Attā, mīļā!!!

Kerstyna
Kerstyna 19. septembris 2013 07:51
1683

Vēl viena no "Viens mājā " versijām :D
Ju - hū!! Esmu pavadījis sieviņu - Attā mīļā, sveika brīvība!! Ko nu lai tagad labu sadara? Jāskrien pēc aliņiem... daudz aliņiem!!  Atnāk īsziņa - "Esmu galā, ceļš bija labs, Bučas!!".   Labi gan, tas nozīmē, ka neparādīsies uz sliekšņa mana mīļā, un neteiks, ka kaut ko ir nokavējusi .
Darbā izpļāpājos, ka sievas nav mājā... kaut kā sanāca, ka visi sanāca pie manis, un vienā vakarā apēda visu, ko sieviņa bija sagatavojusi man  divām nedēļām. No rīta saskaitīju 33 !! netīrus šķīvjus un 5 glāzītes. Ko var ēst no 33 šķīvjiem? Salādēju šķīvjus trauku mazgājamā mašīnā, tad atcerējos, ka nemāku ieslēgt programmu, atmetu ar roku. 
Johaidī!! - atstājusi man 7 izgludinātus kreklus, es jau 6 nēsāju, bet vēl nedēļa līdz jauniem krekliem. Varbūt piekāpt pie kaimiņienes pa labi? Viņa tāda smaidīga, kopš manējā prom, bet kaimiņiene pa kreisi mani traki vaktē, varbūt nevajag?
  Tik daudz stresa!! Jāiedzer aliņš un jāpaskatās futbols, tikai kur pults palikusi? Pulti atrodu,  izfragmentētu...mūsu suņa guļvietā, smalka atriebība, par neregulāru staidzināšanu. Nu  neko jau nevar mazajai dvēselītei pārmest.
  Dienas paiet vēja spārniem, rīt mana mīļā būs mājā. Un man būs atkal  mīļas rokas, silts ēdiens, tīri trauki un izgludināti krekli un ...... viss cits vēl.
Vajag sievu palaist brīvsolī, lai sprastu, cik viņa lieliska...... 


Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 20. septembris 2013 10:23 Nikte

(Y)

Nikte 19. septembris 2013 17:35

Žēl,ka tikai tāpēc,ka nav ēst uztaisīts,saprot,ka sieva ir lieliska..:X

lotte 19. septembris 2013 09:47

Smuki uzrakstīts :)