29.oktobrī Konference ‘’Dialogs ar sevi’’ par tēmu ‘’Dzīves aicinājums un uzdevums’’

IngaRuzicka
IngaRuzicka 28. oktobris 2016 03:47
1551
Patiesība ir Tevī iekšā!
Mūsu ķermenis un dvēsele saka priekšā par dzīves aicinājumu un uzdevumu, taču prāts ir visai aizņemts ar esošās sistēmas analīzi un pienākumu pildīšanu, ka rutīnā starp darbu un mājām, rūpēm par ģimeni, nesadzirdam iekšējo balsi, ignorējam zīmes un sava ķermeņa signālus.
Lai arī sabiedrība ir snaudošā stadijā, tomēr liela daļa mostas no miega, berzē acis un uzdod aizvien vairāk jautājumus, kas sākas ar vārdu „kāpēc”. Tieši tāpēc tiek rīkota konference par dzīves aicinājumu un uzdevumu. Mēs vēlamies piedāvāt zināšanas, kas ļauj palūkoties uz savu ķermeni no malas un atrast atbildes, kuras jau ir dotas, piemēram, jūsu plaukstu līnijās, sejas proporcijās un apģērba krāsu izvēlē. Šīs zināsanas ir parbaudītas un pierādītas praksē. Izzināt savu uzdevumu un pildīt to cilvēkam ir liela laime. Jau izsenis ir izstrādātas dažādas metodes, lai noskaidrotu – kāpēc es esmu šeit uz zemes un ko vislabāk es protu?

 

Konferences mērķis ir palīdzēt cilvēkiem sevi saprast un sākt darīt to, kas sniedz baudu un prieku! Palīdzēt ieraudzīt, sajust, saprast savu dzīves aicinājumu un šīs dzīves uzdevumus. 

 

Dīpaks Čopra ir rakstījis: ‘’Katram ir kāds dzīves uzdevums... kāda vienreizēja dāvana vai talants, ko dot citiem. Ja mēs IZMANTOJAM SAVU TALANTU, lai kalpotu citiem, mēs iepazīstam arī paši sava gara ekstāzi un triumfu, kas ir visu mērķu MĒRĶIS.
Noteikti ir kaut kas, ko es māku un varu izdarīt labāk nekā jebkurš cits pasaulē! Katram unikālajam talantam un tā izmantošanai ir arī īpašas vajadzības. Ja tās atbilsts mana talanta radošajai izpausmei, RODAS DZIRKSTELE, no kuras var RASTIES TURĪBA un PĀRTICĪBA. ‘’

 

Aicinām uz konferenci 29.oktobrī, kur varēsiet klātienē uzdot savus jautājumus, uzzināt par iespējām sevis izzināšanā un klausīties kādus lēmumus un izvēles ir pieņēmuši cilvēki, lai ļautos sev, savai sirdij un Visumam!

 

Inga Ružicka (Reinkarniste), dvēseles pētniece & terapeite, gids pašam pie sevis, virtuālās apmācības projekta “Dzīves elpa” pasniedzēja. "Veidoju aprakstus, kuri ļauj ar  "Likteņa matricas" palīdzību noskaidrot savus karmiskos uzdevumu, savus šīs dzīves uzdevumu uz šo iemiesošanās reizi. Par Reinkarnisti es sevi saucu tāpēc, ka es interesējos un pētu iepriekšējās dzīves, dzīvi starp dzīvēm un Dvēseļu pasauli. Vēl pirms 6 gadiem es strādāju lielā telekomunikāciju uzņēmumā par "Līgumu apstrādes speciālistu". Nostrādājot tur pilnus 12. gadus es no tā aizgāju, jo sāku uz darbu iet ar piespiešanos. Mana pirmā grūtniecība mani piespieda aizdomāties par to, kas es esmu? Kāda ir dzīves jēga? Kāda jēga ir atrasties šeit uz Zemes? Tas bija mans sākuma punkts uz savu dzīves aicinājumu."

 

Māris Belte, fenotipoloģijas speciālists, ārsts psihoterapeits, uzņēmējs un starptautiski sertificēts vadības konsultants. Vada seminārus un lekcijas par biznesa psiholoģiju un saskarsmi. Fenotipoloģija ir tehnoloģija cilvēka rakstura noteikšanai pēc viņa ārējā izskata (sejas iezīmēm). Fenotips ir ģenētikas ārējā izpausme. Pēc fenotipoloģijas apgūšanas visas personiskās īpatnības un rakstura īpašības, ko nosaka ģenētika, var nolasīt cilvēka sejā. Kā matemātika neaizstāj smadzenes, bet gan palīdz smadzenēm, tā arī fenotipoloģija neaizstāj intuīciju, dzīves pieredzi un iegūtās psiholoģijas zināšanas, bet gan papildina tās.

 

Santa Pīlāce: ‘’Manas dzīves aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem atcerēties, kas viņi ir un paust to no visa spēka! Mēs katrs esam gaisma, garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi, kuras nākušas šeit uz zemes, lai katra savā veidā paustu savu patieso būtību.
15 gadus esmu pavadījusi sevis meklējumos, izmēģinot daudz dažādas prakses un metodes. Šobrīd savā ikdienas praksē izmantoju krāsu terapiju ''Aura-Soma'', astroloģiju, holodinamiku un aromterapiju. 
Man svarīgi ļaut cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt paša dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta, kas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.’’

 

Maira Gūtmane, sertificēta apmācīttiesīgā ciguna instruktore, sertificēta Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja, JSJ (Džin Šin Džitsu)  sertificēta praktizētāja, virtuālās apmācības projekta “Dzīves elpa”  pasniedzēja. 
‘’Mans ceļš sevis izpratnē, vēlmē atrast brīnumtableti pret visām kaitēm sākās 2001.gada martā, kad pēc nesekmīgiem mēģinājumiem uzlabot savu veselību ar tradicionālās medicīnas palīdzību, sāku meklēt citas  iespējas un nonācu pie ciguna. No brīža, kad 2012.gada vasarā izvēlējos pamest ofisa darbu, kurā biju  pavadījusi 15 gadus, ciguna nodarbību vadīšana un dažādu pašpalīdzības  prasmju mācīšana ir kļuvusi par manu pamatnodarbošanos. Paralēli ciguna ceļam, man vienmēr ir bijis interesanti meklēt atbildes uz  lielajiem jautājumiem, - kas mēs esam, kāpēc mēs esam, kas ir par  iemeslu tam, ka slimojam. Atbildes meklējot, turpināju mācīties, un 2014.gadā kļuvu par sertificētu Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāju. Šīs zināšanas, kā arī tas, ko iemācījos no Dr. Džo Dispenzas, intensīvi  lasot, klausoties, skatoties un apmeklējot viņa vadītos seminārus, mani ir pietuvinājis atbildēm. Tas mani aizveda līdz apziņai, ka manas dzīves  vadības pults atrodas manās rokās. Un mana vislielākā pārliecība ir –  pilnīgi viss ir sakārtojams.  Un tā es arī saucu savu nodarbošanos šobrīd – palīdzu cilvēkiem sakārtot  dzīvi un saprast, ka mūsu prāts ir tas, kurš rada realitāti.

 

Dita Blūma–Balinska, numeroloģe. ‘’Jau no 2008. gada esmu aizrāvusies ar zinātni, kas balstās uz aprēķiniem. Numeroloģija manā skatījumā ir fantastisks instruments, kas palīdz saprast un caur cipariem skaidrot lietu būtību un procesus. 
Numeroloģija ir palīdzējusi saprast ne tikai sevi, bet arī apkārtējos, lietu kārtību un daudz dažādas nianses, kas notiek mums līdzās. Zinātne ļoti labi palīdz ikdienā, saskarsmē un lietišķajās sfērās. Viens ir izzināt, bet otrs, zināt kā to izmantot sevis labā. Ja visapkārt cilvēkam ir viņam labvēlīgi cipari, tad arī viņa dzīvē viss notiek daudz harmoniskāk. Numeroloģija ir ļoti daudz ko likusi saprast savādāk un ļāvusi palīdzēt arī citiem.’’

 

Aleksandrs Bespalovs, vēdiskais astrologs, hiromants un numerologs. Vēdiskas zināšanas apguva Indijā pie mistiķiem un hiromantiem. "Pirmo reizi saskarāros ar Vēdisko kultūru 1994.gadā, un šī tēma tā aizrāva mani, ka es vairākus gadus veltīju mūka praksēm un izpratnei par mūsu eksistenci uz šīs zemes. Jautājumu atrašana, kā arī novērojumi iedvesmoja mani izveidot personīgo metodi, kuras galvenais akcents ir dziļi izprotoša un uzticības pilna saruna." 
Vēdiskā hiromantija ir sena vēdiskā zinātne par cilvēka izzināšanu pēc viņa rokām. Mūsu rokas ir unikālas un individuālas. Visas līnijas, izcilnīši un līdzīgas zīmes ataino mūsu karmu no iepriekšējām dzīvēm un rāda, ar kādām grūtībām mums nāksies sastapties, kā arī to, cik laimes un prieka mums pienākas. Rokas ir mūsu apziņas atspulgs un glabā individuālās karmas nospiedumus. Pēc cilvēka rokām var izlasīt pilnīgi visu, ielūkojoties viņa apziņā.

 

Matīss Barkovskis, Latvijas lepnums 2008., labdarības fonda "Eurika" vadītājs un čanelinga treneris. ‘’Esmu saskāries ar dažādām būtnēm Visumā, kā arī esmu tās čanelingojis. Visbiežāk sazinos ar būtni vārdā Enriko no zeltainās gaismas pasaules, kur ir tikai prieks un sajūsma. Bieži pie manis vēršas arī citas būtnes, lai nodotu ziņu kādam cilvēkam, kurš meklē informāciju vai palīdzību. Pamatdoma čanelingam ir sakārtot domāšanu un veidot garīgu izpratni par lietām un notikumiem dzīvē.’’

 

Gints Barkovskis, okeāna airētājs, Indigo skolas vadītājs un smieklu jogas pasniedzējs. "Atļauju sev priecāties par jebko – par to, ka tu esi, par jaunu dienu, par sauli, dzīvi, pavasari, kaut vai pat par neko. Šovasar 142 dienās kopā ar draugu airu laivā bez buras, bez motora, bez pavadoša kutera pārpeldējām 8 400 km pāri Atlantijas okeānam no Namībijas līdz Brazīlijai. Tas bija līdz sirds dziļumiem saviļņojošs piedzīvojums, kas palīdzēja ieraudzīt dzīvi daudz spilgtākās krāsās, atklāt okeānu un arī sevi pavisam jaunā gaismā.’’

 

Gunta Dauģe, Maiju kalendāra zinātāja, “Dienu salicēja” Taroloģe, Litoterapeite, virtuālās apmācības projekta “Dzīves elpa” pasniedzēja. ‘’Katrā no mums ir punkts, kas nosaucams par 'niezi'. Šis punkts nemitīgi par sevi atgādina, liekot atkal un atkal jautāt - Kāda ir jēga tam ko es daru? Kāpēc vispār es dzīvoju? Kur ir mana vieta? Katram no mums viņš kaut kur iekšā niez, kasās un neliek mieru. Tāpēc agrāk vai vēlāk mēs sākam taustīties un meklēt to aicinājumu, kas ir šī punkta būtība, to, kāpēc šis punkts mūsos ir! Un tad mēs apjaušam, ka katrs no mums ir radītājs! Dievs radīja mūs pēc savas līdzības! Radīja, lai mēs radītu! Un maiju kalendārs dod iespēju mums radīt sevi un savu dzīvi ik dienas!’’

Māris Pīlācis, skaņas terapeits, šamaniskā ceļa gājējs, profesionāls pasākumu un kāzu vadītājs.
''Dzīve mani saved ar cilvēkiem, kuri ir sava garīgās attīstības ceļa sākumā. Es radu telpu, kur viņi var justies droši un pildu pavadoņa pienākumu. Es nezinu - es jūtu. Lai iepazītu otru, ar redzēšanu un klausīšanos nepietiek. Cilvēks ir jāuztver ar visām savām maņām. Jāmācās uztvert to, ko stāsta viņa ķermenis, emocijas, dvēsele un gars. Tikai tad mēs spēsim izprast otru un palīdzēt. Ar skaņu es radu miera ostu, kur uzplaukt dvēselei. Skaņa harmonizē, līdzsvaro un dziedina. Skaņa ir unikāla vibrācija, kura spēj mūs ievest dažādu sajūtu un emociju okeānā. Ikdiena ar savu steigu, satraukumiem un izaicinājumiem dara savu. Prāts bieži vien ir nenomierināms, tā aktīvā darbošanās liedz sadzirdēt savu dvēseli. Bailes un stress traucē pilnvērtīgi baudīt mirkli, kuru dzīvojam. Ne visi cilvēki spēj sevi šajā karuselī nomierināt, abstrahēties un sajust iekšēju mieru un harmoniju. Lai to izdarītu, lieliski palīdz skaņas dziedinošais spēks, Iekšējo mieru var radīt klausoties un sajūtot Čakrafona radītās meditatīvās skaņas vibrācijas.
Čakrafons ir instruments, kas sastāv no toņiem, kurus spēlējot rodas neparasta mūzika, ko var pielīdzināt visuma skaņām. Šīs vibrācijas dziedina, nomierina prātu un līdzsvaro cilvēka ķermeni, dvēseli un garu. Cilvēks kļūst vienots un harmonisks.''

Adrese: Albert Hotel, Dzirnavu 33, Rīgā 
Piesakies pasākumam:

 

Dalības maksa ziedojums 25 EUR (iekļauta kafijas pauze).
Ziedojums par pusi dienas (rīta vai vakara sesija) 15 EUR.
Nāciet pieci, bet ziedojumu veiciet par četriem, vai arī uzaicini uz konferenci vēl 4 dalībniekus un pats nāc par brīvu. Studentiem un pensionāriem 20% atlaide. Skolēniem līdz 18 gadiem ieeja bez maksas. 

 

Daļa ziedojumu tiks novirzīta labdarības projektam "Sajūtu pietura". Atbalstīsim biedrības "EURIKA" radītu projektu sociālā riska ģimenēm - veicinot šo ģimeņu integrāciju. Radot iespēju izkļūt no ikdienas problēmu gūsta un palūkoties uz savām dzīves iespējām no cita skatu punkta.

 

Intervija 
video/xtxB6466gAo8o27/
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam