"Nelaid dzīvē Kontrolieri...."

Kerstyna
Kerstyna 27. septembris 2013 08:34
1495

20130927083402-85090.jpgJa esi pilnīgi pašpietiekama, enerģiska un gudra sieviete, tad tev īsti nav vajadzīgs neviens kontrolētājs un aizrādītājs  - vai ne?
Tomēr ir daži vīriešu sugas pārstāvji, sauksim viņus par Kontrolieriem, kuriem ir nepieciešams vadīt sievieti, jo tikai tad viņi sajūtas pašpietiekami. 
Tas nav grūti, esot kopā ar viņu, saprast, ka esi neglābjama Aizmirstule, jo vienu reizi aizmirsi pie draudzenes telefonu, bet tev par to neļaus aizmirst - nekad.  Neapzinīgā, jo par vienu dienu nokavēji kārtējo kredīmaksājumu,  un Morāli nenoturīgā , jo uz klases salidojumu aizgāji bez viņa, viena pati, iedomājies tikai.  Un varbūt vēl kaut kāda.... Ja cilvēkam 12 reizes dienā atkārto kaut ko neticamu, 13 reizē viņš noticot, tāpēc nav brīnums, ka pēc kāda laika pamazām sāc justies tieši tāda, kā Kontrolieris par tevi izsakās. 
Un tā pirmo etapu viņš veiksmīgi būs pabeidzis un tad pāries pie otra etapa īstenošanas - pilnīgas tevis pakļaušanai , negurstošai kontrolei. Kas par jaukumiem sagaidāmi? Visādi kontrolzvani, nenovērtējami padomi par "da jebko", ar piebildi - tu jau neko nesaproti! 
Vai normālai , pašpietiekamai sievietei to vajag? Nevajag! Kam to vajag? Trauslām, mammas brunčos tītām būtnēm, kas patiešām ir nevarīgas praktiskajā dzīve, cits nekas man nenāk prātā. Vai arī, un tas ir sliktākais variants - sievietēm, kurām ir bijusi psihotrauma bērnībā, tāda Kontroliera ēnā, viņām neizkūņoties un spārnus neizplest.....


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 27. septembris 2013 19:51 Linduchy

:D:D:DDod pieci:D

Linduchy 27. septembris 2013 19:18

ghghghgh, tad mūsu ģimenē lielā kontrolētāja esmu es :D (Y)

ssfinkss 27. septembris 2013 19:00

Oi, ja sieviete aizmirst telefonu, tad jau, lai tas negadītos atkārtoti, vīrietis pirms iziešanas var pateikt: "Lūdzu paskaties, vai telefonu paņēmi?" Atkārtos 13 reizes, un sieviete pati sev pajautās: "Vai es telefonu paņēmu? Jāpaņem telefonu." Priekš kam pārmest? Sieviete, ja grib var atrast vīrieša trūkumus (un nevajag domāt, ka to ir maz) un "uzbraukt" virsū katru reizi, ja viņš atļausies pārmest.

Nikte 27. septembris 2013 18:24

Nevienu vīrieti kontrolētāju nav nācies sastap,drīzāk sievietes vairāk cenšas visu kontrolēt :)

pece 27. septembris 2013 12:58 Kerstyna

Es mēdzu savu otru pusi "audzināt", jo visai bieži pamanās aizmirst mājās telefonu un tad nākas pusceļā griezt riņķī reizēm :D

Kerstyna 27. septembris 2013 08:56 pece

Viens ir mīļi norāt , vai aizrādīt, ar smaidu nu tā, lai neviens neapvainojas... otrs ir - ar pārākumu paziņot, ka viņai jau man tāda aizmārša, neko nevar atcerēties, visu pazaudē utt.

pece 27. septembris 2013 08:38

Sieviete bieži vien ir sarežģīta, no vienas puses priecājas par vīrieša rūpēm par sevi, ka siekļauj arī pieskatīšanu, lai neaizmirst telefonu un laikā samaksā kredītmaksājumu, bet ja lieliskais atļaujas par to aizrādīt, tā saceļ spuras un piepūšas kā gaisa balons....

:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā