2020: ja visums tev liek pagaidīt, tas noteikti būs tā vērts...

Linduchy
Linduchy 22. janvāris 2021 17:03
489

Miljoniem cilvēku šajā pasaulē var pamatoti sūdzēties par 2020. gadu. Daudziem šis gads sagādāja pārāk lielus dzīves pārbaudījumus, un ne visi tos spēja pārvarēt. 2020. gads nesis daudz sāpju, neizpratnes, baiļu un agresijas pasaules iedzīvotājiem. Un lai arī pandēmijas izraisītie ierobežojumi kardināli mainīja arī manus dzīves plānus, šobrīd, kad atskatos uz 2020. gadu, saprotu, ka manā dzīvē tieši tā arī bija visam jānotiek. Kā saka - labs nāk ar gaidīšanu…

2020. gada sākums bija daudzsološs - jauni projekti, komandējumi, ceļojumi un jaunas attiecības. Nebiju plānojusi, ka manu dzīvi apgriezīs ar kājām gaisā 9 gadus jaunāks puisis no Beļģijas, ar kuru iepazinos Ēģiptē. Bet kas gan vispār var plānot Amora izdarības, vai ne?

20210122165012-45349.jpg

Gada pirmie mēneši pagāja ceļojumu un romantikas zīmē. Tobrīd bija pārliecība, ka viss dzīvē sakārtojas. Beidzot jutos laimīga. Atmiņas par laulības dzīves pēdējos gados piedzīvotajām šausmām atkāpās. Distances attiecības nedaudz biedēja, taču mūsdienu tehnoloģijas un brīvās ceļošanas iespējas sniedza pārliecību, ka mēs to varam paveikt. Tika kalti plāni...

20210122165205-47339.jpg

BET tad pasauli pārņēma COVID-19 haoss. Robežas tika slēgtas. Lidojumi - atcelti. Strikti ierobežojumi, neziņa un bailes.

Pandēmija uzlika visus uz pauzes. Jā, protams, arī es sākumā dusmojos un pat dumpojos. Kaut ko tādu mēs piedzīvojām pirmo reizi mūžā, bet dziļi iekšienē bija šaubas par visu pasaulē notiekošo. 

Bet viens mazs puteklītis (atsevišķs indivīds) maz ko var ietekmēt, tāpēc sakodu zobus un apzinīgi ievēroju (ar nelielām atkāpēm) noteiktos piesardzības pasākumus. Dzīve turpinājās, lai arī ar zināmiem ierobežojumiem. Sākumā gan bija ļoti nepierasti, ka mainās ikdienas režīms, bet tas nemazināja manu apņemšanos ievērot veselīgu dzīvesveidu. Katru dienu spogulī redzēju pārmaiņas, tas neļāva atkāpties, tieši pretēji - motivēja turpināt un sniedza laimes sajūtu.

20210122165343-26442.jpg

Vasaras vidū nolēmu, ka ir īstais laiks īstenot sapni - iegūt vadītāja apliecību. Lēmums tika pieņemts zibenīgi, īpaši nedomājot un nepētot dažādu autoskolu piedāvājumus. SIA Autoskola piedāvāja sākt mācības jau pēc nedēļas, tāpēc man tas bija ideāls risinājums, lai es nepaspētu pārdomāt. Cītīgi apmeklēju teorijas nodarbības, bet īstais prieks mani pārņēma brīdī, kad pirmo reizi sēdos pie automašīnas stūres.

Lai arī tā bija mana pirmā, pirmā reize pie stūres, mani nepārņēma bailes, bet gan milzīga sajūsma - beidzot kāds man ļauj to darīt. Jau pēc pirmās nodarbības manam braukšanas instruktoram bija gatavs slēdziens - man piemītot Šūmahera daba. 

Vasaras noslēgumā manā dzīvē atkal ieplūda pārmaiņu vēji. Kādā jaukā dienā Facebook saņēmu uzaicinājumu draudzēties. Izpētot profilu, mani pārņēma aizdomas, ka tas ir kāds joks, taču notikumi attīstījās strauji un kaislīgi... Pēc mēneša sēdēju lidmašīnā un devos ceļā uz Beļģiju, lai satiktos ar internetā iepazīto puisi. Neprāts? Jā, iespējams, bet manī esošais dumpinieces gars bija gatavs piedzīvojumiem. 

20210122165751-29108.jpg

Pirmais iespaids nelika vilties. Brīvdienas Briselē tika pavadītas aizraujoši, lai arī ik pa brīdim pārņēma atmiņas par gada sākumā piedzīvoto šajā pašā pilsētā. 

Tobrīd Latvijā bija mazāki COVID-19 ierobežojumi, bet Briselē jau tad izbaudīju visu to, ko vēlāk piedzīvojām mēs visi Latvijā - ar maskām priekšgalā.

20210122170015-87850.jpg

Atgriežoties Latvijā, nācās ievērot pašizolāciju, kas nedaudz aizkavēja eksāmenu kārtošanu, bet beigu beigās tiku pie autovadītāja apliecības ar veiksmīgi nokārtotu CSDD braukšanas eksāmenu no pirmās reizes. 2020. gada lepnums, prieks un sajūsma. 

Savu 36. dzimšanas dienu sagaidīju ar šo lielisko dāvanu, lai arī auto iegāde tika atlikta uz vēlāku laiku, jo decembrī mani gaidīja vēl viens nozīmīgs moments - laulības šķiršanas tiesas sēde (diemžēl beidzās ar tiesas sēdes datuma pārcelšanu).

20210122170234-46188.jpg

2020. gads līdzinājās viesulim manā dzīvē - pārmaiņas, pārmaiņas un vēl vairāk pārmaiņu, taču kopumā man jābūt pateicīgai visiem notikumiem, kā tie iegrozīja manu dzīvi, jo gaidīšanas laiks vienās attiecībās parādīja, ka šis cilvēks, lai arī cik ideāli mēs saskanētu kopā, nebija īstais, nebija pietiekami izlēmīgs un drosmīgs. Un visums, apbalvojot manu spēju gaidīt, dāvāja man kaut ko labāku -  to, ko bija vērts gaidīt. 

Esmu pateicīga augstākajiem spēkiem, ka visa mana ģimene, tuvinieki un draugi 2020. gadu izcīnīja ar labu veselību.

Esmu pateicīga par sniegtajām iespējām, kuras drosmīgi izmantoju un īstenoju savu sapni. Lai arī viens punktiņš palika neīstenots, tomēr ceru, ka februārī manas laulības oficiālajai daļai tiks pielikts punkts, lai varētu sākt jaunu dzīvi un virzīties uz jauniem mērķiem.

20210122170135-24357.jpg

Lai arī jums, meitenes, 2021. gads nes patīkamus pārsteigumus, pozitīvas pārmaiņas, neaizmirstamus piedzīvojumus, jaunus izaicinājumus, veiksmi, veselību, un mīlestību!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies