„Vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag." (Vinnijs Pūks)

SARKANIEMATI
SARKANIEMATI 26. februāris 2018 21:10
2058

Atceros kā bērnudārzā līdām cauri saritinātam ļoti garam paklājam. Cik ļoti tas patika. Ielien un aši esi otra pusē. Pateicoties savam vīram, zinu, ka daru aizvien līdzīgi arī savā dzīvē paņemu saritinātu paklāju, nometu to pret savu mērķi un aidā lienu cauri. Nu tāds visur gājējs, kas neredz neko pa labi vai pa kreisi. Es vienkārši skrēju uz savu kapu un tas viss. Neredzēju ne to kas notiek apkārt, ne to kāds ir paklājs, caur ko es lienu.

Sākot to atmest, pamanu, ka pasaulei parādās cita krāsa, cita dimensija un ir tik daudz lietas, kurām es paskrēju garām, kad līdu "mērķtiecīgi" uz savu mērķi. Kā arī dzīvei paradās cits ritms, cita sajūta un tajā parādās miers. Miers sevī ļauj man apklusināt satrakojušos dzīves jūru ap sevi.

Paškontrole ir tas, kas ļauj sajust dzīvi nevis tai iznestesties cauri. Sevis pārkontrole man neļāva būt kas es esmu un būt godīgai pret sevi un pasauli. Sevis nekontrole man ļāva sev slinkot, neizpaust sevi, sevi izlaist.

Un jāsāk piekrist Vinnijam Pūkam, kas ir teicis: "Vajag darīt tā, kā darīt vajag, bet darīt tā, kā nevajag darīt, nevajag." Novēlu Jums saprast, kas ir jādara un kā, lai varētu dzīvot pilnasinīgi savu dzīvi nevis skriet un iztesties tai cauri.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā