Ar bonbongu mutē... (un kā jau vienmēr – nav paredzēts mulstošajām un nepilngadīgajām)

Autors: Linduchy, 2013. gada 4. oktobris, 23:30:55
Ar bonbongu mutē... (un kā jau vienmēr – nav paredzēts mulstošajām un nepilngadīgajām)

Saules stari, jūras viļņu un siltā vēja simfonija ar atsevšķu kaiju piedziedājumu, mīkstas smiltis un kūstošs saldējums ... lipīgi nopil un tek pār zodu...

Bet, ja nu tas nav saldējums, kas tik strauji kūst Tavās rokās un mutē ...

Domu gan jau, ka uztvēri – šoreiz tēma par orālo seksu ;)

Orālais sekss ir baudas sniegšana partnerim, stimulējot dzimumorgānus ar mutes palīdzību – ar mēli, lūpām, zobiem vai rīkli. Orālā seksa veidi – kunilings (vīrietis sievietei) un fellācija (sieviete vīrietim) – tas tā, informācijai termini, ja nu kāda nezina ;)

Šajā jautājumā vienmēr ir bijušas sadalītas ‘‘frontes‘‘. Ir cilvēki, kas saka noteiktu NĒ šādam seksa veidam, jo uzskata to par nepiedienīgu, nehigiēnisku utt. utjp.... lai nu tā būtu, pieņemsim – katram ir savi uzskati.

Otra grupa ir cilvēki, kas publiski (nosacīti) noliedz šādu baudas sniegšanas/saņemšanas veidu, bet patiesībā ilgojas izbaudīt to.

Un trešā grupa ir brīvdomātāji, kas neiespringst par mistiskām piedienīguma normām ... hmm, ja tā padomā, kas gan vispār var būt piedienīgs/nepiedienīgs seksā? Viss ir relatīvs.

Nu godīgi, kuram vīrietim nepatiktu labs minets? Un kurai sievietei nepatiktu un nesniegtu baudu pakutināšana ar mēlīti?

Argumenti par to, ka tā ir ‘‘aizķeršanās bērnībā‘‘, ja reiz visu gribas iebāzt mutē, nogaršot, šoreiz būs galīgi nevietā.

Nehigiēniski? Nu dzimumorgānu apmazgāšana ir pašsaprotama un obligāta pirms jebkura seksa...nu labi, ja jums uznāk  lielā iekāre ballītē vai liftā, protams, ka pa fikso, neievērojot higiēnas normas...nekas traks no tā nebūs.

Pretīgi matiņi mutē? Liekā apmatojuma likvidēšana intīmajā zonā ir atkarīga no pāra vēlmēm – ir, kam patīk ‘‘frizūras‘‘ ‚ kam ‘‘džungļi‘‘, kam ‘‘plikumiņš‘‘ – tas ir ļoti individuāli, bet nu pirms orālā seksa der apjautāties par partnera vēlmēm.

Bail smakt, aizrīties...un sliktākajā gadījumā vēl izvemties? Nu nevajag jau mesties loceklim virsū kā no bada...dari visu lēnām, pakāpeniski. Ja neesi gatava locekli ievadīt mutē līdz rīklei, nedari to – lielāko baudu tāpat sniedz tieši locekļa galviņas stimulēšana. Ja vēl aizvien neesi droša – pieturi ar roku locekli, tā varēsi kontrolēt situāciju, lai partneris pirms kulminācijas neaizraujas un neiegrūž pa dziļu. Un sēklas norīšana nav obligāta šajā procesā. Protams, ja Tu vēlies un esi gatava, Tu vari stimulēt partnera dzimumlocekli ar muti līdz ejakulācijai, ja tomēr nē – pabeidz stimulāciju ar roku. Un svarīgi – procesa laikā elpo caur degunu...vismaz pacenties!

