5 veidi, kā sabojāt randiņu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. jūnijs 2016 13:27
2009

Ja abas puses slikti pazīst viens otru, tad izbojāt randiņu ir ļoti viegli. Dažreiz pat vārds, žests vai nevainīgs joks var kļūt par neveiksmes cēloni, bet pēc portāla Flirts.lv eksperta vārdiem, par otro randiņu var aizmirst arī sīkāku iemeslu dēļ.

"Latvieši bieži atkārto: "Ja es nepatīku tāds, kāds esmu, tad mums nav pa ceļam". Tā ir fatāla kļūda, it īpaši, ja meklē savu otru pusīti. Nevajag izlikties par kādu citu, taču vienmēr jācenšas sevi parādīt  no labākās puses. Ļoti bieži randiņus bojā mūsu paradumi, kas varbūt ir pieņemami draugu lokā, taču nedrīkst aizmirst, ka draugi - tas ir šaurs saziņas loks"- saka Flirts.lv eksperts Andris Ungurs.

Viņš piedāvā piecus negaidītus Latviešu paradumus, kuri pirmā randiņa laikā paradīs Jūs ne no labākās puses.

 
1. Ēdiena fotogrāfēšana
Ēdiens mums priekam tiek dots, pārtiku jāēd. Ja Jūs ēdienu fotografējat un publicējat sociālajos tīklos, tas tikai parāda, cik tukša ir Jūsu iekšējā pasaule un nav attīstīta fantāzija(iztēle).

2. "Selfijs"
Vienkārši ielieciet savu mobilo telefonu kabatā un aizmirstiet par to līdz randiņa beigām. "Selfiji" (it īpaši, ja cilvēks tos taisa ļoti bieži) Jūsu partnerim parāda to, ka Jums ir psiholoģiska rakstura problēmas. Psihologu pētījumi liecina, ka "selfiji" ir saistīti ar narcismu, psihopātijas un makjavellisma tieksmi, kā arī sevis uztveršanu kā mantu.

3. Formāls apģērbs
Pošoties uz pirmo randiņu svarīgi ir nepārspīlēt – pietiekami būs ar blūzi, T-kreklu un džinsiem.

4. Klusums
Izteiciens «Runāšana sudrabs, klusēšana - zelts» randiņa laikā ir nevietā. Klusēt ir sliktāk, nekā runāt par daudz. Ja Jūs klusējat randiņa laikā, tad otram cilvēkam radīsies sajūta, ka Jums ar viņu ir garlaicīgi vai arī Jūs esat vienkārši garlaicīgs.

5. Priekšlaicīgs pieprasījums "draudzēties"

Dažiem cilvēkiem «Facebook», «Instagram» un citi sociāli tīkli  ir ļoti intīma lieta. Nesasteidziet notikumus un nesūtiet uzreiz visiem un visur pieprasījumus "draudzēties".

Šie «randiņu slepkavas» var sabojāt par Jums viedokli ne sliktāk par pārmērīgu alkohola lietošanu. Tāpat jāizvairās no T-krekliem ar nepieklājīgiem un bērnišķīgiem uzrakstiem, un, pats par sevi saprotams, randiņa laikā nedrīkst "iegrimt" mobilajā telefonā.
 
Foto: www.sheknows.com
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies