Aptauja + atskaite

Autors: hiperkeri, 2012. gada 5. jūlijs, 13:00:00
Aptauja + atskaite

Sviekas, mīļās! :) Šodien man ir liela iedvesmas diena - tātad, daudz rakstāmā, ko Jums palasīt. :)

Vispār jau, sākšu ar pašlaik uz mēles esošo - matiem. Kā Jums patika manas idejas par frizūrām, kurās nav nepieciešami karstumieroči?

Fotoblogu var apskatīt šeit

{fotoblog:2484}

Esat izmantojušas?

Otrs jautājums - vai Jūs vēlaties, lai pēc kāda laika es izveidoju blogu, kā veidot matus, bet šiem pašiem ieročiem - fēna un lokšķērēm?

Man gluži vienkārši ir vairākas metodes, ar kādiem matiem likties gulēt, lai nākošajā dienā mani mati būtu citādāki kā tie vienmēr taisnie, ar kuriem es esmu piedzimusi. Paradokss, jā, skruļļainās taisno savus matus, bet taisnās - veido. :D

Lai nu kā - man patīk pārmaiņas, tādēļ arī jautāju - vai vēlaties tikt izglītotas tajā arī Jūs. :)

Tā lūk. Tas man ir aktuāli, jo vēl arvien audzēju garos matus - neesmu bijusi pie friziera vairākus mēnešus un līdz rudenim noteikti arī neiešu. Mati vēl arvien nav sašķēlušies, jo uzcītīgi lietoju Anglijā pirkto Tresamme matu serumu tieši matu galiem un esmu aizmirsusi par savām lokšķērēm.

Mans mērķis ir matu gali līdz elkoņiem, vai vismaz - pāri krūtīm. (mazais noslēpums - uztaisīt privāto kailfotosesiju savām un drauga acīm. Kamēr vēl jauna un skaista:) )

Pašlaik atpūšos - sesija beigusies, gaidu, kad beigsies lietusmākoņi, lai varētu laisties uz pludmali peldēt un sauļoties...

Esmu arī secinājusi, ka man nepieciešama rutīna un stress, jo citādi es nemāku saplānot savu dienu (jā, parasti es centos no tās rutīnas izvairīties. Še tev - sejā atpakaļ..) un sevi motivēt. Man ir pilašu gumija, kuru varētu izmantot n-tajos veidos, bet tā viņa tur stāv - vientuļa, jo man gluži vienkārši ir slinkums 40minūtes dienā ar to darboties... Jā, slinkums ir briesmīga slimība. Nav potes un nav izslimojams 3 dienu laikā...

Šādi es septembrī attapšos, ka tā arī nekas nav darīts. :D

Nu labi, ir jau pasākumi ar draugiem, ģimeni un manu komandu, bet vēl arvien tāda sajūta - kaut kam lielākam taču vēl ir jābūt??:)

Vēl jau arī - no septembra sākšu strādāt veselās 2 darba vietās, plus vēl - pilna laika studijas - tad gan.sāksies:D

Vismaz man ir lieli plāni:D Tikmēr ir jāpārcieš vasara:D Nu labi, ne jāpārcieš.

Varbūt dalāties ar idejām, kā Jūs pavadītu dienu, ja būtu pilnīgi vienas un brīvas visu dienu?? Gaidīšu idejas un viedokļus! :)