8 lietas, kuras laimīgi pāri dara regulāri

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. jūnijs 2017 22:17
3538

Laimīgu attiecību pamatu veido daudzi bloki - uzticība, saskarsme, mīlestība, palīdzība, atbalsts, taču viens no svarīgākajiem aspektiem ir partnerim veltītā uzmanība un vienots redzējums par nākotni. Ikdienas sīkumi var nogalināt attiecības, bet var arī tās nostiprināt un likt uzplaukt.

1. Skūpsti un pieskārieni

Skūpstīšanās un apskāvienu laikā partneri apmainās ar savu enerģiju, uzlabo sirdsdarbību un elpošanu, palīdz atbrīvoties no stresa. Ikdienas steigā daudziem pāriem piemirstās šīs elementārās lietas, jo daudzi domā, ka apskāviens un skūpsts noteikti novedīs pie seksa. Nogurums mazina vēlēšanos mīlēties, līdz ar to daudzi pāri apzināti izvairās arī no skūpstiem un apskāvieniem. 

2. Sasveicināšanās un atvadīšanās

Smaids un priecīgs labrīts būs pamats lieliskai dienai. Neaizmirsti apskaut, noskūpstīt un novēlēt veiksmīgu dienu savam partnerim, kad katrs no jums dodas dienas gaitās. Atgriežoties no darba, pievērs uzmanību savam partnerim, apvaicājies par dienas notikumiem - tas liks partnerim justies mīlētam un nozīmīgam. Skūpts un apskāviens arī nenāks par ļaunu jums abiem.

3. Izslēdz elektroniku.

Televizors, dators, viedtālrunis ar savu izklaidējošo saturu var aizvilināt katru no partneriem no kopīgajām attiecībām. Katru vakaru vismaz stundu veltiet tikai viens otram - sarunām, pieskārieniem, kopīgām nodarbēm.

4. Atmiņas brīži

Laimīgiem pāriem ir kopīgas atmiņas par priecīgiem, uzjautrinošiem vai pikantiem momentiem. Kavējoties atmiņās, partneri var plānot nākotni - kādu ceļojumu, pasākumu vai trakulību.

5. Kopīgas fiziskās aktivitātes

Laimīgi cilvēki ir fiziski aktīvi, laimīgi pāri fiziskās aktivitātes veic kopā. Rīta vingrošana vienā istabā,  skriešana, braukšana ar velosipēdu, nūjošana, došanās pārgājienos, dejošana, pāru joga u.c. Pāri, kas svīst kopā, paliek kopā!  

6. Došanās pie miera vienā gultā un vienā laikā

Daudziem cilvēkiem laika gaitā rodas nelāgs ieradums uzkavēties pie TV vai datora līdz vēlai naktij un tad klusiņām ielavīties gultā pie partnera. Laimīgiem pāriem ir vienots režīms - kopā iemieg un kopā mostās. Ja ikdienas darba režīms neļauj pieskaņoties partnerim, šo vajadzētu pacensties ievērot vismaz brīvdienās.

7. Smiekli

Smiekli ir būtiski laimīga pāra dzīvē. Smiešanās par partnera jokiem liek izskatīties pievilcīgākai partnera acīs. Bet vislabākais ir smieties kopā - noskatieties kādu patiesi smieklīgu komēdiju.

8. Pārsteigumi

Ikdienā daudzi pāri izmanto telefonu, lai noskaidrotu, kas ir nopērkams lielveikalā, kas izņems bērnus no bērnudārza utt. Pārsteidz savu partneri, nosūtot mīlestības pilnu īsziņu - parādi partnerim, ka domā par viņu. Ja ir nerātns noskaņojums, vari nosūtīt kādu pikantu tekstiņu vai attēlu. Laimīgi pāri sagādā viens otram pārsteigumus - ziedi, nelielas dāvaniņas, īpaši pagatavota maltīte, romantisks vakars, došanās uz kino, teātri vai kādā izbraucienā - bez noteiktiem plāniem, spontāni, atvērti un ar prieku.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam