Atnāc šo ceturtdien uz Sieviešu Klubu! Parunāsimies:)!

Autors: sandijasieviesuklubs, 2011. gada 20. septembris, 08:17:00
Atnāc šo ceturtdien uz Sieviešu Klubu! Parunāsimies:)!

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka mēs  -sievietes, esam īpaša suga Mātes Zemes pasaulē. Sieviešu Klubs tam ir pierādījums - sievietes spēj cita citu atbalstīt, uzklausīt, saprast, nomierināt un iedvesmot! Mēs visas, kas esam šajā portālā iepazinušās un ik dienas te ierodamies papļāpāt, palasīt vai vienkārši jauki pavadīt laiku, esam pelnījušas arī tikties klātienē.

 

Pirmais Likteņstāstu vakars

 

Tās, kas ir bijušas uz Sieviešu Kluba pasākumiem Vīlandes ielā, noteikti zinās pastāstīt, ka elektrizējošā un priekpilnā gaisotne , tiekoties ar citām Kluba biedrenēm, ir kaut kas neaizmirstams. Mēs esam izmēģinājušas dažādus kursus, īpašos vakarus, seminārus un pat individuālās konsultācijas, bet nekad vēl - vienkāršus sarunu vakarus!

{smallpic:1}

Tādas nu mēs esam SK - sirsnīgas, draudzīgas, dzīves gudrības mācīties gribošas!

 

Pirmais Likteņstāstu vakars būs tieši šāds pasākums, kāds, mūsuprāt, patiks ikvienai SK uzticīgai daiļajai būtnei - tas sniegs to, ko sievietes nereti vēlas visvairāk - PARUNĀŠANOS!


Šādas parunāšanās, savas pieredzes un domu apmaiņa ir vitāli būtiska, lai saprastu, ka mēs neviena neesam vienas. Lai kas notiktu apkārtējā pasaulē, pat personīgā dzīvē vai slīgstot dažādos saspringtos dzīves izaicinājumos, mums vienmēr būs pieejams citu sieviešu atbalsts un sirds siltums.

 

Pieredze, ko mēs varam nodot cita citai, pat ja tā nav saistīta ar ievērojamiem notikumiem vai milzīgiem sasniegumiem sabiedriskā dzīvē, ir neatsverama bagātība. Mēs skatāmies, mācāmies cita no citas, iegūstam, arī vērtējam un izdarām savus secinājumus. Galu galā - atļaušanās atklāti runāt par savu dzīvi un domām, ir apsveicama parādība ikviena nobrieduša cilvēka dzīvē! Tāpēc arī Sieviešu Klubā būs šie Likteņstāstu vakari...

 

Nevis ekspertu lekcijas, bet dzīvu sieviešu patiesi stāsti

 

Šoreiz mēs esam izdomājušas, ka būs aicinātas dažas mutīgākas dāmas, kuru ikdiena ir saistīta ar darbu sabiedrībai. Tas tā - drosmei, lai iedvesmotu arī pārējās atvērties un dalīties.

 

Kopā sanākot uz šo Likteņstāstu vakaru, mēs satiksimies ne tikai SK lasītājas, bet arī iepazīsimies ar Diānu (psiholoģi Diānu Zandi), Indru (psihoterapeiti un deju kustību terapeiti Indru Majori-Dūšeli), Kristīni (fizioterapeiti un sievietes iekšējās labsajūtas formulas zinātāju Kristīni Stalidzāni), Sandiju (Sieviešu un Māmiņu Kluba veidotāju Sandiju Salaku) un, protams, SK sirdi un dvēseli - galveno redaktori Kintiju!

 

Šo vakaru mēs vēlamies veltīt mums visām, jo neskatoties uz ieņemamajiem vai gluži pretēji - neieņemtajiem amatiem, mēs katra esam unikāla sieviete. Mēs katra gribam parunāties, pastāstīt par sevi, uzklausīt jūs, mūsu mīļās Kluba biedrenes, galu galā sievišķīgi patusēt pie kafijas tases un omulīgi pavadot šo vakaru!

 

Esi laipni aicināta arī Tu, kas lasi šo manu blogu tieši tagad! Nebaidies, nekautrējies, būs interesanti, varbūt mazliet neierasti. Būs apmēram tā, it kā Tu būtu atnākusi ciemos pie senām draudzenēm.

 

Šis būs demokrātisks vakars!

 

 

 

 

 

{smallpic:2}

Aicina - vienmēr jūsu - SK Sandija