"Nelaid dzīvē Kontrolieri...."

Autors: Kerstyna, 2013. gada 27. septembris, 08:34:28

20130927083402-85090.jpgJa esi pilnīgi pašpietiekama, enerģiska un gudra sieviete, tad tev īsti nav vajadzīgs neviens kontrolētājs un aizrādītājs  - vai ne?
Tomēr ir daži vīriešu sugas pārstāvji, sauksim viņus par Kontrolieriem, kuriem ir nepieciešams vadīt sievieti, jo tikai tad viņi sajūtas pašpietiekami. 
Tas nav grūti, esot kopā ar viņu, saprast, ka esi neglābjama Aizmirstule, jo vienu reizi aizmirsi pie draudzenes telefonu, bet tev par to neļaus aizmirst - nekad.  Neapzinīgā, jo par vienu dienu nokavēji kārtējo kredīmaksājumu,  un Morāli nenoturīgā , jo uz klases salidojumu aizgāji bez viņa, viena pati, iedomājies tikai.  Un varbūt vēl kaut kāda.... Ja cilvēkam 12 reizes dienā atkārto kaut ko neticamu, 13 reizē viņš noticot, tāpēc nav brīnums, ka pēc kāda laika pamazām sāc justies tieši tāda, kā Kontrolieris par tevi izsakās. 
Un tā pirmo etapu viņš veiksmīgi būs pabeidzis un tad pāries pie otra etapa īstenošanas - pilnīgas tevis pakļaušanai , negurstošai kontrolei. Kas par jaukumiem sagaidāmi? Visādi kontrolzvani, nenovērtējami padomi par "da jebko", ar piebildi - tu jau neko nesaproti! 
Vai normālai , pašpietiekamai sievietei to vajag? Nevajag! Kam to vajag? Trauslām, mammas brunčos tītām būtnēm, kas patiešām ir nevarīgas praktiskajā dzīve, cits nekas man nenāk prātā. Vai arī, un tas ir sliktākais variants - sievietēm, kurām ir bijusi psihotrauma bērnībā, tāda Kontroliera ēnā, viņām neizkūņoties un spārnus neizplest.....


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu