Abortiem jā vai nē?

Autors: pece, 2012. gada 27. septembris, 09:10:00
Abortiem jā vai nē?

Tas, protams, nav slikti! Bet nekas jau nebeidzas ar to brīdi, kamēr sieviete mazo iznēsā, dzemdē, laiž pasaulē un pat ne ar brīdi, kad mazais uzsāk gaitas bērnu dārzā! Izaudzināt bērnu prasa daudz un krietni ilgāku laika sprīdi, līdz brīdim, kad mazais kļūst par lielo un dodas patstāvīgās dzīves gaitās, t.sk. ,ieguvis izglītību un profesiju.

 

Varbūt laiks akcijām un kampaņām pārvērsties citās, reālākās ilgtermiņa atbalsta formās? Lai pirksta kratītāji piedāvā reālām sievietēm, kuras tomēr izlemj mazo paturēt, kļūt par krustvecākiem vislabākajās izpausmēs – atbalstīt sievieti morāli un materiāli no grūtniecības apzināšanās brīža, līdz brīdim, kad bērns izaug liels, iegūst izglītību un uzsāk patstāvīgu dzīvi! Sievietei būs lielāks stimuls izlemt par labu mazuļa saglabāšanai, jo blakus sajutīs plecu uz ko balstīties, bet pirksta kratītāji būs izdarījuši tiešām labu darbu! Bet šķiet, ka tam, pirksta kratītāju kompānija ir par gļēvu!

Idejas par to, ka sievietei būtu jādod lielāks laiks – pauze pārdomām no ārsta apmeklējuma līdz abortam un aborta veikšana iespējams ir jāaizliedz, šobrīd ir gana dzīvas. Interesanti, ka pārsvarā šīs idejas pauž un aizstāv vīrieši! Man nekas nav pret vīriešiem, bet ja visi vīrieši būtu gatavi uzņemties atbildību par savu topošo mazuli un sniegt materiālu un morālu atbalstu sievietei gaidību laikā un aktīvi piedalīties bērna audzināšanā un izglītošanā, tad esmu gatava apzvērēt, ka abortu skaits saruktu neticamā ātrumā!

Tātad varam secināt, ka valsts iejaukšanās ir vitāli nepieciešama vīriešu audzināšanā. Varbūt laiks sākt strādāt ar vīriešu auditoriju?!?

Kā tev šķiet, kas būtu jādara, lai samazinātos abortu skaits?