Atklājam rubriku "Baudām Dzīvi!" kopā!!!

hiperkeri
hiperkeri 25. augusts 2011 11:41
730

Tā kā es esmu par to,ka katra diena mums ir dota ,lai savu dzīvi pilnīgi izmainītu (ne tikai jaunajā gadā;) ),jo ir taču TIK daudz potenciālu iespēju,ka ar mums kaut kas var noiet greizi- uzkrist puķu pods uz galvas,nobraukt mašīna (kurā sēž mūsu visienīstākā kolēģe,kurai ir TIK veiksmīga dzīve..),vai kārtējās mēnešreizes draud ar visādiem negadījumiem,kad Tev-veiksmīgajai,mīlošajai,drosmīgajai un supergudrajai-ir jābūt savos supersievietes augstumos ikkatrā situācijā,kura tiek pasniegta ne tikai uz `sudraba paplātītes`..

 

 

Tāpēc es,ļoti nopietni izturoties pret šo jauno ,foršo rubriku,apsolos Jūs apgādāt ar lielu daudzumu iedvesmojošas informācijas,pārdomām un visādiem maziem notikumiem iz ikdienas,kas palīdzētu drūmos brīžos,galīgos nebrīžos vai arī tad,kad vienkārši domā-ko tagad iesākt?

 

Taču es arī Jums nosolos nerakstīt šajos blogos tad,kad pati jutīšos slikti vai nomākta. ( Tā kā tas nenotiek bieži,tad- verī gūd:) Būs daudz iespēju papriecāties:) )

 

Tagad paceļ rokas (komentāru sadaļā saliekam `thumbs up`:D ) tās manas dāmas,kuras jūtas tā,ka varētu nosaukt sevi par `dzīves nogurušām`!

 

Es vismaz tā jūtos tajos grūtajos rītos,kad nejūtos vitāla un knapi pamodusies,mēģinu eksistēt visu dienu.

 

Tad nu tā-vispirms-beidzot papildināsim ledus gabaliņu formiņu,kurā sasaldēsim visādas tējiņas un saspaidītas odziņas,auglīšus-un to visu apsolāmies sev pasniegt vai nu kokteilī pirms brokastīm (meitenes,IR jāēd! Ir jāmīl ēdiens! Un tikai tā Jūs sāksiet tos svarus iekustināt.

 

Īsi.par ēdienu. Šodien beidzot sapratu-jā,jums tak vajadzīgs viens atmodinātājs.

 

Tik daudz visi domā par tām diētām. Tad te nu būs-Es savā jaunatklātajā Hiperdiētā jums atklāšu noslēpumu-ĒDIET!KUSTIETIES! PRIECĀJIETIES!!

 

Padoms numur1-nopērc sev pašai bļodu-2 plaukstu lielumā,ko vari apķert ar abām plaukstām.Iepazīsties-Tieši tik daudz var apēst Tavs kuņģis! Viss pārējais netiks ne sagremots,ne saprasts-vienkārši izmests ārā.

 

Padoms 2-visas ēdienreizes ēd tikai tik daudz,cik vari ietilpināt šajā trauciņā,pie tam-Izdzer glāzi ūdens pirms ķeries pie ēšanas,un neturi dzērienus blakus savam ēdiena trauciņam! Sāc notiesāt salātus,tad-pa vidu rīsus,makaronu un tamlīdzīgu ēdmaņu un tikai pašās beigās notiesā gaļu,zivi,u.c.

 

Katru kumosu izbaudi un sagremo,un BEIDZ ATTAISNOTIES,ka par maz laika,lai ēstu.

 

Es vakar apēdu šādā daudzumā ceptus-sautētus puķkāpostus(šķiet,nav diez ko barojoši?) un pēc tam-ļoti mazu daudzumu mušļa ar jogurtu.Un ziniet-kārtīgi visu sagremojot,paēdusi es pēc pusstundas tikai sāku just sāta sajūtu,taču šoreiz tas bija uz ilgu laiku:) tāpēc-nav vajadzīgs milzīgs katls ar kartupeļiem,milzīgi ceptas gaļas kaudzes.

 

Un,pat,ja viesiem piedāvāsi dažus blanšētus sparģeļus,gabaliņu zivs ar garšaugiem un tikko no krāsns izņemtu maizi-pēc tam pasniedzot gabaliņu nobrieduša siera,diez vai kāds šo maltīti nosauks par sliktu.

 

Jautājums tikai-kā mēs attiecamies pret ēdienu.Rijam vai baudām.Es iesaku baudīt;) )-tālāk-vai ar ledus kubiņiem katru rītu cītīgi nomasēt seju:)

 

vēl viens rituāls,ko es jūs izaicinu piekopt-katru dienu noberzties,norīvēties un izmasēt sevi ar mīkstu suku pirms dušas:)sākt ar īkšķiem,pēdām,kājiņām,līdz pat ausu galiņiem :) (Maigi,protams:) )

 

Šo varētu ieviest tādu kā rituālu pirms vakariņām Tev un Tavam vīrietim:)

 

Domā-Vīrs atnāks ar bomi mājās un prasīs-kur ēst??

