"Tev taču nevajadzēja no manis tikai vienu spermatozoīdu?"

Kerstyna
Kerstyna 17. septembris 2013 08:27
2492

Sievietei bija bez 5 minūtēm 40 gadi un veiksmīga karjera, nodrošināta dzīve. Viņa visu bija saniegusi pati - no "komunalkas" līdz jaukam dzīvoklītim jaunbūvē, no velosipēda - līdz jaukam spožam "Audi" ,  un no "paņematnesizdarinoliec" kļuvusi par pieklājīgas firmas līdzīpašnieci.  Brīnišķs stāsts par uzņēmīgu, pašpietiekamu Sievieti, kurai bija viss....gandrīz viss. Pietrūka bērna. Jo vecāka viņa palika, jo skaudrāk to apzinājās, jo nereālāks un tālāks  tas  sāka šķist.
Tomēr reiz Sieviete pieņēma lēmumu - viņai būs bērns. Tikai - kā pie tā tikt? Mākslīgā apaugļošana viņu neiedvesmoja, atlika dabiskais ceļš... Tikai ar ko? Ar vīru vai tikai vīrieti? Precēties dēļ bērna? Arī tas nelikās iespējams, jo Sieviete zināja, ka precētos tikai  ar Vīrieti, kurš ir nedaudz pārāks par viņu, uz kuru viņa varētu skatīties no lejas uz augšu.. Skaisti, tikai viņas vecuma vīrieši visi ir -  vai nu apgredzenoti , vai laimīgi šķirti un salipuši ar 20gadīgām pelītēm, vai neveiksminieki. Atliek Vienkārši Vīrietis...
Vai problēma ar to izsmelta? Nē, problēmas turpinās. Sieviete domāja, ka bērna tēvam ir jābūt ar labu "eksterjeru"  un spožu "interjeru", gandrīz nepiepildāms sapnis, jo ar eksterjeru apveltītie bieži ir tukši, bet ar "interjeru" bagātie bieži ir pelēcības. Un vēl, potenciālajam tēvam bija jābūt ar labu veselību un bez kaitīgiem ieradumiem. Pārskatījusi visus sev zināmos un iespējamos partnerus,  Sieviete saprata - neviens neatbilst  viņas prasībām. Varbūt jāsamierinās un jāpaliek vienai?
Viņa sēdēja savā birojā un izklaidīgi virpināja pildspalvu slaidajos pirkstos... Pie durvīm pieklauvēja... un ienāca Viņš - Vienkārši Vīrietis ar labu eksterjeru, un ienesa aploksni, tas bija firmas kurjers. Viņa parakstījās par sūtījuma saņemšanu, bet viņas galvā šaudījās viena doma - tas ir viņš!!!
Maza saruna ar kadru daļas šefu un lēmums bija pieņemts.  Viņa bija atradusi ar ko, bet vēl nezināja kā. Jo Vilnis nebija vienkārši kurjers, viņš bija studējošs jauns cilvēks, kurš  strādā par kurjeru. Tātad - ar intelektu neapdalīts.
Viņa maz pamazām sāka vīt tīklu ap jauno censoni, un arī viņš sāka just viņas interesi, pret kuru neiebilda. Mazas garāmejošas sarunas, mazas netīšas tikšanās parkā, garāka pastaiga parkā, vēl garāka pastaiga un saistošas sarunas.... un tad notika tas, dēļ kā tas viss bija darīts. Pēc neilga laika tapa skaidrs, ka viss ir noticis pēc plāna. Viņa bija laimīga, fiziski uzplauka, viss bija lieliski, tikai.... Ko iesākt ar Vilni? 
"Tu uzvedies, kā kaķene, riesta laikā!!":  Viņa teica savam attēlam spogulī. Viņa protams pārtrauca jebkādus kontaktus ar viņu, un viņš arī neuzmācās ar savu klātbūtni, bet reiz viņš viņu pārķēra kāpnēs un piedāvāja pēc darba pastaigāt parkā un parunāties. Sieviete neiebilda, viņai pašai gribējās pateikt taisnību, jo viņas tēvs tikai pēc viņas mātes nāves bija uzzinājis, ka viņam ir meita. Vilnim viņa to negribēja nodarīt.
Viņi satikās parkā un ilgi staigāja klusēdami, tad viņš jautāja:"Vai tu negribi man ko pastāstīt?".  Viņa neko nevarēja pateikt, viņai bija jāraud, asaras tecēja viņai pār seju, viņa tās centās noraust ar roku. Viņš viņai iedeva tīru, rūtainu mutautu, kas drusku smaržoja pēc lavandas... Viņš turpināja:"Es varbūt esmu vēl jauns, bet es neesmu dumjš. Visi zina, ka tu gaidi bērnu, neviens nezin - no kā. Tu vairāk kā 20 gadus savā dzīvē iztiec bez bērna, un  tad pēkšņi, ar mani esi vieglprātīga un aizmirsti par piesardzību? Saki godīgi - Vai tev no manis vajadzēja tikai vienu spermatozoīdu?" 
"Jā... Nē...Es nezinu!!": tik viņa paspēja pateikt un atkal sāka raudāt, viņš klusēdams viņai atkal pasniedza mutautu......
 Viņa pati vairs nezināja, ko grib, kaut gan - sākumā tiešām gribēja tikai vienu spermatozoīdu....


Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 18. septembris 2013 10:02 Nikte

Arī tā varētu būt sižeta attīstības līnija - tāda sociāli reālistiska, bet.... tas citreiz.

Nikte 17. septembris 2013 17:48

Negodīgi pret vīrieti,jo,ja pēkšņi sieviete pārdomās (un viņa kā jau sieviete pārdomās :D ) ,ka grib audzināt viena utt.,tad vīrietis būs iedzīts stūrī alimenti,tikšanās utml.Un sieviete jau pašā sākumā izdarīja kļūdu,vienpersonīgi izlēma,ka grib bērnu!Jo no otras puses skatoties,varbūt vīrietis negrib "sēt savu sēklu pa labi un kreisi"
:X:X:X

Kerstyna 17. septembris 2013 11:32

Reiz "Dienā" bija karstas diskusijas par to, kāpēc karjeras cilvēki negrib vai grib bērnus, grib vai negrib ģimeni....
Šeit es padomāju par sievieti, kurai ir viss, bet nav bērniņa, ko viņa gribētu.... Jā, iznāca tāds romantisks pastāsts, bet var jau risināt citu sižeta līniju - Vilnis ir "gultas karjerists", piemēram, vai arī sieviete nemaz viņam nepasaka, ka viņš būs tētis, bet pēc laika, tas atklājas utt.

lotte 17. septembris 2013 09:59

Bet vispār - smuki uzrakstīts (F)

lotte 17. septembris 2013 09:59

Un kas tur liels, ja arī gribēja tikai bērnu? Nu tad tā arī pasaki, vislabāk - jau iepriekš!

Rebeka 17. septembris 2013 09:16

Pilnīgi romantiskās filmas sižetiņš... :)