"Piedienības rāmji šaurie"

Autors: Kerstyna, 2013. gada 5. septembris, 09:15:03

Nākas jau šad tad dzirdēt - "Es nemūžam neko tādu neatļautos. Es nekad neko tādu nedarītu!"
Ko tādu jau parasti  dzird no cilvēkiem, kuri ārēji ir tik sterili un nevainojami, kuru ģimenes dzīve uz āru ir pilnīgi ideāla. Visvairāk grēko sievietes, jāsaka , diemžēl, sievietes.
Sievietes pašas iedzen sevi šaurā rāmītī "Piedienīgi - nepiedienīgi". Šo rāmīti veidojot atbilstoši savai audzināšanai, pieredzei un izpratnei par šiem jēdzieniem.
Piedienīgi ir visiem, kuri  skatās "Bīstamās mājsaimnieces " teikt, ka, ko tādu, jau inteliģents un kulturāls cilvēks nemaz  nevar skatīties, un tai pašā laikā kāri tvert katru kadru  no nopeltā seriāla.  Ne mazāk piedienīgi ir plauktos salikt kopotos rakstus, un šad tad tiem putekļus noslaucīt, bet pagultē glabāt "Emanuēlu"un "Lēdijas Čaterlejas mīļāko" vēl "Bīstamos sakarus", "Grejas 50 nokrāsas" un ar satraukumu to lasīt vēl un vēl.
Gadiem pieciest sava vīra daudzos  sānsoļus, bet nopelt kaimiņu, kurš reiz nu ir iekritis - Mans vīrs nekad, kaut ko tādu nedarītu. 
Nokritizēt māsasmeitu, kurai jaunavās gadījies bērniņš...bez vīra iedomājies tikai, tajā pašā laikā pašas meitai arī, kas gadījies no precēta vīrieša, un steidzams aborts jau ir dienaskārtībā.
Sēdēt baznīcā ar svētulīgu paskatu, blakus savam  pierastajam vīram, un iekārot skaisto priesteri, jo viņi visi ir tik iekārojami.... Tas taču nav nekas, izfantazēt kaislīgu seksu ar simpātisko priesteri grēksūdzes laika.....   Un nav svarīgi, ko viņš tur savā sprediķī runā.
Galvenais nopelt citus, un tā ar vērienu, lai nepamana , ka pašas ģimenes dzīve klibo ar abām kājām. Būt pareizai visās jomās, darīt visu kā jādara, vai vismaz teikt, ka tā dara. Protams, ka  citi nemāk pareizi bērnus audzināt, rozes audzēt, rosolu sagriezt un vēl nez ko. 
Ja vēl šajā rāmītī dzīvotu tikai pašas, bet pa visu vari cenšas tur iestūķēt vīru un bērnus. Pāri vicinot karogu "Manā ģimenē, nekas TĀDS nevar notikt!!!" 
Var gan, un vēl kā var notikt