Atnāc šo ceturtdien uz Sieviešu Klubu! Parunāsimies:)!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 08:17
524

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka mēs  -sievietes, esam īpaša suga Mātes Zemes pasaulē. Sieviešu Klubs tam ir pierādījums - sievietes spēj cita citu atbalstīt, uzklausīt, saprast, nomierināt un iedvesmot! Mēs visas, kas esam šajā portālā iepazinušās un ik dienas te ierodamies papļāpāt, palasīt vai vienkārši jauki pavadīt laiku, esam pelnījušas arī tikties klātienē.

 

Pirmais Likteņstāstu vakars

 

Tās, kas ir bijušas uz Sieviešu Kluba pasākumiem Vīlandes ielā, noteikti zinās pastāstīt, ka elektrizējošā un priekpilnā gaisotne , tiekoties ar citām Kluba biedrenēm, ir kaut kas neaizmirstams. Mēs esam izmēģinājušas dažādus kursus, īpašos vakarus, seminārus un pat individuālās konsultācijas, bet nekad vēl - vienkāršus sarunu vakarus!

{smallpic:1}

Tādas nu mēs esam SK - sirsnīgas, draudzīgas, dzīves gudrības mācīties gribošas!

 

Pirmais Likteņstāstu vakars būs tieši šāds pasākums, kāds, mūsuprāt, patiks ikvienai SK uzticīgai daiļajai būtnei - tas sniegs to, ko sievietes nereti vēlas visvairāk - PARUNĀŠANOS!


Šādas parunāšanās, savas pieredzes un domu apmaiņa ir vitāli būtiska, lai saprastu, ka mēs neviena neesam vienas. Lai kas notiktu apkārtējā pasaulē, pat personīgā dzīvē vai slīgstot dažādos saspringtos dzīves izaicinājumos, mums vienmēr būs pieejams citu sieviešu atbalsts un sirds siltums.

 

Pieredze, ko mēs varam nodot cita citai, pat ja tā nav saistīta ar ievērojamiem notikumiem vai milzīgiem sasniegumiem sabiedriskā dzīvē, ir neatsverama bagātība. Mēs skatāmies, mācāmies cita no citas, iegūstam, arī vērtējam un izdarām savus secinājumus. Galu galā - atļaušanās atklāti runāt par savu dzīvi un domām, ir apsveicama parādība ikviena nobrieduša cilvēka dzīvē! Tāpēc arī Sieviešu Klubā būs šie Likteņstāstu vakari...

 

Nevis ekspertu lekcijas, bet dzīvu sieviešu patiesi stāsti

 

Šoreiz mēs esam izdomājušas, ka būs aicinātas dažas mutīgākas dāmas, kuru ikdiena ir saistīta ar darbu sabiedrībai. Tas tā - drosmei, lai iedvesmotu arī pārējās atvērties un dalīties.

 

Kopā sanākot uz šo Likteņstāstu vakaru, mēs satiksimies ne tikai SK lasītājas, bet arī iepazīsimies ar Diānu (psiholoģi Diānu Zandi), Indru (psihoterapeiti un deju kustību terapeiti Indru Majori-Dūšeli), Kristīni (fizioterapeiti un sievietes iekšējās labsajūtas formulas zinātāju Kristīni Stalidzāni), Sandiju (Sieviešu un Māmiņu Kluba veidotāju Sandiju Salaku) un, protams, SK sirdi un dvēseli - galveno redaktori Kintiju!

 

Šo vakaru mēs vēlamies veltīt mums visām, jo neskatoties uz ieņemamajiem vai gluži pretēji - neieņemtajiem amatiem, mēs katra esam unikāla sieviete. Mēs katra gribam parunāties, pastāstīt par sevi, uzklausīt jūs, mūsu mīļās Kluba biedrenes, galu galā sievišķīgi patusēt pie kafijas tases un omulīgi pavadot šo vakaru!

 

Esi laipni aicināta arī Tu, kas lasi šo manu blogu tieši tagad! Nebaidies, nekautrējies, būs interesanti, varbūt mazliet neierasti. Būs apmēram tā, it kā Tu būtu atnākusi ciemos pie senām draudzenēm.

 

Šis būs demokrātisks vakars!

 

 

  • Ieejas maksa ir vien 2 lati

 

  • Pasākums notiks: Rīgā, Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas puses), 2.stāvā, Sieviešu Kluba skaistajā jūgendstila zālītē.
  • Sākums un ierašanās no plkst.18:00 (ja ieradīsies mazliet vēlāk, piedosim, jo daudzas steigs pa taisno no darbiem!)

 

  • Kas jāņem līdzi? Savu īsto būtību, patieso ES:)

 

{smallpic:2}

Aicina - vienmēr jūsu - SK Sandija

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
20. septembris 2011 18:25

ceru ka satiksimies nākamajā vakarā:)

P.S. Sandija, ļoti smuka kaklasrota!

sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 16:17

Protams, ka esi gaidīta ar visu meitiņu:)! Es tikai biju domājusi par to, kā Tev pašai atpūsties! Kā juau minēju, šis SK vakars notiek Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā, tā kā tur ir gan bērnu mantas, gan virtuve, gan atsevišķa telpa rotaļām

elinapaula 20. septembris 2011 11:25

Nu tad man šis pasākums atkrīt, jo ar vīru kopā vairs nedzīvoju, bet vevecāki man darbīgi!!!:)...Lai jauks vakars!

sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 10:36

Mums nav nekas pret bērniem, jo ;sajās telpās darbojas arī Māmiņu klubs, taču SK vakari parasti tiek domāti tieši sievietei! Sava "mammas" lomiņa jāatstāj mājās:) Sarunā vīru vai vecvecākus uz 2 h, un nāc pati, atpūties!

elinapaula 20. septembris 2011 10:21

Vai varu apmeklēt vakaru kopā ar savu 1,9g. veco meitiņu?:)

kintijasieviesuklubslv 20. septembris 2011 09:55

būs feins vakars! jūtu jau tagad :) vēl vari paspēt pieteikties! un uz tikšanos Sieviešu Klubā jau šo ceturtdien :)

sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 09:01

neskumsti, gan jau būs vēl kādreiz.

minniite 20. septembris 2011 08:55

Izklausās fantastiski, brīvā gaisotnē,sarunās paadīts vakars.
Cik žēl,ka es netieku :(

sandijasieviesuklubs 20. septembris 2011 08:48

Nevaru sagaidīt, kad ar jums visām tiksimies (F)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā