7 dienu erotiskā tūre pa Eiropu (Blogs satur erotiska rakstura materiālus, tāpēc atļauts skatīt tikai personām, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu)

Linduchy
Linduchy 9. septembris 2013 17:41
4770

Meitenes ar īpaši samaitātu domāšanu noteikti iztēlojās pikantu seksa tūri pa Eiropu – 7 dienas, 7 valstis, 7 vīrieši un 7 seksa pozas,  bet nē, šoreiz ne par tāda veida seksa tūri. :D

20130908222541-67267.jpg

Iepriekšējā blogā minēju, ka savu ceļojumu laikā obligāts ‘‘tūrisma‘‘ punkts ir kāds intīmpreču veikals. Bet šoreiz bloga tēma būs par piparotām ekskursijām ar Erotisko muzeju apskati dažādās Eiropas pilsētās un ne tikai... ;) Izvirtību pieturas punkti - Amsterdama, Prāga, Berlīne, Neapole, Parīze, Londona...un Rīga salīdzinājumam.

Eiropa ir izvirtusi vieta (es jau nesaku, ka citās vietās trūkst izvirtību, bet Vecā Eiropa ir īpaša izvirtību jomā...un bijusi tāda jau kopš seniem laikiem..ak, bet Eiropas galmu izvirtības atstāšu citai reizei). Un, ja jūs domājat, ka mūsdienās  sekss ir kļuvis pārāk neķītrs un neiekļaujas nekādos morāles rāmjos, tad jums noteikti ir jāpaviesojas kādā no Erotikas muzejiem, lai pārliecinātos, ka senos laikos sekss ir bijis daudzreiz izsmalcinātāks un vienlaikus pikantāks, nekā jūs varētu iedomāties.

20130908221738-96470.jpg

Amsterdama.

Skaista un sena pilsēta ar vairāk kā 8000 vecām ēkām, kas saglabājušās kopš 16.-18.gs., zaļi domājoša un aktīva pilsēta ar 40 parkiem, 165 kanāliem, 1281 tiltu, 8 vējdzirnavām un 51 muzeju. Skaistu skatu un fotosesiju mīļotājiem perfekta pilsēta. Lai arī Amsterdama ir viena no skaistākajām kultūrvēsturiskajām pilsētām Eiropā, tomēr galvenā uzmanība manā ceļojumā ir tam, ka šī pilsēta ir kļuvusi par neoficiālo brīvdomāšanas un seksa galvaspilsētu Eiropā. Pilsēta ar ļoti interesantu un visaptverošu Sarkano lukturu rajonu (vietējie šo vietu sauc par Rossebuurt). Pabūt Amsterdamā un neapciemot Sarkano lukturu rajonu – tas ir  noziegums! Amsterdamā ir viss no A līdz Z tiem, kam interesē sekss un ar to saistītas lietas un izklaides. Ļoti svarīgs brīdinājums – nebildēt un nefilmēt priekšnesumus logos!!!

Pilsēta var lepoties ar pasaulē pirmo un vecāko seksa muzeju – Venēras templi (Damrak 18, ieejas maksa EUR 4.00). Šajā muzejā ir viena no lielākajām eksponātu kolekcijām pasaulē. Muzeja galvenā tēma ir pievērsta seksa vēsturiskajai attīstībai.

Ar vienu seksa muzeju Amsterdamai ir par maz...kā nekā neoficiālā seksa galvaspilsēta. Tādēļ Sarkano lukturu rajonā ir izvietots vēl viens muzejs – Erotikas muzejs (Oudezijdsachterburgwal 54, ieejas maksa EUR 7.00). Arī šajā muzejā ir diezgan liela seksa tēmas ekspozīcija. Atšķirībā no Seksa muzeja šeit ir ne tikai vēsturisko eksponātu apskate, bet arī iespaidīga mūsdienu seksa tēmas eksponātu kolekcija, ieskaitot ‘’smagā seksa’’ atribūtikas kolekciju.

Amsterdamas Rossebuurt nav iedomājams bez Seksa šoviem – priekšnesums, kura laikā notiek reāla nodarbošanās ar seksu skatītāju acu priekšā. Šajā ziņā ideālas izklaides vietas ir vairākas, bet īpašas ievērības cienīgas ir trīs vietas.

