9. maijs Dave Gahan dzimšanas diena!

mazaa raganina
mazaa raganina 9. maijs 2011 00:00
921

 

Šodien ir īpaša diena visiem Depeche Mode faniem, jo 9. maijs ir diena, kad 1962.gada 9. maijā Anglijā piedzima nākamais grupas DM solists un dziesmu autors.


Līdz pusaudžu gadiem viņa dzīve ritēja samērā mierīgi, taču vēlāk viss mainījās.

 

Viņa kontā ir gan zādzības, gan vandālismi, līdz 14.gadu vecumam tiesas zālē viņš ,,ciemojas” trīs reizes. Turpmāk viņam ir problēmas atrast darbu, jo visur figurē viņa sodāmība, kas līdzi nes nelāgu slavu.

 

1980.gadā viņu pieņēma grupā Depeche Mode kā solistu un līdz pat šim brīdim viņš darbojas grupā. Viņu pirmie albūmi un singli tiek ļoti augstu novērtēti līdz ar to uznesot grupu slavas augstumos. Slava nes līdzi arī pārbaudījumus un Dave tos neiztur, viņš salūst. Alkohols un narkotikas...viņš nokļūst smagā to atkarībā, šī iemesla dēļ grupu pamet grupas dalībnieks Alans Wilders.

 

Arī ārēji viņš mainījās, viņa vizuālais tēls kļūst mežonīgs, viņš ataudzē garus matus un izveido daudzus tetovējumus. Šajā laikā top grupas albūms ,,Songs Of Faith And Devotion”. Manuprāt, labākais un smagākais no albūmiem.

 

Dave ir mēģinājis izdarīt pašnāvību, koncerta laikā viņam pārstāja pukstēt sirds un viņš nokļuva komā...

 

Par laimi viņš attapās un saprata, ka tā turpināt nevar un atkarībām tika pielikts punkts. Šī gada 6. maijā septītajā ikgadējā MusiCares ceremonijā Dave tika apbalvots par atbalstu MusiCares MAP fondam un par vēlmi palīdzēt citiem mūziķiem ārstēties no narkotiku atkarības.

 

Starplaikos starp koncertiem un ierakstu sesijām studijā, D.Gahan ir izdevis divus solo albūmus.

 

Tāds īsumā ieskats šodienas jubilāra biogrāfijā.

 

Un pats galvenais- atļaušos daudzo fanu vārdā sveikt šo ģeniālo dziedātāju dzimšanas dienā!!! Radošu garu un dzīvesprieku vēlot un uz tikšanos Latvijā!

P.S.Jūsu priekam piedāvāju D.Gahan sakomponētu dziesmu Suffer Well, dziesma, ko viņš sarakstīja par savu dzīvi.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
aisha 9. maijs 2011 12:51

(F) (F) (F)

mazaa raganina 9. maijs 2011 10:23

(inlove) (inlove) (inlove)

lauritta123 9. maijs 2011 10:17

(party)