 

Jā,ēdiens stāv pannās un cepeškrāsnī.

 

Tā vietā aizsūti viņu uz dušu,abi viens otru izmasējiet(domāju,ka šis rituāls būs patīkama pārmaiņa jums abiem!)un sagatavojieties BAUDĪT vakariņas(kuras,atceries,kad pēdējo reizi PATIEŠĀM gatavoji ar mīlestību??)

 

Un pēdējais-Turi vienmēr ledusskapī šampanieti.

 

Lai arī tas būtu lētais Bosca Anniversary(mans numur2) vai Martini Asti,vai jebkurš mīļākais-noslēdz dienu tā,kā to esi pelnījusi!

 

Svinēsim dzīvi arī turpmāk!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
25. augusts 2011 20:11

Tu esi super, Hiperkeri! Bet to jau tu pati sen zini! :)

hiperkeri 25. augusts 2011 15:00

oo,baigi forši!
un arī izvēlies tādu,no kuras Tev būtu riktīgs prieks katru reizi ēst:)
foršākā fīča ir tā,ka Tu pieradini sevi katrā ēdienreizē pie vienāda daudzuma ēdiena,kas nepārslogo kuņģi. Domāju-ilgtermiņā tas noteikti atmaksāsies:)

svente 25. augusts 2011 13:57

Labāk bļodiņā! Civilizētāk! Bet bļodiņu tomēr nopirkšu. Pirmkārt - jauns pirkums, otrkārt - jauns trauks virtuvē, treškārt - pamudinājums, ka beidzot kaut kas jāsāk darīt ar tiem kg. Nē - šī ideja par bļodiņu man tiešām ļoti patīk. Nopietni.

hiperkeri 25. augusts 2011 13:28

Nu re,ka būs prakse-ja katru dienu skatīsies uz to šampīti,tad kādu dienu Tu tomēr paskatīsies uz to ar domu-nu tas laiks ir klāt! Taisam vaļā! Un tad-practice makes perfect!:)

hiperkeri 25. augusts 2011 13:26

eh.labāk ēd ar rokām:D:D:D
tas ir vislabākais atbilžu variants:D

ivetinna 25. augusts 2011 13:24

Ir tik viena problēma - man pašai bails šampi taisīt vaļā :D

ivetinna 25. augusts 2011 13:22

he, he, labs jautājums :) (Y)

svente 25. augusts 2011 13:20

Man ļoti patīk tā vieta, kur pašai sev jānopērk bļoda, ko var aptvert ar abām plaukstām. No manas puses sekos dumjš jautājums - no sāniem un no apakšas arī? Varbūt tikai no sāniem lai var aptvert, bet uz apakšu ...... bezgalība!!!!

25. augusts 2011 13:17

Sen zināmas lietas, bet atkārtošana,zināšanu māte ;)

hiperkeri 25. augusts 2011 13:15

tā kā-lai līdz dienas beigām visām būtu šampis. ja?

hiperkeri 25. augusts 2011 13:14

tāpēc jau es te esmu-lai arī jums palīdzētu!:)

ivetinna 25. augusts 2011 13:07

Kā man patīk Tavs dzīvesprieks! :) Eh, jāiet man meklēt savējais. Kaut kur aizgājis neceļos :D

hiperkeri 25. augusts 2011 13:05

Prieks redzēt arī jaunas sejas:) Nebaidies un komentē! Varbūt arī no Tevis sagaidīsim kādu rakstiņu??:)

hiperkeri 25. augusts 2011 13:04

nu piedod,es tik ļoti neiedziļinājos:) man patika visas:)

smukaa 25. augusts 2011 12:59

Tikai viena ir simpātiska;) Tā,kurai ir 5 bērni!
Pārējās,kuras ir itka manā vecuma,izskatās šausmīgi vecas! :S

liga 25. augusts 2011 12:50

PATĪK...

hiperkeri 25. augusts 2011 12:48

Es Tev pilnībā piekrītu!!
Ne vienmēr cilvēks spēj nomest to lieko svaru.un jautājums arī-vai vajag. Tēma bija -par attieksmi pret sevi un lietām,ko tu ar savu ķermeni dari.
Principā tā arī būs galvenā vadlīnija manos blogos:)

Lapsaa 25. augusts 2011 12:45

par diētām un liekiem kg... Tam nav ne mazākās nozīmes cik kg Tev ir... paskat uz šīm, Stereotipi pārāk nospiuež...
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/56711/skaistumkonkursa-korpulentam-damam-mis-pilniba-finalistes-foto un viņas patiešām ir skaistas :)

hiperkeri 25. augusts 2011 12:38

Mācīsimies kopā!
Centīšos katru dienu uzrakstīt kādu blogu,kas jums sniegtu smaidu,iedvesmu vai drosmi:)
Ja nu kas uz sirds,tad variet man droši rakstīt uz knibulis89@inbox.lv!:)

elinapaula 25. augusts 2011 12:26

Izklausās, ka šī būs viena fantastiska rubrika!!! Man jau 30-mit, bet es vēl tikai mācos saprast, ko nozīmē BAUDĪT DZĪVI!!:)