Banānu klubs-bārs (Oudezijds Achterburgwal 37, ieejas maksa bārā uz 1 stundu EUR 60.00, šajā cenā ir iekļauti visi dzērieni; ieejas maksa klubā EUR 25.00, šajā cenā ir iekļauti 2 dzērieni). Banānu klubā-bārā strādā skaistas un profesionālas sievietes, kas ar savām dejām un citiem priekšnesumiem neliks vilties, tajā skaitā ar sieviešu seksa šovu, bez lētuma piegaršas. ;)

Otra interesanta vieta ir Casa Rosso – 5 zvaigžņu erotiskais teātra klubs ar rozā zilonīti uz fasādes (Oudezijds Achterburgwal 106-108, ieejas maksa EUR 40.00, ieejas maksa ar iekļautiem 2 dzērieniem EUR 50.00). Atšķirībā no Banānu kluba šeit priekšnesumus sniedz ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, dažādi pāri, ir arī sado-mazo šovs un vēl daudz kas interesants.

Moulin Rouge erotiskais teātra klubs (Oudezijds Achterburgwal 5, ieejas maksa ir EUR 25 vai EUR 35, ieskaitot 2 dzērienus). Līdzīgs Casa Rosso, bet nedaudz mazāks, taču priekšnesumu piedāvājums ir gandrīz tāds pats.

20130908221842-81374.jpg

Prāga.

Zelta pilsēta uz deviņiem pakalniem ar satriecoši skaistiem skatiem, kultūrvēsturiskiem objektiem – baznīcām, pilīm, parkiem utt. Pilsēta, kurā fotoaparāts ne mirkli nezinās atpūtu. Un vēl viena pilsēta, kura ir pelnījusi Eiropas seksa galvaspilsētas titulu ar saviem entajiem seksa tematikas restorāniem, klubiem, veikaliem, saunām un citām līdzīgām vietām.

Seksmašīnu muzejs (Melantrichova 18, ieejas maksa CZK 250.00). Šajā  muzejā ir izveidota dažādu mehānisku seksa iekārtu ekspozīcija, ar kuru palīdzību gūt baudu un/vai ieņemt specifiskas pozas seksa laikā. Muzeja eksponāti izvietoti trijos stāvos, kur apskatāmi vairāk kā 200 dažādi ar seksu saistīti eksponāti, mehāniskās ierīces, apģērbs, mākslas galerija un kinoteātris ar iespēju noskatīties 2 spāņu erotiskās filmas (uzņemtas 1925.gadā, atspoguļo tā laika sabiedrības krējuma izvirtības).

Intīmpakalpojumi Prāgā ir legalizēti, tāpēc šeit bez problēmām, droši un ar paaugstinātu servisu var iegādāties dažādus intīmpaklapojumus. Klubu piedāvājums ir plašs, cenas ir dažādas. Ja ir vēlēšanās izbaudīt ko ekskluzīvu lukss-izpildījumā, arī tādi klubi Prāgā ir.

Viens no lielākajiem un iespaidīgākajiem pieaugušo klubiem ir ShowPark (ShowPark Market -
Holešovická tržnice – hall 18
Bubenské nábřeží 306/13 un ShowPark DaVinci
- Na Bojišti 28, ieejas maksa ir CZK 240.00, biļete derīga 24 stundas). Erotiska kafejnīca ar seksīgām viesmīlēm, striptīzbārs, kazino ar dažādām pikantām iespējām, šova istabas ar progarmmām dažādām vēlmēm un dažādiem maciņiem.

20130908221936-54073.jpg

Berlīne.

Kultūrvēsturiska pilsēta ar 175 muzejiem, vairāk kā 50 teātriem un aptuveni 300 kinoteātriem. Berlīne ir pilsēta, kurā katrs atradīs nodarbi un apskates objektus savai gaumei.

Berlīne tiek uzskatīta par ‘’varavīksnes’’ pilsētu – ideāla vieta cilvēkiem ar homoseksuālām interesēm -  šeit pat ir īpaši atzīmētas viesnīcas, bāri un klubi, kas paredzēti tieši homosesksuāliem cilvēkiem, bet tas nenozīmē, ka cilvēkiem ar tradicionālo orientāciju tur būs garlaicīgi, nebūt ne! Intīmpreču veikalu daudzums un sortiments ir milzīgs, entie seksa klubi ar KIT KAT un Chantals House of Shame augšaglā.

