9 veidi kā nolasīt vīrieša domas pēc žestiem un skatieniem

15. novembris 2014 00:00
15660

Vīrieši, kā tas zināms jebkurai sievietei, ir noslēpumaini radījumi, kas bieži slēpj savas domas un jūtas. Sievietēm nākas lauzīt galvu par jautājumu "ko gan viņš par mani domā" un izdarīt secinājumus, paļaujoties uz intuīciju.

Izdevums "Woman's Daily" nāk dāmām palīgā, skaidrojot vīriešu izplatītākos žestus un acu kustības, jo psihologi jau sen atzinuši - žestu valoda melo mazāk.

 

Tātad atbildi "patīku viņam vai ne?" jāmeklē ne tikai vārdos, bet arī kustībās. Turklāt kontrolēt runu ir daudz vieglāk un pierastāk, nekā sekot saviem žestiem un ķermeņa valodai.

Tāpēc, ja vēlies uzzināt, vai esi kādu vīrieti ieinteresējusi, vērīgi seko viņa kustībām - tad atbilde vairāk atbildīs patiesībai.

Lai šie padomi būtu pēc iespējams lietderīgāki, jāņem vērā arī situācijas konteksts. Neuztraucies, ja lasīt ķermeņa valodu neizdodas iemācīties jau ar pirmo reizi!

Arī vīriešiem, galu galā, nav viegli - tu, iespējams, nervozē par nenopūderēto degunu, bet viņš netiek skaidrībā par tavas dīvainās uzvedības iemesliem.

Dodoties pētīt vīriešu pasauli, vērts pievērst uzmanību šādiem signāliem

1. Varētu būt...

Ja sapulces laikā tavas uzstāšanās laikā viņš sāk kārtot kaklasaiti, pieskaras apkaklītei, kaklam vai matiem, bet kurpes purngals pavērsts tavā virzienā, tu viņu acīmredzot interesē.

Bet šādai interesei var nebūt nekāda seksuāla zemteksta. Iespējams, viņu vienkārši saista tas, par ko tu runā.

2. Es nemeloju

Ja sarunas laikā vīrietis neslēpj plaukstas, bet, tieši otrādi, tās demonstrē un pagriež uz augšu, visticamāk, viņa teiktajam var ticēt.

3. Gribu nokļūt tuvāk

Attālums, līdz kādam esam gatavi sev pielaist tuvumā citus cilvēkus, atkarīgs no tā, kur esam uzauguši (pilsētniekiem tas ir mazāks, nekā lauciniekiem.)

Klasiskā "sabiedriskā distance" starp sarunas biedriem ir no 1,5 metra līdz aptuveni 3,5 metriem un vairāk. Lietišķās sarunās - no 1,5 metra līdz 3,5 metriem; draudzīgās attiecībās tā sarūk no 1,5 metra līdz 0,75 metriem, bet vēl tuvāk jau ir pavisam intīms attālums.

Ja sarunas biedrs cenšas pievirzīties tuvāk, tātad vēlas atrasties blakus ne tikai tiešajā šī vārda nozīmē.

Dažiem cilvēkiem nepatīk "tiešs uzbrukums", un viņi tuvinās pakāpeniski: vispirms pagriežas ar ķermeni uz tavu pusi, pēc tam pieliecas tuvāk un tikai pēc tam pārvietojas tīri fiziski.

4. Labprāt tevi apskautu

Ja vīrietis, runājot ar tevi, vienlaicīgi izpleš rokas (piemēram, atspiežas pret kāpņu margām vai krēsla atzveltni) - tas liecina par slēptu vēlmi tevi apskaut.

5. Tu man esi simpātiska

Vīrieša pieskāriens var daudz ko pastāstīt. 1) Ja, paspiežot roku, viņa plauksta pavēršas uz augšu, viņš ir gatavs tev pakļauties. 2) "Cimda efekts" - kad abas viņa plaukstas aptver tavu plaukstu no abām pusēm, vīrietis vēlas paust sirsnīgumu un draudzīgumu. 3) Ja vīrietis pieskaras tavai rokai vai elkonim, tu viņam esi simpātiska.

6. Gribu tev iepatikties

Vīrietis sāk dižoties iepatikušās sievietes priekšā, aptuveni tāpat, kā to dara dzīvnieki kāzu rotaļu laikā.

Viņš saved sevi kārtībā no galvas līdz papēžiem, pēkšņi atceras, ka jāsasukā mati, jānotrauc kāds puteklītis no pleca, jātur mugura taisna, jāsakārto piedurknes, jāievelk vēders un tā tālāk.

7. Gribu tevi!

Stāvot rokas uz gurniem, izstieptas kājas sēžot un visbeidzot aiz jostas aizbāzti īkšķi - visas šīs pozas kalpo, lai parādītu sievietei, cik seksuāli pievilcīgs viņš ir, un pievērstu viņas uzmanību dzimumorgānu rajonam.

8. Man neko nevajag!

Neticu: Vīrietis ar rādāmo pirkstu pieskaras degunam, pārējie pirksti aizsedz muti - viņš tev netic un nevēlas nekādu atklātību.

Vēlos aizbēgt: Ja papildus signālam "neticu" viņš rausta ausi vai berzē kādas citas sejas daļas, tādējādi vīrietis atklāti pauž, ka saruna viņu apgrūtina, un domā par to, kā to ātrāk pabeigt un aizmukt.

Tu man neesi interesanta: Ja vīrietis turas "pionieru" attālumā, sarunājoties atliecas atpakaļ vai uz pretējo pusi - skaidrs, ka šīm cilvēkam tu neesi interesanta, lai neteiktu vairāk.

Man ir labi arī bez tevis: slābans rokasspiediens liecina par to, ka vīrietis nevēlas samazināt distanci starp jums.

Šādas kustības jāņem vērā, bet nav no tām jābīstas: vīrietis ieliek rokas kabatās, sakrusto rokas vai kājas, slēpj kājas zem galda. Līdzīgu uzvedību var skaidrot dažādi atkarībā no situācijas.

9. Kādus signālus raida acis

Skatiens uz augšu un pa labi - vīrietis iztēlojas kaut ko jau agrāk redzētu.

Skatiens uz augšu un pa kreisi - fantazē vai melo.

Skatiens pa kreisi horizontālā līmenī - atceras kaut ko jau dzirdētu

Skatiens pa labi horizontālā līmenī - domā, kā veidot frāzi, lai ticami samelotu.

Skatiens uz leju un pa labi - par kaut ko pārdzīvo, viņu pārņēmušas jūtas un emocijas.

Skatiens uz leju un pa kreisi - iesaistījies dialogā pats ar sevi.

Ilgs skatiens tavā virzienā - liecina par nodomu nopietnību.

Paplašinātas zīlītes - droša kaisles pazīme, ja vien vīrietis nav iereibis, lietojis narkotikas un neatrodas slikti apgaismotā telpā.

Klīstošs skatiens un roka uz galvvidus - vīrietim ir garlaicīgi.

Viņa skatiens koncentrējies tavas pieres centrā vai virsdegunē - attieksme ir lietišķa.

Biežas kustības trajektorijā acis-mute liecina par draudzīgu attieksmi.

Slīdošs skatiens no acīm pa visu ķermeni un atkal atpakaļ - intīms skatiens.

Avots: Delfi sievietēm

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam