Anti-RudensDepresija!

Autors: hiperkeri, 2011. gada 23. augusts, 11:34:50
Anti-RudensDepresija!

Esmu nolēmusi šogad nepieļaut,ka mani piemeklē rudens depresija,jo galīgi vairs neesmu gatava vēl kaut vienai drūmai minūtei,jo-drīz tak būs Ziemassvētki!!!

 

 

(Jā,šis ir tas laiks,kad manā galvā sākas Ziemassvētku dziesmiņu laiks:) )

 

Kā es sevi taisos uzturēt formā?

 

1)Noteikti daudz iešu uz vingrošanas zāli-katru nedēļu 2X pa stundai katru reizi:) un tā aktīvi:) Noteikti arī centīšos pievilināt savus kursa biedrus,lai man piebiedrojās,jo kopā jautrāk un efektīvāk:)

 

2)Tā kā vakar jau iesāku pamazām tumšāk paliekošos vakarus iesildīt ar daudz,daudz svecītēm,tad tā arī turpināšu-es laikam esmu piromāns,jo svecīšu liesmiņas man ļoooti patīk:)(P.s.The Tiger Lillies-Start A Fire dziesma vienmēr izdara savu darāmo un izsauc smieklu vētru:D)

 

3)Zaļā tēja. Katru dienu centīšos izdzert 4 krūzītes šo dārgumu,jo tas ir ļoti liels antioksidantu avots,un tie man pirms ziemas būs vajadzīgi:)

 

4)Sejas maskas:) esmu savu ādu atstājusi novārtā kādu laiku,jo,pēc visa tā laika,kad esmu cīnījusies ar pumpām,tagad beidzot seja izskatās daudz labāk,tāpēc arī esmu kareivīgi noskaņota,lai tās stāvokli vēl uzlabotu:)

 

man ir vismaz 3 maskas padomā:)

 

1)zemeņu-jogurta maska. 4-5 zemenes samīca,pievieno 2ēdamkarotes ar naturālo jogurtu (vai skābo krējumu),2 karotes ar medu,tējkarote olīveļļas un auzu pārslas,lai to visu padarītu biezāku.masku ledusskapī var turēt 5 dienas,tādēļ ar šo daudzumu pietiks,lai katru dienu vakarā varētu sevi palutināt:)

 

Tad nu nomazgā seju,uzklāj masku (Atpūties un relaksējies!!! Izbaudi!),20 minūtes paturi (ko Jūs parasti darāt,kamērpaiet šis laiks??:) ),tad paņem otiņu,ar ko esi uzklājusi masku,noskalo un maigām kustībām masku atkal samitrini un pamasē seju,līdz maska ir atkal maigā konsistencē,līdz to vari atkal noskalot. sausu seju mazliet...īsti nezinu to vārdu latviski,bet vārds `Tapping` angliskā nozīmē to pašu visu arī izsaka latviski:D:D:D Tātad,pattapojam pa ādu un uzklājam mitrinošu krēmu:)

 

p.s.zemeņu vietā,ja neesi sagatavojusi saldētu ogu krājumus ziemai-vari izmantot vīnogas!!!

 

2)šokolādes maska meiteņu vakaram-vienatnīgam vakaram,kad ar savu labāko draudzeni varēšu runāt tikai pa skypu,jo viņa brauc prom Erasmus programmā..

 

tātad. Ēdamkarote vai 2 kakao pulvera,ēdamkarote medus un 2-saldā krējuma.

 

Tas izsaka visu-garšīgi...ne tikai vēderam. arī āda būs pateicīga!!

 

3)pašlaik-persiku un krējuma maska!

 

Tagad īsti laikā,jo persiki jau kādu laiku ir top prece visos veikalos.

 

Paņem 1/4 persiku mīkstuma,ēdamkarote saldā krējuma un- uz sejas! atkal 20 minūtes prieciņu un masējam,skalojam,tappojam un lutinām:):)

 

Pa rudens vakariem nav noziegums apēst ko garšīgu-vai tas ir gabaliņš tumšās šokolādes ar lazdu riekstiem un dzērvenēm-vai paštaisīta ābolkūka..iespēju ir daudz. Tik atceries-harmonija ir līdzsvarā,tāpēc tā ābolkūka nevar būt Tavas vienīgās vakariņas:D:D

 

4)manā ķermeņa ēdienkartē atkal atgriezīsies mans silto vakaru skrubīties-kafija,mazliet kakao pulveris(nu riktīgs šoko skrubis:D:D),jūras sāls,medus,mazliet bāzes eļļas,varbūt vaniļas esence vai kanēļa ēteriskā eļļiņa.mm:)

 

 

Un dzīve ir skaista:)