Un, protams, arī Berlīnē ir seksa muzejs – Beate Uhse Erotikmuseum (Joachimstaler Straße 4, ieejas maksa EUR 9.00). Nav īpaši liels, izvietots 2 stāvos, bet ekspozīcija ir interesanta, kaut arī nav nekādu lielo pārsteigumu un neredzētu seksa atribūtiku. Īpašu uzmanību piesaista eksotiskā ekspozīcija, piemēram, Bali un āfrikāņu koka falliskie totēmi u.c. interesantas lietas. Jautrībai – Berlīnes simbols lācītis dažādās seksa pozās, tērpos un kombinācijās.

20130908222010-97282.jpg

Neapole.

Pilsēta ar senu vēsturi un krāšņu kultūru. Neapole ir gastronomisko izvirtību pilsēta un picas dzimtene. Neapole pasaulē ir slavena ar saviem muzejiem Museo Archeologico Nazionale Napoli un Museo di Capodimonte, kur apskatāmi lieliski romiešu mākslas eksponāti. Pilsēta ar vecāko operu pasaulē, kurā vēl aizvien izsmalcināti mākslinieki sniedz neaizmirstamus priekšnesumus.

Ja reiz ir seksa tūre, tad obligāts apskates punkts Neapolē ir Gabinetto Segreto jeb Slepenā istaba Nacionālajā Arheoloģijas muzejā (Piazza Museo 19, ieejas maksa EUR 8.50). Ekspozīcija sastāv no dažādiem erotiskiem eksponātiem, kas atrasti senās Pompejas arheoloģiskajos izrakumos – piemēram, freskas ar erotiskiem dievu attēliem, seksuāli sadzīves priekšmeti kā lampas falla formā u.c.

Un karstasinīgie, izvirtušie itāļi vakara noskaņai…mmm, vakara turpinājums katram pēc saviem ieskatiem, vēlmēm, samaitātības pakāpes un finasiālajām iespējām.

20130908222047-59936.jpg

Parīze.

Viena no skaistākajām un romantiskākajām pilsētām pasaulē. Eifeļtornis, katedrāles, muzeji, galerijas, pieminekļi, strūklakas, parki, ekskluzīvi veikali un omulīgas kafejnīcas ar debešķīgu kruasānu un kafijas aromātu.

Francūži jau izsenis ir slaveni ar savu izvirtīgo domāšanu, tāpēc pašsaprotami, ka arī Parīzē, netālu no Monmartras rajona ir Sarkano lukturu rajons (Pigalle) ar pasaulslaveniem kabarē – Divan du Monde un Moulin Rouge, kā arī neskaitāmiem intīmpreču saloniem, klubiem un līdzīgām uz seksu orientētām vietām.

Erotikas muzejs jeb Musée de l'Erotisme (72 boulevard de Clishy, ieejas maksa EUR 8.00 vai EUR 14.00 no pāra) ir izvietots piecos stāvos. Muzejā ir apskatāmas gan pastāvīgās seksa tēmas ekspozīcijas (bordeļu tēma, mūsdienu māksla, sakrālā māksla, tautas daiļrade u.c.), gan arī dažādas erotiskās izstādes.

Lai nu kā, bet Parīze ir viena no foršākajām vietām seksam – viesnīcas numuriņā vai kāda parka nomaļākā stūrītī…tā aura vien uzbudina. Ja tomēr neuzdrošinies uz reālu seksu, tad pamaigoties gan nedrīkst aizmirst…vēl labāk pamaigoties ar kādu francūzi…un vēl labāk to darīt diennakts tumšajā laikā, sēžot uz Monmartras kāpnītēm vai arī pretī izgaismotajam Eifeļtornim ;)

20130908222150-58848.jpg

Londona.

Milzīga pilsēta ar nebeidzamām izklaides iespējām un daudziem interesantiem kultūrvēsturiskiem apskates objektiem. Kontrastu pilsēta, kurā savu mājvietu atraduši neskaitāmi iebraucēji no dažādām valstīm. Un es nerunāju tikai par mūsdienu imigrantiem. Lielbritānija vēsturiski ir bijusi viena no lielākajām kolonizatoru valstīm, tādēļ senos laikos uz šo valsti tika vesti neskaitāmi tūkstoši vergu no eksotiskām vietām. Mūsdienās šajā valstī un jo īpaši Londonā ir sajaukušās daudzas kultūras, dažādi morāles principi un atšķirīgi uzskati par seksa jautājumiem.

Lai arī Londona uz citu Eiropas pilsētu fona neizceļas ar īpaši veidotu, pikantu seksa muzeju, tomēr kopējā noskaņa un iespējas šajā pilsētā ir atbilstošas seksa tūrei.

Bristish Museum paspārnē ir izveidota erotisko eksponātu kolekcija – The Secretum jeb Cupboard 55. Ekspozīcija pamatā sastāv no seniem erotiskajiem priekšmetiem.

Savukārt pašā pilsētā ir neskaitāmi erotiskie saloni un klubi, kuru pakalpojumu klāsts un šovi pārsteigs daudzus, kā izcilu piemēru var pieminēt Torture Garden, kas ir lielākais fetiša klubs pasaulē (ieeja sākot no 25 britu mārciņām, atkarībā no pasākuma cenas un norises vietas).

20130908222248-64567.jpg

Rīga – atpakaļ mājās.

O jā, arī Rīgā ir Seksa muzejs, ja to tā varētu nosaukt – ar vāju kolekciju un vēl vājāku izpildījumu, bet nu Erotikas muzejs – ķeksīša pēc mums tāds ir (Kaļķu ielā 24, ieejas maksa Ls 3-5.00).

Rīgā ir vairāki seksa tematikas klubi, bet ievērības cienīgs uz kopējā fona ir XXL klubs. Oficiāli šis skaitās klubs homoseksuāliem cilvēkiem, bet tomēr to apmeklē arī heteroseksuāli pāri, jo novērtē šovu programmu un gaisotni klubā – kopumā ņemot, nav slikts, bet, protams, ar Eiropas līmeni grūti salīdzināt. (A.Kalniņa iela 4, ieejas maksa Ls 1-3.00)

20130908222336-53495.jpg

Atkal jau tapis kārtējais garais blogs, bet pāris teikumos nudien nav iespējams to visu pateikt – seksa tūre 7 Eiropas pilsētās ar dažādām seksa izklaides iespējām – interesantam braucienam, jaunai pieredzei, atklājumiem un iespaidiem.

20130908222405-13676.jpg

Nākamreiz blogā Erotisko filmu apskats un tops ;)

Bildes no personīgā arhīva un www.pinterest.com

 

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 10. septembris 2013 18:33 Linduchy

:D

Linduchy 9. septembris 2013 21:43 Ivetta

Varbūt kādreiz uzrakstīšu kādu īsstāstu par to, kas notiek sex klubā uz vietas lai piepildītu tavas alkas pēc kā pikantāka ;) :P

Ivetta 9. septembris 2013 21:24

Vismaz kaut kas tāds par ko kurš katrs nepastāsta un šis jau nu galīgi man šķiet nekas pārlieku perverss nav. Gaidīju, ka būs kas trakāks, pikantāks
:$:D

vecsprofils 9. septembris 2013 20:37

Ļoti labs un izsmeļošs raksts, tiešām interesanti! (Y)

Nikte 9. septembris 2013 19:21

Forša tā nevainības josta :D

Linduchy 9. septembris 2013 18:28 Lana24

Svarīga piezīme - sargāt savus naudas makus, nestaigāt sarkano lukturu rajonā vienai pašai. Ja kaut uz mirkli aizkavēsies pie kāda no veikaliem vai klubiem, drīz vien uzradīsies ''aktīvais aicinātājs'' doties iekšā...un, jā, ļoti uzmanīgi ar ieejas maksām, dzērienu cenām utt- arī tur ir darboņi, kas labprāt piepelnās uz naivuma rēķina ;)

Lana24 9. septembris 2013 18:12

Paldies:) Kā reiz brauksim oktobrī uz Parīzi, būs kur iegriezties:)

pece 9. septembris 2013 07:10

Super!
MAn ar tīk iebāzt degunu sex muzejos.

Kerstyna 8. septembris 2013 22:46

Nu ļoti informatīvi (Y)