Kauns? Hmm, tad jājautā – no kā tieši Tev ir kauns? No kailuma? No tā, ka Tavs vīrietis tuvplānā varēs apskatīt Tavu intīmo zonu ... te nu man šķiet, ka nekas neredzēts tas nav, lai labāk jūsmo par Tavējo, nevis kaimiņienes ;) Vai varbūt Tev ir mākslīgi ieaudzinātais kauns – ka labas meitenes tā nedara? Vari būt mierīga – labai meitenei jābūt sabiedrībā, publiskā vidē, bet guļamistabā Tu vari atļauties būt mazliet nerātna... vai ļoti nerātna meitene ;)

Un tā, ar ko tad sākt, ja nekad neesi to darījusi,  bet vēlies pamēģināt. Es ieteiktu izmēģināt šo procesu ar banānu...jā, tieši tā – ar augli, tas būs drošāk. Vai arī izmēģini savas prasmes ar banānu vīrieša klātbūtnē, pakaitinot viņu, iekārdinot. Ja Tavs vīrietis ir ar mieru eksperimentēt, vari mēģināt uzreiz ar viņa locekli, bet uzmanīgi ar zobiem un žokļa krampjiem – jo nepieredzējušām sievietēm mute ļoti ātri nogurst ;)

Kā to labāk darīt? Ieņemiet ērtu pozu – piemēram, vīrietis guļus uz muguras vai sēdus, Tu viņam starp kājām. Turot partnera locekli pie pamatnes, vari laizīt, skūpstīt to – galviņu, gar sāniem, vai satver to ar lūpām (tikai galviņu, vai vairāk – atkarīgs no Tevis) un riņķo mēli ap viņa locekli, vai pasūkā to, viegli pieskaroties šaudi savu mēli gar dzimumlocekļa vīli, ar mēles galiņu izpēti caurumiņu utt. Ar roku turpini lūpu kustību, lai tiktu stimulēts viss loceklis – jā, daudz siekalu un maksimāla slīdamība padarīs to procesu tikai patīkamāku. Mineta laikā vari maigi, masējoši glāstīt viņa starpeni un sēkliniekus. Neesi vienveidīga, dažādo orālos glāstus un to intensitāti.

Dots pret dotu – abiem partneriem ir jābūt apmierinātiem, tāpēc, lai Tavs vīrietis arī padarbojas ar mēli un sniedz Tev baudu - laizot kutekli un starpeni, ievadot mēli makstī. Arī šeit nav apsveicama vienveidība – lūdz, lai partneris pamaina mēles kustības (ātrāk, lēnāk, iekšā-ārā, apļojošas utt) – tas Tev sniegs dažādāku sajūtu gammu. Galvenais atslēdz smadzenes ar visu kautrību, izbaudi to mirkli ;)

Visbeidzot – izmēģiniet  ‘‘vārnu savienošanās jeb 69‘‘ pozu (abi partneri guļ ačgārni viens otram blakus), kurā vienlaicīgi varat sniegt viens otram orālos glāstus.

Ja vēlies dažādot orālos priekus – izmēģiniet dažādas garšas (ar pārtikas produktu vai speciālo orālo lubrikantu palīdzību) dažādas temperatūras (piemēram, paturot ledus gabaliņus mutē) utt.

Personīgais viedoklis – orālais sekss nav nekas nepiedienīgs. Tas ir patīkams process abām iesaistītajām pusēm. Tur nav vietas ne mulsumam, ne kompleksiem, ne satraukumam (manuprāt viss iepriekš minētais vispār būtu jāatstāj ārpus gultas). Un man  grūti izprast, kāpēc citi šo nodarbi uzskata par pretīgu. Ja reiz  divi cilvēki mīl viens otru, pieļauju, ka mīl un pieņem arī partnera ķermeni – visas ķermeņa daļas ... ja tiek ievērotas visas higiēnas normas ... ja abi partneri ir veseli cilvēki ... neredzu iemeslu, kāpēc to nedarīt vai vēl trakāk – nosodīt citus, kas to dara.

Un kāds ir Tavs viedoklis par orālo seksu?

Attēls: www.flaneurinthecity.com

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu