"Mammū!!!!!"

Autors: Kerstyna, 2013. gada 8. septembris, 14:45:05
"Mammū!!!!!"

Viņa ir jau pieaugusi sieviete, it kā spējīga par sevi parūpēties, bet....
Mammū, kur ir mani melnie svārki??  Vilnim ir iesnas, ko lai iesāk, mammu?
Vilnis ir Inese vīrs un Inese ir savas mammas vienīgais prieks un acuraugs. Vai šīs ir sarunas pa telefonu? Nē! Priekšzīmīga meita nevar pamest savu lielisko mammu, kura visu zina labāk un prot labāk. Mamma jau rūpējas ne tikai par savu acuraugu Inesīti, mamma rūpējās arī par Vilni, un rūpēsies arī par mazbērniem, kad tie būs. Inesei nav jādomā nemaz, jo mamma ir tā, kura izlemj - ko Inese vilks mugurā, kāds krekls piestāv Viļņa uzvalkam, ko ēdīs vakariņās, un vai ir pienācis laiks ieņemt bērniņu. 

 Mamma zin, ka jaunajiem atvaļinājumu labāk pavadīt Tenerifē, nevis braukājoties pa Latviju. Ineses mamma zin, kuri Viļņa draugi nevēlami ietekmē viņas Inesītes laulību.  Inesi tas pilnībā apmierina, nav  jādomā par sadzīviskām lietām, par to taču domā mamma, un mammai vienmēr ir taisnība.
Vilnis reizēm iebilst,  vismaz mēģina iebilst, jo viņā jau neviens tāpat  neklausās. Viņš ļoti  gribētu dzīvot citur, jo viņi var to atļauties, bet Inese krīt ģībonī katru reizi, kad viņš ieminās par iespējām dzīvot atsevišķi no mammītes. 
Vienīgais, kas Inesei reizēm nepatīk ir tas, ka mamma viņu joprojām audzina - tava blūze atkal nav kārtīgi aizpogāta, tu atkal savam vīram ļāvi saaukstēties, ej ārā no virtuves, tāpat neko neproti utt. Bet tie taču tādi sīkumi vien ir, ja salīdzina ar vispārējo komfortu..... Vai ne?
Vai tā nav atkarība? Iemācīta atkarība? Mammas, diemžēl, nemēdz būt mūžīgas, un ko tad?

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!