Viņas gurnu prasmīgās kustības noveda mūs līdz ekstāzei un īslaicīgam klusumam, kuru pārtrauca tikai mūsu elsas.

Pie brokastu galda tika apspriestas vakardienas kaujas starp Portugāļu un spāņu valodām, kas liecināja, ka mūsu pazušana ir palikusi nepamanīta. Joprojām regulāri tiekamies, lai baudītu viens otru, un nu jau esam apguvuši viens otra valodā dažus vārdus, lai gan tie mūsu tikšanās laikā ir lieki. Laipni gaidīti izteikt viedokļus ;)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 5. novembris 2014 20:42

Nepiesātināmā Meilin patrāpījusies :D :D :D

Kerstyna 5. novembris 2014 20:30 Nikte

Man arī ;)

Nikte 5. novembris 2014 20:27

Nezinu kāpēc,bet šo izlasot sanāca smiekli ROFL