Aprīļa horoskops

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 1. aprīlis, 13:25:41
Aprīļa horoskops

Auns

Piemērots laiks jūsu dažādo interešu izrādīšanai. Droši virzieties uz karjeras kāpņu virsotni, jums viss izdosies. Aprīlī jūs gaida atbildes uz jautājumiem, kas jūs nodarbinājuši jau ilgu laiku.

Daudzi Auni aprīlī vēlēsies sakārtot juridiski savas attiecības. Ja jūs meklējat otro pusīti, apmeklējiet citu pilsētu vai valsti. Ja nesteidzināsiet notikumus, viss notiks raiti.

Vērsis

Aprīlis solās būt mierīgs un rāms gan darbā, gan mājās. Zvaigznes iesaka pārlieku neatslābināties un neļauties nomāktam noskaņojumam. Nepieprasiet no apkārtējiem neiespējamo, jo tādā veidā tikai sabojāsiet attiecības.

Šajā mēnesī jūs pārņems mīlas jūtas un vēlme pēc romantikas. Ir iespējama liktenīga satikšanās. Vientuļos Vēršus gaida dzīves pārbaudījums - dienesta romāns vai mīlas trījstūris. Iespējams, nāksies izvēlēties starp darbu un attiecībām.

Dvīņi

Aprīlī jūsu prioritāte būs sarežģītu darba lietu kārtošana. Izmantojiet savu intelektu pēc maksimuma, lai sasniegtu mērķi. Nemanipulējiet ar cilvēkiem, jo vēlāk tas pavērsīsies pret jums.

Attiecībās jums jābūt uzmanīgākiem un drosmīgākiem. Jūsu apkārtnē ir cilvēks, kas jau sen nav vienaldzīgs pret jums. Daudzus Dvīņus aprīlī gaida ziņa par ģimenes pieaugumu. Zvaigznes iesaka izvairīties no strīdīgām situācijām.

Vēzis

Aprīlis ir veiksmes mēnesis, taču mēneša vidū ir gaidāmi daži nepatīkami brīži. Nedzenieties pakaļ tam, kas mūk prom. Šobrīd ir vērts ieskatīties pa citām durvīm. Labs mēnesis darījumu slēgšanai, līgumu parakstīšanai.

Aprīlī jūs gaida nopietna, sarežģīta un atklāta saruna ar partneri. Lai galīgi nesabojātu attiecības, kontrolējiet savas emocijas. Mierīgi risiniet finanšu un sadzīves problēmas. Lai uzlabotu situāciju, organizējiet kopīgu braucienu.

Lauva

Šajā mēnesī jums ir iespēja pārspēt sevi un paveikt neiespējamo. Jums būs ļoti daudz enerģijas, meklēsiet, kur to iztērēt. Iemācieties gaidīt, veiksme jau drīz būs klāt jūsu dzīvē.

Iespējami strīdi ar partneri par jūsu piekasīgo raksturu. Zvaigznes iesaka pārstāt turēt aizdomās partneri un būt pārlieku greizsirdīgiem. Iemācieties uzticēties. Esiet gudri, negaidiet no partnera vairāk, nekā viņš ir spējīgs jums dot.

Jaunava

Šajā periodā sarežģīt dzīvi var tikai jūsu iekšējās problēmas, kas rausies uz āru. Neatsakieties no sava mērķa, lai arī cik grūti būtu apstākļi šobrīd. Ar ģimeni var rasties domstarpības par naudu.

Sadzīves problēmas var izjaukt harmoniju attiecībās ar mīļoto cilvēku. Centieties atrisināt konfliktu jau sākumā, lai tas nenovestu pie šķiršanās. Ieviesiet pārmaiņas mājoklī, plānojiet vairāk romantikas un pārsteigumu.

Svari

Aprīlis būs neizlēmības mēnesis. Daudz vienkāršāk būs padoties, paslēpties stūrītī un nerādīties apkārtējiem acīs. Nesteidzieties pieņemt jaunu darbu, atlieciet lēmuma pieņemšanu uz mēneša beigām. 

Vientuļie Svari iemīlēsies, kāzas tiks svinētas jau gada beigās. Attiecībās esošajiem Svariem pastāv risks nopietni sastrīdēties ar partneri. Šajā strīdā nāks gaismā visi noslēpumi. Centieties stiprināt ģimeni.

Skorpions

Esiet uzmanīgi ar saviem uzkrājumiem. Nepērciet mantas neuzticamos veikalos, tās sagādās vilšanos. Vēlēsieties kardināli mainīt savu imidžu. Jūsu ģimenei un partnerim būs grūti pierast pie jūsu jaunā tēla.

Attiecībās var rasties grūtības, ja nepārtraukti visiem demonstrēsiet, kas mājās ir īstais saimnieks. Necentieties atjaunot attiecības ar bijušo partneri, jo tādā veidā riskējat zaudēt to cilvēku, kas šobrīd ir kopā ar jums.

Strēlnieks

Mācieties analizēt situācijas un tikai pēc tam izdarīt secinājumus. Vairums lēmumu tiks pieņemti impulsīvi, bet vēlāk nāksies analizēt šo lēmumu sekas. Ja jūs nespējat kaut ko mainīt situācijā, pacentieties mainīt savu attieksmi pret to.

Zvaigznes sola milzīgu seksuālās enerģijas pieplūdumu, kas ieviesīs pārmaiņas jūsu dzīvē un nesīs harmoniju jūsu ģimenē. Drosme mīlas frontē piešķirs jums vairāk pārliecības par sevi, kas pozitīvi ietekmēs arī citas dzīves jomas. Mācieties kaut reizēm paklusēt attiecību skaidrošanas laikā, pretējā gadījumā iespējamas kardinālas pārmaiņas, kas nebūs īpaši pozitīvas.

Mežāzis

Visums vienmēr atalgo tos, kas tiecas saņemt vairāk. Nešaubieties, ka jūsu centieni neliks vilties. Nav atlicis ilgi gaidīt, nenolaidiet rokas. Jau mēneša vidū sajutīsiet, cik laimīgi esat.

Aprīlī jums būs vēlme visu mainīt savā privātajā dzīvē. Nerēķinieties ar stabilām attiecībām, savukārt arī partnera maiņa nenodrošinās ilgstošas attiecības. Precētie Mežāži baudīs harmoniju un mieru ģimenē.

Ūdensvīrs

Neizjauciet līdzsvaru starp privāto dzīvi un darbu. Mācieties rast kompromisu. Iespējams, ka partneri liks vilties, nesniedzot nepieciešamo informāciju. Pārbaudiet visu informāciju, ja nevēlaties nokļūt neveiklā situācijā. 

Iegremdēsieties romantikā, mīlestībā un siltās attiecībās ar partneri. Vientuļie Ūdensvīri beidzot varēs sakārtot savu privāto dzīvi. 

Zivis

Zvaigznes iesaka nekoncentrēt savu uzmanību uz sīkām lietām, tad jūs beidzot saņemsiet ilgi gaidīto atalgojumu. Nāksies pievērsties savai veselībai. Neignorējiet ķermeņa signālus. Ieklausieties vecāka gadagājuma cilvēku padomos - gan darba lietās, gan privātajā dzīvē.

Esiet piesardzīgi attiecībās ar mīļoto. Nejauši varat ļoti aizskart partneri ar nepārdomātiem vārdiem. Esiet savaldīgi, toleranti un romantiski - tā būs mīlēstības panākumu atslēga.