"Ak!!! Nu kā ... viņš... tā varēja???!"

Kerstyna
Kerstyna 4. septembris 2013 07:47
1544

Sapnis netverami slīd prom, nomoda mirklis tuvojas. Es negribu, negribu pamosties...negribu!  Paveru acis, vēl ir tumšs, es nezinu cik ir pulkstenis, no dzīvojamās istabas puses skan nomācoši ritmisks: "Tik - tak..." tas skan visur - telpā, manā galvā, tas neskan reizē ar sirdspukstiem, un mana mīļotā rāmajiem, pārlieku rāmajiem, elpas vilcieniem.
Manī sakustās nemiers, es zinu, ka kaut kas ir noticis. Tikai nezinu, vai es gribu zināt, kas tieši noticis. "Tik - tak... Tik - tak". Man liekas, ka jau domāju pulksteņa uzspiestajā ritmā, pieceļos gultā sēdus, pulkstenis tikšķ, mans mīļais elpo. Viņš elpo pārlieku mierīgi.
Man iekņudas pakrūtē, es pēkšņi zinu, kas ir noticis, klusītiņām pieceļos, ietinos halātā un eju...uz virtuvi. Aizturētu elpu atveru ledusskapja durvis un... JĀ!! Viņš to ir izdarījis! Viņš ir apēdis pēdējo šokolādes kūkas gabaliņu, no kura ES! vakar atteicos, rakstura audzināšanas vārdā... Ak, nu KĀ!? viņš varēja?! Kā viņš tagad var tik mierīgi gulēt, un tik pārlieku mierīgi elpot... Un es...un man... ;(

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver SAVU blogu arī tu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 4. septembris 2013 09:31 cerite

Es arī, tieši par kūku neuztrauktos.... Bet "šokolādes kūka" tas ir kā simbols, :D

Cerīte 4. septembris 2013 09:29

Es par ''sokolādes kūku īpaši neuztrauktos,par kaut ko sāļāku gan.

VIT@ 4. septembris 2013 08:50

Ir lietas un notikumi, kuriem labāk ir nostāvēties, bet šokolādes kūka noteikti nav no tām :D