Anti-RudensDepresija!

hiperkeri
hiperkeri 23. augusts 2011 11:34
655

Esmu nolēmusi šogad nepieļaut,ka mani piemeklē rudens depresija,jo galīgi vairs neesmu gatava vēl kaut vienai drūmai minūtei,jo-drīz tak būs Ziemassvētki!!!

 

 

(Jā,šis ir tas laiks,kad manā galvā sākas Ziemassvētku dziesmiņu laiks:) )

 

Kā es sevi taisos uzturēt formā?

 

1)Noteikti daudz iešu uz vingrošanas zāli-katru nedēļu 2X pa stundai katru reizi:) un tā aktīvi:) Noteikti arī centīšos pievilināt savus kursa biedrus,lai man piebiedrojās,jo kopā jautrāk un efektīvāk:)

 

2)Tā kā vakar jau iesāku pamazām tumšāk paliekošos vakarus iesildīt ar daudz,daudz svecītēm,tad tā arī turpināšu-es laikam esmu piromāns,jo svecīšu liesmiņas man ļoooti patīk:)(P.s.The Tiger Lillies-Start A Fire dziesma vienmēr izdara savu darāmo un izsauc smieklu vētru:D)

 

3)Zaļā tēja. Katru dienu centīšos izdzert 4 krūzītes šo dārgumu,jo tas ir ļoti liels antioksidantu avots,un tie man pirms ziemas būs vajadzīgi:)

 

4)Sejas maskas:) esmu savu ādu atstājusi novārtā kādu laiku,jo,pēc visa tā laika,kad esmu cīnījusies ar pumpām,tagad beidzot seja izskatās daudz labāk,tāpēc arī esmu kareivīgi noskaņota,lai tās stāvokli vēl uzlabotu:)

 

man ir vismaz 3 maskas padomā:)

 

1)zemeņu-jogurta maska. 4-5 zemenes samīca,pievieno 2ēdamkarotes ar naturālo jogurtu (vai skābo krējumu),2 karotes ar medu,tējkarote olīveļļas un auzu pārslas,lai to visu padarītu biezāku.masku ledusskapī var turēt 5 dienas,tādēļ ar šo daudzumu pietiks,lai katru dienu vakarā varētu sevi palutināt:)

 

Tad nu nomazgā seju,uzklāj masku (Atpūties un relaksējies!!! Izbaudi!),20 minūtes paturi (ko Jūs parasti darāt,kamērpaiet šis laiks??:) ),tad paņem otiņu,ar ko esi uzklājusi masku,noskalo un maigām kustībām masku atkal samitrini un pamasē seju,līdz maska ir atkal maigā konsistencē,līdz to vari atkal noskalot. sausu seju mazliet...īsti nezinu to vārdu latviski,bet vārds `Tapping` angliskā nozīmē to pašu visu arī izsaka latviski:D:D:D Tātad,pattapojam pa ādu un uzklājam mitrinošu krēmu:)

 

p.s.zemeņu vietā,ja neesi sagatavojusi saldētu ogu krājumus ziemai-vari izmantot vīnogas!!!

 

2)šokolādes maska meiteņu vakaram-vienatnīgam vakaram,kad ar savu labāko draudzeni varēšu runāt tikai pa skypu,jo viņa brauc prom Erasmus programmā..

 

tātad. Ēdamkarote vai 2 kakao pulvera,ēdamkarote medus un 2-saldā krējuma.

 

Tas izsaka visu-garšīgi...ne tikai vēderam. arī āda būs pateicīga!!

 

3)pašlaik-persiku un krējuma maska!

 

Tagad īsti laikā,jo persiki jau kādu laiku ir top prece visos veikalos.

 

Paņem 1/4 persiku mīkstuma,ēdamkarote saldā krējuma un- uz sejas! atkal 20 minūtes prieciņu un masējam,skalojam,tappojam un lutinām:):)

 

Pa rudens vakariem nav noziegums apēst ko garšīgu-vai tas ir gabaliņš tumšās šokolādes ar lazdu riekstiem un dzērvenēm-vai paštaisīta ābolkūka..iespēju ir daudz. Tik atceries-harmonija ir līdzsvarā,tāpēc tā ābolkūka nevar būt Tavas vienīgās vakariņas:D:D

 

4)manā ķermeņa ēdienkartē atkal atgriezīsies mans silto vakaru skrubīties-kafija,mazliet kakao pulveris(nu riktīgs šoko skrubis:D:D),jūras sāls,medus,mazliet bāzes eļļas,varbūt vaniļas esence vai kanēļa ēteriskā eļļiņa.mm:)

 

 

Un dzīve ir skaista:)

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 24. augusts 2011 11:18

welcome to the club:D

24. augusts 2011 09:58

Man rudens patīk tikai tikmēr, kamēr ir saulains un samērā silts. Tiklīdz sākas pelēkais, aukstais, lietainais laiks, ar mani ir cauri.. līdz pat pavasarim. Visu rudens otro pusi un ziemu es ilgojos pēc pavasara un vasaras. Un neko tur nevaru padarīt. Tā vienkārši ir. Esmu absolūta saules un siltuma mīle.

