Ak,vājā es...

hiperkeri
hiperkeri 24. jūlijs 2012 10:30
746

Sveikas! Man ļoti patika tā ierosme runāt par savām vājībām. Sievietei ir asinīs būt mazliet vairāk uz mākoņiem nekā vajadzētu. Vismaz tas noteikti ir stāsts par mani:)

Man patīk slinkot un ēst šokolādi! JĀ! Tāda nu esmu radīta. Taču ik dienas es sevi esmu disciplinējusi, savu dienu parasti cenšos piebāzt ar dažādiem grafikiem, lai normālā darba dienā es būtu aizņemta līdz padusēm. (ha, laikam arī tiešā nozīmē :D )

Tagad, vasarā, es jau varu gurķoties un par to visu rakstītu, bet normāli citos gadalaikos man nebūtu laika par to pat uzrakstīt. Tāpēc varu teikt - arī vasaras ir mana vājība - kad grožus varu atlaist un, jā, gurķoties uz nebēdu.

Savu šokoholismu es arī esmu ierobežojusi. Ja dienā es kādu gabaliņu dabūju apēst, tad to es sev atļauju tikai rīta pusē. Saldumi nav priekš manām vakariņām.

Citas varbūt prasīs, kur tad tā vājā `es` - nu tepat iekšā jau viņa sēž. Gribas čīkstēt un gražoties, bet robotiņam jāskrien tālāk. Laiks skrien uz priekšu kā traks, tāpēc nav vietas pārāk ieciklēties uz sevi un daudz pūst pīlītes:)

Ir jau vēl lietas, kurās es nejūtos lepna par sevi - šopoholisms - kad aizeju uz veikalu - vai pārtikas vai apģērbu (utt), vienmēr atgriežos ar vēl kaut ko... Arī pie tā es piestrādāju - eju uz veikalu ar sarakstu, un, ja kaut kas iepatīkas, vienkārši to nofotografēju un ielieku sarakstā. Mājās pārdomāju, cik tas tomēr ir vai nav nepieciešams. Un Basta!

(nu labi, ne vienmēr tas arī sanāk. :) Taču cenšos sevi tomēr kontrolēt un lielākoties tas arī izdodas. Uz veikalu arī neņemu lieki naudu līdz - loģiski, tad tik daudz neiztērēšu.)

Ko lai saka - esmu vājais emociju tips, kurš lido vējiem līdzi, taču ar plānotāju un sarakstiem var ieviest lielas pārmaiņas:)

Piedalies arī Tu konkursā „Manas sievišķīgās vājības”>>

Balva 

Schwarzkopf Professional Bonacure SUN matu kopšanas līdzeklis pēc sauļošanās.

Schwarzkopf Professional Bonacure SUN kopšanas līdzeklis pēc sauļošanās ir barojošs un matus aizsargājošs līdzeklis, kas nogludina mata virskārtu, palīdzot atjaunot matus pēc uzturēšanās saulē.

Lietošana: Viegli iemasē izmazgātos un ar dvieli izsusinātos matos, izskalo vai atstāj matos.  

Gaidām arī Tavu blogu vēl līdz ceturtdienai, 26.jūlijam! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 24. jūlijs 2012 13:48

mazliet pārspīlēti,bet-paldies:)

astronija 24. jūlijs 2012 12:23

Nevis vājā - bet paraugs! Malacis! (F)

Cerīte 24. jūlijs 2012 10:49

Paldies Tev-ļoti laba ideja ar to fotografēšanu,to nu gan vajadzēs sākt piekopt :) (Y)