"Tenku tantes tenko ....."

Kerstyna
Kerstyna 7. septembris 2013 07:41
1783

Tenku tantes ir nezūdoša vērtība pie katra veikala mazpilsētā, pie katras daudzdzīvokļu mājas, pie katras autobusa pieturas.
Drusku smalkākas tenku tantes var atrast visos birojos un jebkurā iestādē, kur pie kafijas smalki nopulē visu zināmo un nezināmo kauliņus.
Negribu būt diskriminējoša - ir jau arī "Tenku veči". Vīrieši tenkojot vēl vairāk par sievietēm!
Ar tenkām ir tāpat, kā ar klaču žurnāliem, neviens tos nelasot, bet visi ļoti labi zina, kas tur labs bija rakstīts.
Viņu vērīgajai acij un ausīgajai ausij nepaslīd garām neviena ziņu kripata. Ja kripata ir pārāk maza, tā tiek piebarota ar " pārbaudītām un ļoti drošām ziņām no  ne mazāk drošiem avotiem" , un  pārvēršas par treknu tenku "pīli" un dodas tālāk  tautās.
Tenkas ir tas pats, kas viltota nauda - godīgs cilvēks to nedrukā, tikai padod tālāk. Ar tenkām cīnīties ir bezcers - tām kā deviņgalvu pūķim - nocērt vienu galvu ataugs divas , un tā ģeometriskā progresijā... līdz bezcerībai

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ssfinkss 8. septembris 2013 00:13

Būtu jau labi, ja tās tenku vāceles klačotu tikai par seriāliem. Savādāk "visu zina", "visu stāsta" un ir arī tā, ka citiem dzīvi arī sabojā. Jo ne viss, kas tiek teikts no šāda cilvēka mutes ir patiesība.

Kerstyna 7. septembris 2013 10:22 pece

Labs :)

Linduchy 7. septembris 2013 09:49 pece

ROFL(Y)

pece 7. septembris 2013 09:30

Nesen lasīju anekdoti:
Bērns prasa mammai - kā Dieviņš var zināt visu?
Mamma - Dieviņš radīja tantiņa un soliņus....? :D