Cerīte 23. augusts 2011 21:13

Laikam atkārtošos ,bet dievinu rudens lietainos vakarus.Un tad vēl to sajūtu kad dārzā viss nokopts un savākts-sajūta it kā no laukiem uz pilsētu pārceltos. :D

astronija 23. augusts 2011 20:22

Laikam jau rudens sāpes uzdzen tiem,kuriem tā daba tāda tuvāka. Kuri sevī jūt katras dabas ieelpas un izelpas kustību,vieglumu, smagumu, atnākšanu,aiziešanu,plaukšanu... Rudens nenoliedzami ir ārkārtīgi skaists gadalaiks.Bet saules stari krīt pavisam savādāk,nekā tas bija vasariņas sākumā ,tas iedzeļ. Un vēl jau rudens ir kā pirmdiena:) - lielo darbu sākums pēc brīvešķīgajiem atvaļinājumiem!

kreoline8 23. augusts 2011 19:36

Rudens - mans mīļākais gadalaiks. Saule nav tik spoža, bet krāsu daudzveidība, īpašais rudens dzestrumiņš un teātra, mūzikas un mākslas u.c. lietu sezonu sākšanās ir laiks, kad pieplūst enerģija un gribas baudīt katru dienu!!!

mazaa raganina 23. augusts 2011 15:37

Es februāra bērns, par Z-sv. reāli sāku piedomāt un sapņot novembrī....

hiperkeri 23. augusts 2011 15:27

tiem,kuri gan dzimuši,gan visi pārējie svētki ir gada pirmajā pusē,droši vien pievienojas man un jau pēc jāņiem gaida Ziemassvētkus :D:D

mazaa raganina 23. augusts 2011 15:20

Kādi vēl ziemassvētki!!! :D
Septembris man ir ļoti mīļš,jo ir mana vārda diena un daudz skaistu rudens ziedu dārzos.Un kādas krāsas spēj uzburt mākslinieks Rudens!!!! :*
Turklāt man ļoti patīk zemes smarža rudenī, tā ir pavisam savādāka... :)

hiperkeri 23. augusts 2011 14:54

īsāk sakot-rudens parasti ir katastrofa. un vēl tā nostaļģija pēc siltā laika-jo tad jau tas nepaliks siltāks-tikai uz auksto pusi.Bez tam,man vēl nav īsti sagādāti ne rudens,ne ziemas zābaki.

astronija 23. augusts 2011 14:50

Es neesmu viena ar savu prieku par Ziemassvētkiem! :)
Arī man ir drusku sāpīgi rudenī- jo puķes beidz ziedēt un savu košumu bārsta vairs vien rudens skaistie ziedi un vēlās rozes, putni beidz dziedāt un kārto ceļasomas un siltajām zemēm... Rīti kļūst tumšāki un rasaināki,dienas - vēsākas... Skaisti.Bet skumji. Bet,iedomājoties par Ziemassvētkiem,balto sniedziņu,skaistajiem notikumiem un burvīgajām sajūtām-sirsniņā ielīst gaišs prieks:)

23. augusts 2011 14:15

Domāju,tagad arī tas nedraud, jo šeit rudens kā tāds noteikti nebūs kā Latvijā (auksts,lietains un depresīvs... - izņemot man :D )

hiperkeri 23. augusts 2011 14:11

Tad Tev ir ļooooti palaimējies:D

23. augusts 2011 13:49

Mani nekad nav pārņēmusi nekāda gadalaika depresija :D

spaara 23. augusts 2011 13:27

Mani kā reiz depresijā dzen doma par ziemassvētkiem, bet rudeni es ļoti mīlu un gaidu, tā ir mana krāsu terapija :)

kintijasieviesuklubslv 23. augusts 2011 13:14

paldies par ieteikumiem! Būs man arī kāda sejas maska jāizmēģina :)